Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder randiņi un pieredze

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Nekad neesmu tikusies,jo vienmēr pēc garākas sarakstes tie čaļi rada par sevi nelīdzsvarotu cilvēku iespaidu.
26.01.2018 17:42 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Ir būts, kaut nepatīk tāda veida aplikācijas un iepazīšanās. Uz satikšanos biju tik vienreiz. Nebija mans tips, bet kontaktu uzturam joprojām un varētu jau saukt par labu paziņu. Otru pusi neatradu tur, bet labu paziņu gan :)
26.01.2018 17:44 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Esmu bijusi uz pāris, jo čaļi mācēja caur saraksti radīt par sevi labu priekšstatu. Nebija ne vainas, jo runāt bija par ko, bet vienreiz gan kuriozs gadijās, puisis teica, ka ir pāri 2m augumā (es esmu gara meitene, tāpēc tas ir mazliet svarīgi) un beigās uz randiņu atnāca puisis augumā man zem zoda.
:-D:-D:-D
26.01.2018 17:46 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
kontaktu uzturam joprojām

jā, ar vienu puisi arī uzturam kontaktu joprojām. :-)
26.01.2018 17:47 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
dažreiz tur čali tādus pick-up lines izmanto, ka mati ceļas stāvus :-D:-D:-D
26.01.2018 17:49 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Man ir Tinder pieredze, bet no Londonas plashumiem. :-D
Es biju briivas meitenes statusaa apm. 3 gadus ar iisaam attieciibaam ik pa laikam.
Sho chetru gadu laikaa man Tinder bija bezmaz kaa sports. :-D
Vareetu 3 graamatu seejumus sarakstiit ar kurioziem, diivainjiem, labaam pieredzeem.
Londonaa ir ljooti daudz forshu viirieshu. Pieljauju, ka Latvijaa nav tik daudz iespeeju no kaa izveeleeties ( normaalu virieshu).
Satiku savu viirieti Tinderii , nu jau esam kopaa pusotru gadu - zelta cilveeks, taa teikt. :-D
Bet bija arii taadi randinji kur viirietis manaa klaatbuutnee skrubinaaja sev aadu no veedera/kaajaam un eeda kameer mees bijaam kino, viens frukts aizlaidaas no randinja - un PALDIES DIEVAM ,jo mums pilniigi nebija par ko runaat un es kopsh pirmaas tikshanaas minutes jau shtukoju kaadu aizbildinaajumu rast lai dotos maajaas Es biju tik atvieglota, ka vinjs pats notinaas. :-D Bet nu tas ir taa diezgan gljeevi , manaas aciis vinjsh nav normaals viirietis . Man ,piemeram, bija randinjsh kur man tas viirietis nu galiigi nelikaas pievilciigs ne no skata, ne no runas veida, ne no kaa.. un es ari vareeju '' aiziet uz toleti'' un neatgriesties , tachu taa vietaa es atklaati cilveekam pateicu ka man vinjsh neinteresee un es neveelos teereet savu & vinja laiku tur seezhot un tukshi runaajot. :-D
26.01.2018 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
ui, pieredze liela un plaša.
ir atrasti labi paziņas, interesanti sarunu biedri. nenotikušu randiņu ir tikpat daudz, cik notikuši, jo, tiesa - daži parāda nelīdzsvarotības pazīmes kādā brīdī. ar vienu izveidojās pat īsas attiecības ar nopietniem nodomiem, ar vienu ļoti labas fwb attiecības, teiktu, otrs skaistākais romāns dzīvē. skatoties, cik daudzi tur no paziņu loka, tad es teiktu, ka vienkārši tur parādās visa sabiedrība, visas jomas, visi saucamies slāņi.
kuriozi - čalis sagaidīja mani pīpējot. piebraucis pie mājas un sagaida ar cigareti. man bija kauns pagriezties un aiziet dēļ tā fakta, un arī pirmās 5 sekundes bija skaidrs, ka nav mans tips, tāds nu.. neaudzināts, teiksim tā. bet nu labi, domāju - stundu varu veltīt. izbraucām uz skatu torni, pie Daugavas. viņš pīpēja vismaz 6x un beigās vēl piedāvāja aizbraukt pēc cigaretēm "a mēs ilgi vēl braukāsim? jo man mājās vienkārši ir, tad nav jāpērk". iedomājies, tu uzkāp naktī skatu tornī, zvaigznes un tā, ar normālu puisis būtu romantiski... viņš aizdedz cigareti. un sarakstē neko nevarēja no tā nojaust.
tad vēl bija puisis, kas pozicionē sevi kā jautru, atvērtu, interesantu, un uzraksta, ka no meitenes sagaida spēju runāt par jebkuru teikumu. un atnāk čalis, kas absolūti neieinteresēts sarunā, garlaicīgs, kautrīgs. es paņēmu karstvīnu, un viņš bija tik karsts, ka es pat nevarēju ātri tikt prom.
tā kā... lieku mazas cerības uz satikšanos, bet pavisam cerību arī neatmetu.
26.01.2018 18:25 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
spēju runāt par jebkuru teikumu tematu :D
26.01.2018 18:27 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Būtu Te vairāk puišu varētu uztaisīt cosmo tinderi :D
26.01.2018 18:40 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Savu vīru satiku Tinder. :) Jau iepazīstoties viņš paziņoja, ka viņu interesē nopietnas attiecības, nevis tikai izklaide. Rīgā bija nesen, un pirms manis tur bija bijis uz dažiem randiņiem. Tā ka tas ir stereotips, ka visi vīrieši tur meklē tikai seksu. Sākums mums vispār bija ļoti lēns no viņa puses, bija aplidošana, randiņi, bet kaut kas vairāk tikai pēc vairākiem mēnešiem, neesot gribējis steigties! :)
26.01.2018 19:14 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Kā te minēja, man daudzus gadus atpakaļ Tinder arī bija kā sports. :D satikti gan dīvaiņi, gan forši puiši. Randiņi dažādi - sākot no vienkāršām pastaigām, beidzot ar 50 gab rožu pušķiem, dārgiem restorāniem utt. :D Un pati labākā pieredze - ar draugu iepazināmies tinder, esam kopā jau 3 gadus. :D
26.01.2018 19:19 |
 
Reitings 12
Reģ: 18.10.2014
Mana Tinder pieredze - piereģistrējos, redzēju, ka pārsvarā visi pazīstamie. Ar to arī pietika, izdzēsos:-D
26.01.2018 19:24 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Oij, es arī kādu laiciņu nodzīvojos pa Tinderi. Randiņu bija ļoti daudz, pārsvarā visi bija +/- ok, jo tomēr pirms randiņa iečekoju fb. Es neteiktu, ka tur satiktie bija kaut kādi dīvaiņi vai kas. Vienkārši pirms iet uz randiņa noskaidrot, ko džeks tinderī meklē un pačekot fb, tā var izvairīties no savādniekiem, nu vismaz man izdevās. Ar vienu tinder džeku biju kopā 2gadus, un tagad veidojas nopietnas attiecības arī ar vienu tinder čali. Bet jāpiebilst, ka abi nav latvieši, nedzīvo te, bet gan kaimiņvalstīs. Bet tas jau lietas būtību nemaina.
26.01.2018 20:46 |
 
Reitings 156
Reģ: 08.11.2016
Tinders priekš holandes, labs one night stand prikols. Nav jātērē nauda nemaz uz ielenēm, luktura ielā, ir ok! :))
28.01.2018 15:17 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Es nezinu, man besī tinderis :D Ja pilns ar brīvo laiku, tad jā, var staigāt un tikties ar visādiem, agrāk arī tā darīju, bet ja reāli ir ko darīt, tad man žēl savu laiku tērēt uz kkādiem vīriešiem, kuri lielākajā daļā gadījumu diez vai tāpat izraisīs kādu interesi, man tā ir, diemžēl man paiet ilgs laiks līdz kāds sāk simpatizēt. Jau minēju līdzīgā diskusijā, ka mani garlaikoja tinder čaļi un es savu vīrieti atradu ārpus tindera, "draudzīgi" kontaktējos ar viņu jau kādu pusgadu pirms sagājos :D un ilgākās manas tinder attiecības bija 2 mēnešus un tāpat tās bija tikai tāpēc, ka tolaik vajadzēja plāksteri :D
28.01.2018 16:07 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Būtu Te vairāk puišu varētu uztaisīt cosmo tinderi

Domāju,ka cosmo puiši arī ir veidojuši attiecības ar šejienes meitenēm :D
30.01.2018 18:57 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Es jau kaut kad to esmu rakstījusi, bet man ir laba pieredze ar Tinder. Satiku savu otro pusīti un jau pusotru gadu esam kopā :-D
Biju ļoti selektīva, nesvaipoju kuru katru (lasīt - nespiedu "patīk" visādiem boy toy ar tikai smuku ģīmīti un negaidīju, ka būs princis ar kaut ko arī smadzeņu podā), tāpēc pieredze burvīga. Neskaitot tagadējo draugu, biju uz 3 randiņiem, visi puiši pieklājīgi, jauki un tieši tādi kā gaidīju, nenožēloju nevienu randiņu. Vienkārši nebija the one :-)
Paklausoties puišu teikto (ne to, ar ko tikos, bet vispār), liela daļa meiteņu Tinder ir ļoti viegli dabūjamas, visticamāk, tāpēc arī normālajām rodas slikta pieredze.
30.01.2018 22:15 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Būtu Te vairāk puišu varētu uztaisīt cosmo tinderi

Bet te jau arī ir ka Tinderī.
Domāju,ka cosmo puiši arī ir veidojuši attiecības ar šejienes meitenēm

A draudzība starp meiteni un puisi arī skaitās attiecības?
30.01.2018 22:21 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
nevis tinder, bet badoo. otro reizi neparakstīšos, atļaušos citēt savu pieredzi:
Jauno gadu iesākt ar neizdevušos randiņu - ieliekam ķeksīti.
bijām visu sarunājuši, man bija jāiebrauc darbā un citas vēl svarīgas lietas, tāpēc ziņu devu tikai tad, kad izbraucu no darba.. par šo jau sms veidā saņēmu pārmetumu caur humoru, ka es vismaz varēju atrunas izdomāt, nevis klusējot neierastiest
satikāmies auto stāvlaukumā, man tika pasniegtas puķes. kas viennozīmīgi jau ir jauki. žēl tikai, ka papīrā joprojām..
viņš mani aicināja, bet man bija jāizdomā viss - kur iesim, cikos utt. nu ok, arī var samierināties.. pa ceļam uz cafe viņš atkal saka, ka esot jau padomājis, ka velti gājis dušā, īpaši piemetinot, ka pirmo reizi šogad, jo jau paspējis padomāt, ka es vnk neaizbraukšu. wtf
sarunas nevedās, nebijām gan pilnīgi sveši, tikai nekad dzīvē iepriekš nebijām tikušies, tāpēc arī viņš bija lietas kursā par manu autoavāriju pirms gadiem vairāk nekā 7, man to acīs iebāza vairākkārt, kaut gan es pati personīgi no savas atmiņas biju izslēgusi. nu nebija patīkami.
nu atvadīšanās arī bija neveikla, tikai sms pēc tam gan mani nogāza no kātiem - kā patika kafija ar savu nākamo puisi? nu nez vai.
-
manā ne īpaši dižajā randiņu bagāžā šo varu ierindot iekš sliktākajiem..
30.01.2018 22:21 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ir bijis viens visai briesmīgs Tinder randiņš, kurā čalis sasolīja romantiskas vakariņas, aizveda mani uz Lido un tad stāstīja par diezgan wtf lietām (piemēram, kā lapsa ķērusi putnus viņa pagalmā un pēc tam saplosījusi), bet vēlāk viņa ģeniālā ideja randiņa turpinājumam bija... "nu davai pasēžam tepat mašīnā Lido stāvvietā" :D :D :D
Toreiz vienkārši notinos :D Ārprāts, liekas, kas man galvā toreiz darījās. Vajadzēja jau pašā sākumā vienkārši piecelties un aiziet.
.
Tas ir bijis vienīgais sliktais un manos Tinder pirmssākumos, norakstu uz pieredzes trūkumu. Pārējos puišus satiku tikai tad, kad bija jau kāds kontakts izveidojies. Lielākā daļa no pārējiem puišiem bija forši (zomg, izņemot vēl vienu) un randiņi bija jauki - kaut vai tikai tāpēc, lai draudzīgi parunātos un pavadītu vakaru labā kompānijā.
.
Un, jā, ar tagadējo draugu, ar kuru esmu ilgstošās attiecībās, arī iepazinos Tinderī (s)
30.01.2018 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!