Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Akadēmiskais gads LU

 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Labvakar! Vēl neko neesmu izlēmusi, varbūt pārtraukšu studijas, bet vairāk sliecos uz akadēmisko gadu. Vai LU var ņemt akadēmisko, ja nav pabeigts studiju gads, bet tikai studiju semestris? Un vai 'nokārtotais' semestris vai izvēles priekšmeti, pēc tam nebūs jāmācās vēlreiz, ja tajā gadā būs citi izvēles priekšmeti nekā bija man? Esmu maksas studente. Draudzene LU ņēma akadēmisko un viņai lietvede teica, ka varēs atgriezties jebkurā laikā. Pēdējais jautājums ir- vai tajā gadījumā, ja es atgriezīšos pēc 3 gadiem, vai man nebūs jāsāk viss no 1. kursa? Un kā ar studiju maksu? Tātad, vispār ir par ko uztraukties vai es te lieki uztraucos? Paldies
22.01.2018 22:41 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Atvainojos par komatiem nevietā, pati brīnos, pārlasot savu tekstu.
22.01.2018 22:42 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
Ar šiem jautājumiem vērsies pie savas fakultātes lietvedes!
22.01.2018 22:47 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Tos priekšmetus, kurus tu esi nokārtojusi un ieguvusi par tiem vērtējumus, vēlreiz tev nebūs jākārto. Tas pats attiecas mainot universitāti (jāuzrāda tikai vērtējumi). Ja attiecīgajā kursā, kuru mācijies, būs nākuši klāt jauni priekšmeti, tad tikai tie tev būs jānokārto un iespējams tev semestris būs jāmācās no jauna (tikai šie jaunie priekšmeti). Tas ir atkarīgs, kā būs mainījušies noteikumi, lai pabeigtu attiecīgo kursu. Ja otrajā semestrī tev būs iespēja ar citu grupu šos priekšmetus apmeklēt, tad vēlreiz iepriekšējais semestris nebūs jāapmeklē.
Šis viss protams ir jāizrunā ar lietvedību, jo es runāju par to, ko zinu no savas (ne personīgās) pieredzes.
22.01.2018 23:11 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Lietvede tagad slimo jau 3 nedēļas, tāpēc šaubos, vai ir vērts rakstīt epastu. Uz epastu viņa neatbildēja arī tad, kad bija darbā.
23.01.2018 00:38 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
Viss jau atbildets.
Var nemt pec semestra akademisko. Ja eksameni nokartoti, tad velreiz sie prieksmeti nebus jaiet, tatad, atsakot studijas, tiksi ieskaitita nakamaja semestri. Ja kaut kads atsevisks prieksmets nebus nokartots sekmigi, tiksi ieskaitita nakamaja semestri + paraleli kartosi nenokarto. Ja mainisies izveles prieksmeti - tas nav svarigi, neliks tev neko piemacities, jo skatas, lai kreditpunkti saskan ar semestra planu, nevis prieksmetus. Studiju maksa ieskaitita tagad par gadu? Tad par nomacito semestri vini patures sev, bet atlikuso dalu - atdos tev. Kad atsaksi studet, tad, protams, par nomacito tev vairs neviens neprasis naudu un bus jamaksa par tiem semestriem, ko neesi macijusies.
*
Es esmu nemusi 1. semestra vidu un atgriezos 2. semestri. Naudu par 1. semestri man parnesa uz 2. semestri, ta ka nevienu eksamenu nebiju
23.01.2018 01:12 |
 
Reitings 388
Reģ: 19.12.2017
kartojusi, tad bija jakarto nakamaja gada kopa ar pirmkursniekiem, bet es biju rakstijusi kontroldarbus un apmeklejusi seminarus - un tas viss man saglabajas estudijas un velreiz neko no ta nedariju, principa tikai eksamenus rakstiju un viss.
23.01.2018 01:13 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Paldies! Un tā kā nevaru sazvanīt sekretāri, man ir vēl viens jautājums: vai tiklīdz es reģistrējos semestrim, man ir jāmaksā par jauno semestri vai arī es vēl drīkstu pārdomāt semestra pirmajā nedēļā?
01.02.2018 16:52 |
 
Reitings 264
Reģ: 06.04.2011
Ņemšu akadēmisko. Es tikai vēl esmu pārdomās, vai tagad vai ar jauno mācību gadu.
01.02.2018 16:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits