Kā kopjat savu seju?

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Kādus līdzekļus lietojat no rīta un vakarā? Varat arī minēt nosaukumus produktiem
25.01.2018 21:09 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Serēna, es lietoju Paula’s Choice BHA pīlingu, esmu apmierināta, turklāt viņiem ir vairāki varianti dažādiem ādas tipiem.
26.01.2018 21:42 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Es zinu tikai to, ka šī brīža procedūru rezultāti mani neapmierina, jo necīnās ar manu vienīgo novecošanās pazīmi :D Ieteikumi / komentāri laipni gaidīti. Āda kombinēta, T zona - tipiski - taukaināka kā pārējais.
Rīts: duša (siberica sejas ziepes, 2-3x nedēļā maigs bio skrubis), pēc tam siberica acu krēms, bio mitrinošs dienas krēms. Citreiz dienas grimms (tuša, zīmulis un nedaudz ēnas; neko citu ikdienā nelietoju)
Vakars: loreal kosmētikas noņēmējs, loral losjons, ūdens, tas pats siberica acu krēms, bio barojošs nakts krēms.
Periodiski: mālu maska, pīlinga maska, mitrinošas maskas (šīs mainās). Dažkārt arī kāda melnā peel off maska, bet māli kkkā labāk tiek galā ar manām porām.
Man teju 30, un pēdējā gada laikā ievēroju, ka ap acīm ir 'smieklu' krunciņas, kuras nepatīk. Negribu :D Citu 'novecošanas' pazīmju ādai nav. Plānā pāriet uz clinique ziepēm un losjonu sausai ādai, lancome acu krēmu un acu kosmētikas noņēmēju. Stāv jau plauktā, šodien notiek lielā maina. Skrubis, dienas un nakts krēms tā kā apmierina, lai arī nakts krēms šķiet par treknu uzklājot; no rīta gan viss ok.
Jautājums par acu ādas kopšanu - zinu, ka ir diskusijas bijušas, bet kuri ir ~ 30 gadīgu dāmu favorīti cena vs. efektivitate ziņā?
31.01.2018 12:27 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Mani bio produkti no šī ražotāja - http://www.mariloubio.com/en/argan-range/ :)
31.01.2018 12:30 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man tās pašas problēmas, kas frivolous_
Īsti netieku galā ar savu 30gadnieces ādu, jo visu laiku bija babyface :D
Slikts ieradums raukt domu rievas, kuras tagad man nepatīk', kā izskatās - kā to atmest? (t)
Vēl man laikam vajadzēs kādas ķīmiķes palīdzību :D
Rītos pēc sejas attīrīšanas lietoju hioloronskābes serumu, tad Madaras antioksidantu krēmiņu.
Vakaros foreo ierīce+hioloronskābes serums+ retinoīda emulsija katru otro dienu + C vitamīna krēms katru otro dienu. Tagad nopirku marulas eļļu, ko vakaros lieku krēma vietā citreiz, jo liekas, ka tas spīdīgums par daudz manai kombinētajai ādai.
Jautājums kīmiķēm, vai tas ir pareizi, lietot secīgi hioloronsetumu, tad retinoīda emulsiju+C krēmu, jo ražotājs norādījis, ka šī kombinācija ir ok vakara rutīnai? Vēl savā rutīnā gribu ieviest Glycolic Acid 7% Toning Solution, bet neesmu īsti droša, vai kāds no manis minētajiem produktiem nebūs nesaderīgs ar visu iepriekš minēto. Kad to vislabāk iekombinēt?
Tāpat arī ceru, ka ar tiem serumiem nesabojāšu savu Foreo :D
01.02.2018 17:35 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
regulāri vakaros aizleju seju. nav nekādu problēmu (nopietni)
01.02.2018 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits