Vīrietis ilgi apvainojas

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sveikas! Varbūt kāda var dalīties pieredzē, ja ir līdzīga situācija, būtu vieglāk pašai saprast.
Ja kādreiz rodas kādas domstarpības, draugs burtiski apvainojas un paliek vēss uz vismaz 2 dienām. It kā izrunājam, es cenšos atvainoties, nekāda balsu pacelšana nav, bet pēctam uz kādu laiku viņš paliek mega vēss, uz ko parasti atbild "I am still processing everything". Es pēc būtības esmu tāds cilvēks, kas visus negludumus grib atrisināt uzreiz, nespēju ilgi uzmest lūpu, bet viņam vienmēr tas ir laiks, līdz ar to es nekad nesaprotu, kas darās viņa galvā, kā man uz to reaģēt. Teorētiski problēmgadījums, manuprāt, ir par sīkumh, par ko pēc pāris stundām var izrunāt, bet viņaprāt viss ir extr nopietns. Protams, saprotu, ka jāizrunājas, bet to darīšu tad, kad vairs nejutīšu spriedzi par šo visu. Varbūt kādai ir līdzīga ikdienas situācija? Visādi citādi attiecības foršas, abi viens otru mīlam, bet tā ilgā apvainošanās - es vienkārši nezinu, kā pareizāk reaģēt.
28.01.2018 16:41 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
lol, es reiz ar tāds manuprāt biju. BIJA.. patīkama sajūta, ka skrien pakaļ, lūdzas, raksta utt. bet tagad es sapratis esmu, ka tā nu dien nav vīrišķīga attieksme, tavā vietā iesaku, rīkoties tāpat, parādi TU vēso attieksmi pretī un tad redzēsi, kā viņš tev līdīs klāt. :)
28.01.2018 16:46 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Piemēram, viņš baigi daudz ar mani nerunā, ja ir apvainojies, ea cenšos pateikt "davaj, beidzam šo saspīlēto situāciju", samīļoju, bet viņš saka, ka vēl visu "absorbē"
28.01.2018 16:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits