Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draineffect and smārti

 
Reitings 236
Reģ: 06.04.2015
Sveikas! Bieži instagramā redzu, ka meitenes reklamē iegādāties šos produktus svara zaudēšanai, toksīnu izvadīšanai no organisma. Kāda ir kaut ko par to dzirdējusi, lietojusi un varētu sniegt atsauksmes? Pasūtīju produktus piecām dienām. Pirms sāku lieto, gribēju uzzināt pieredzi.
25.01.2018 01:44 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nuadas oizmesana .... tie nav nekadi brinumprodukti ka simtiem musdienas citu marketinga raditu produktu tievetajiem....
Ikdiena pareizs uzturs ||+ kardio slodze un viss notiks.. bus letaak, pareizak,visticamak ari veseligak un noturigaak...
25.01.2018 09:51 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Mana draudzene, kura ir farmaceite, teica, ka, pirmkārt, tas ir bizness, jo viņi labi saņem, ja tu pasūti, otrkārt koijota links 100%, un treškārt, viņi tur slavina, ka izvada lieko ūdeni utt, draudzene stāstīja, ka tas ir pilnīgs bullshits, jo organisms nesaprot, kurš ūdens tagad ir lieks un kurš nav. Tie pulveri vnk pažāvē tavu organismu, izvada šķidrumu, tāpēc izskaties tievāks ļoti ātri.
25.01.2018 10:04 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
ā un čakarē vielmaiņu, jo ja dzer tikai tos pulverus, padomā, kā iziet vēders - neiziet, jo nav kam iziet :D tas noteikti ir 'ļoooti' labi :D
25.01.2018 10:05 |
 
Reitings 112
Reģ: 12.08.2012
‼️ Iegādājos no Nl draineffect pulverīti ,kurš itkā esot veselīgs,nekaitīgs ,dabīgs toksīnus izvadoš ,pampumu nońemoš brīnumlīdzeklis uzsākot arī tievēšanas procesu,esot patīkama sajūta. ‼️ Tad Nu mana pieredze ,izdzerot 15 pacinas katru rītu ,ar siltu ūdeni 30 minūtes pirms ēšanas ,pirmās divas dienās memontāli sagrieza vēderu,divas dienas ,bija sajūtas,kā brauktu pa Amerikānu kalniniem. Tad viss bija ok. Līdz pienāca kāda 10 diena (10 pacina) ‼️ Man piepampa plaukstas virsma,pēdas virsma ,gura sirds un paaugstinājās asinsspiediens ‼️ Nesapratu,kas ar mani notiek man ir tikai 22 gadi nekad dzīvē tā nebiju jutusies,pārdomāju visu savu dzīvi,likās,ka aiziešu no šìs pasaules‼️ Draugs ,teica,lai nedzeru,ka tas viss no draineffect Es sākumā tā nedomaju ,bet nakamaja diena neiedzēru bija labāk,Tad atkal iedzēru viss no gala,atgāju un sāku justies labi tikai pēc laika,kad to vairs nedzēru‼️ Dalos ar savu pieredzi,lai uzmanaties,jo Nl ir biznes piekam meitenes ,kuras to tirgo un izplata nav speciālistes‼️ Paldies ,dievam,ka viss beidzās labi,protams,tās dienas,kuras pārcietu neveins man atpakal neatdos,Lai gan kādam par ,to būs jāuznemas atbildība‼️ Nevienam nekad nenovēlu,ko tādu izjust‼️ Meitenes uzmanaties ‼️ Neiesaku ,man ir reāla trauma ,es pat blokeju instagram ,kur tas ir loti populara cilvēkus,jo par Nl neko negribu redzēt/dzirdēt‼️
07.01.2019 01:27 |
 
Reitings 1
Reģ: 10.01.2022
Šo līdzekli man uzdāvināja uz Ziemassvētkiem, ar jauno gadu sāku lietot. Lietoju nevis divus pulverīšus, bet tikai vienu no rīta. Ir pagājušas 10 dienas. Man ir pazudusi nenormālā kāre pēc saldumiem, arī ēdiena porcijas nevajag vairs tik lielas. Bet tas svara zaudēšanai ir pats galvenais. Daudz jādzer ūdens, jo līdzekļa galvenais uzdevums ir iztīrīt organismu no šlakvielām.
10.01.2022 04:11 |
 
Patīk
Reitings 11327
Reģ: 27.01.2021
Nesaprotu - kāpēc jauniem cilvēkiem bez veselības problēmām būtu jālieto uzturā "urīndzenošie, toksīnus izvadošie" produkti. Tam mums ir nieres. Ja tur viss ir kārtībā, nekas papildus nav jālieto. Gribi kaut ko urīndzenošu - iedzer kafiju, paskraidīsi uz tualeti. Nav tādu uztura brīnumlīdzekļu, kas palīdz notievēt pa nedēļu - tad aptaukošanās sen vairs nebūtu problēma.
10.01.2022 06:30 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Vēl uzskatāms materiāls cik viss "labi" strādā ir pašas NL darbones, kas pļumpē tos savus pulverus un efektus no rīta līdz vakaram. Ar visiem filtiem IG, nav diezko iedvesmojoši.
10.01.2022 08:07 |
 
Patīk
Reitings 2984
Reģ: 09.08.2016
Šo līdzekli man uzdāvināja uz Ziemassvētkiem, ar jauno gadu sāku lietot. Lietoju nevis divus pulverīšus, bet tikai vienu no rīta. Ir pagājušas 10 dienas. Man ir pazudusi nenormālā kāre pēc saldumiem, arī ēdiena porcijas nevajag vairs tik lielas. Bet tas svara zaudēšanai ir pats galvenais. Daudz jādzer ūdens, jo līdzekļa galvenais uzdevums ir iztīrīt organismu no šlakvielām.

Gita, šeit Tu atsaucību NL slavas dziesmām negūsi. Ej meklē muļķus citur. :D
10.01.2022 08:47 |
 
Reitings 848
Reģ: 05.05.2021
Nesaprotu - kāpēc jauniem cilvēkiem bez veselības problēmām būtu jālieto uzturā "urīndzenošie, toksīnus izvadošie" produkti. Tam mums ir nieres.

💯💯💯
10.01.2022 09:16 |
 
Patīk
Reitings 1744
Reģ: 24.05.2019
Kā var cilvēki, kas pabeiguši obligātās 9 klases skolā, ticēt tādiem pesteļiem? Tā ir tumsonība un stulbums augstākajā pakāpē. Ticēšana NL ir pielīdzināma ticēšanai, ka Zeme ir plakana, nē, tas ir vēl sliktāk, jo būt plakanzemju kustībā vismaz ir nekaitīgāk veselībai (vismaz fiziskajai). Netici svešiem cilvēkiem forumā, pajautā savam ģimenes ārstam. Netici ārstiem? Man tev ir sliktas ziņas. Dabiskā atlase strādā arī mūsdienās. Neviens tevi nespēs pasargāt no stulbuma.
10.01.2022 09:26 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Pati nelietoju un noteikti arī nelietošu. Draudzene pagājušajā gadā bija sev piesūtījusi pilnu māju ar tiem pulveriem. Jā, svaru nometa un nometa ļoti daudz un ļoti ātri! BET...viņa praktiski neēda normālu ēdienu. Gandrīz katru ēdienreizi viņai aizstāja pulverīti (pusdienās drīkstēja ēst normālu ēdienu, bet, kad cilvēks ir apmāts ar svaru, tad, protams, to nedarīja vai arī porcija bija tāda, no kuras pat bērns nepaēstu). Ar laiku sāka reibt galva, bija slikta pašsajūta un bieži bija slikta dūša, bet viņas loģika bija - ja uz svariem cipari samazinās, tad pārējam nav nozīmes! Kad izlēma, ka svars ir ok un sāks ēst normāli, tad vairs nevarēja normāli neko ieēst. Joprojām mokās ar to, ka tiklīdz apēd kaut ko vairāk, tā sāk sāpēt vēders, parādās slikta dūša. Tā kā, meitenes, nelietojiet dažādus draņķus, kuru vienīgais uzdevums ir nopelnīt! Ja vēlaties nomest svaru, dariet to organismam nekaitīgā veidā🥺❤
10.01.2022 09:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Gita Ziemele @ 10.01.2022 04:11
Šo līdzekli man uzdāvināja uz Ziemassvētkiem, ar jauno gadu sāku lietot. Lietoju nevis divus pulverīšus, bet tikai vienu no rīta. Ir pagājušas 10 dienas. Man ir pazudusi nenormālā kāre pēc saldumiem, arī ēdiena porcijas nevajag vairs tik lielas. Bet tas svara zaudēšanai ir pats galvenais. Daudz jādzer ūdens, jo līdzekļa galvenais uzdevums ir iztīrīt organismu no šlakvielām.

Eh, Gita, Gita.. Šlakvielas! 😁😁😁
Kāda ir galvenā aknu funkcija?! Attīrīt organismu no indīgajām vielām. Pareizi. Vai aknām vajag papildus Draineffect, lai pildītu savas funkcijas? Nē, nevajag. 😁
Zini kāda ir nieru galvenā funkcija? 😁
Starpcitu, vai tu zināji, ka labāk ir ēst bietes, ķiplokus un ābolus nekā dzert Draineffect un citus NL mēslus? 😁
10.01.2022 09:39 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Jajaja2 @ 10.01.2022 08:07
Vēl uzskatāms materiāls cik viss "labi" strādā ir pašas NL darbones, kas pļumpē tos savus pulverus un efektus no rīta līdz vakaram. Ar visiem filtiem IG, nav diezko iedvesmojoši.

+++
Ne tikai viņu apaļumi, bet arī briesmīgais ādas stāvoklis. Nav svarīgi vai apaļš, vai tievs cilvēks, visi kuri lieto NL ir ar briesmīgu sejas ādu: Vucēna, Sandra, visādas Agneses, utt. Iet vēl pie kosmetologiem un nelīdz. Ar uzblīdušām sejām mūždien, ko pat filtri nenoslēpj.
10.01.2022 09:42 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es atzisos, ka pati esmu meginajusi NL produktus. Iegadajos vinu Welcome box, nevis to ar vitaminiem, bet otru. 😄
Diezgan pretigi garsoja, tada kimiska, miltaina garsa.
Pagarsoju katru no tiem 3 'smutijiem', loti pretigi.
Panna Cotta ari bija pretiga. 🤢
Vienigais, kad bija dzerams / edams bija Irish Cream Smart Go, parejais gan. 🤢
Sarkanais un zalais Draineffect ari loti pretigi garsoja -tada kimiska, botaniska piegarsa.
Kad veicu pirkumu, man davana iedeva Bubble sejas masku, no tas vispar nekada efekta nebija. Tiesi otradi, nevareju sagaidit, kad varesu nomazgat, jo bija loti kaitinosa sajuta uz adas.
Esmu ari meginajusi vinu collagen - nu galigi negarso pec kirsiem. 😄🍒😵
Tad vel man davana iedeva Green Matcha Maizi, ja to, kuru mikrene taisa🤤🤣 - ari pretiga. 🤢 Loti sausa un bezgarsiga, garsoja pec kartona.
Tie produkti ir pedejais suds! Esmu pati izmeginajusi un zinu, ko runaju!
10.01.2022 11:06 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Shayk @ 10.01.2022 11:06
Es atzisos, ka pati esmu meginajusi NL produktus. Iegadajos vinu Welcome box, nevis to ar vitaminiem, bet otru. ?
Diezgan pretigi garsoja, tada kimiska, miltaina garsa.
Pagarsoju katru no tiem 3 'smutijiem', loti pretigi.
Panna Cotta ari bija pretiga. ?
Vienigais, kad bija dzerams / edams bija Irish Cream Smart Go, parejais gan. ?
Sarkanais un zalais Draineffect ari loti pretigi garsoja -tada kimiska, botaniska piegarsa.
Kad veicu pirkumu, man davana iedeva Bubble sejas masku, no tas vispar nekada efekta nebija. Tiesi otradi, nevareju sagaidit, kad varesu nomazgat, jo bija loti kaitinosa sajuta uz adas.
Esmu ari meginajusi vinu collagen - nu galigi negarso pec kirsiem. ???
Tad vel man davana iedeva Green Matcha Maizi, ja to, kuru mikrene taisa?? - ari pretiga. ? Loti sausa un bezgarsiga, garsoja pec kartona.
Tie produkti ir pedejais suds! Esmu pati izmeginajusi un zinu, ko runaju!

Piekrītu. Arī esmu mēģinājusi viņu produktus, tiesa gan,ka pirms ilgāka laika,kad vel katra otrā nenodarbojās ar NL. Lielākā daļa tiešām ekstra negaršīga. Vaniļas un šokolādes smarti gan man garšoja, arī zaļais draineffect. Pārejais no mēģinātā gan negaršoja. Svaru nometu, bet man arī nebija nekā baigi no kā vajadzētu tikt vaļā, 2-3kg. Dzēru draineffect no rīta, brokastīs smartu un pārējo dienu ēdu normāli gan pusdienas,gan vakariņas. Par to cik tas "veselīgi" protams skaidrs. Matu maska gan man patika, bet neteiktu,ka tās cenas vērta.
10.01.2022 11:16 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
blacke @ 10.01.2022 11:16

Piekrītu. Arī esmu mēģinājusi viņu produktus, tiesa gan,ka pirms ilgāka laika,kad vel katra otrā nenodarbojās ar NL. Lielākā daļa tiešām ekstra negaršīga. Vaniļas un šokolādes smarti gan man garšoja, arī zaļais draineffect. Pārejais no mēģinātā gan negaršoja. Svaru nometu, bet man arī nebija nekā baigi no kā vajadzētu tikt vaļā, 2-3kg. Dzēru draineffect no rīta, brokastīs smartu un pārējo dienu ēdu normāli gan pusdienas,gan vakariņas. Par to cik tas "veselīgi" protams skaidrs. Matu maska gan man patika, bet neteiktu,ka tās cenas vērta.

Par svaru gan nemacesu pateikt, jo nepirktu tadiem nolukiem. Man ielika zoba implantu, tapec kadu laiku biju uz soft food dietas. Domaju pameginat, bet bija loti liela vilsanas.
10.01.2022 13:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 24.11.2021
Pirmkārt organismam nav vajadzīgs nekāds detox un kas tik vēl ne. Ja grib urīndzenošu efektu, tad priekš kam maksāt lielu naudu par ķimiju, ja Latvijas pļavas ir pilnas ar zāļu tējām. Tieši tas pats efekts un iespējams mazāk bojās organismu.
10.01.2022 13:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits