Ko Jūs domājat par "draudzi" Prieka Vēsts

 
Reitings 6
Reģ: 16.10.2014
Sveiki, vēlējos uzzināt Jūsu domas par tā saukto draudzi Prieka Vēsts. Varbūt Jums ir bijusi kāda saskarsme ar šo vietu vai arī esat kaut ko dzirdējuši.
Lūdzu padalieties ar domām....
22.01.2018 22:37 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nevajag būt tik bērnišķīgam.
Tik vienkārši tas nebūs. Cilvēkam ir un būs izvēles iespēja.
Parādi man brīnumu un es ticēšu ?
Nebūs tā notiks liels brīnums un cilvēki kā aitu bars sāks ticēt ?
Būtība ir saprast un ticēt bez brīnumiem.

Tu seno ebreju pasaku gramatas trakte pa savam. Visticamak, tu pat neesi tas lasijis. Ists ticigais, debesis gan tevi nelaidis :D
24.01.2018 12:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Mani uz ielas arī vienreiz uzrunāja kaut kāda sekta. Sieviete stāstīja kā slimoja ar vēzi 4.stadijā, bija metastāzes organismā, bet Dievs izglāba. Uz to atbildēju, ka manai mammai arī bija tāda pati situācija,lai man nestāsta ka no tā var izārstēties,es labi zinu cik smagi un kā tas beidzas. Uz to viņa man atbildēja - nu ja, tas tādēļ ka nebija ticīga. Tiešām gribējās uzšaut toreiz

Heillas komentārs, kam seko Skudrulāča komentārs:
Heilla! Es labi saprotu Tavu aizvainojumu, tomēr tai sektantei bija taisnība. Tikai nepārproti mani, tūlīt paskaidrošu. Šo slimību mūsdienās tik tiešām iespējams uzveikt vienīgi ar pašiedvesmas metodi. Reliģiskā terminoloģijā runājot - ar Dieva spēku. Un tas tiek pausts ne tikai kristīgajā ticībā. Liela varbūtība, ka sektante pati nesaprata ciešo saistību starp cilvēka pašiedvesmu un Dievu, turklāt nepadomāja, ka viņa otru cilvēku var apvainot šādā veidā. Ir dzirdētas visādas tenkas, ka cilvēki sevi šādi ir izārstējuši. Vai tām var ticēt - nezinu. Katrā ziņā ir skaidrs, ka ar šo metodi vismaz ir iespējams slimību novērst, ko apliecināt nav iespējams, ja reiz tā slimība ir novērsta. To var viegli pārbaudīt pēc statistikas - cilvēkam, kas dzīvo saskaņā ar sevi, dabu, tātad, ar Dievu, ir daudz lielākas izredzes palikt veselam nekā tādam, kas tā nedzīvo. Protams, cilvēka dzīvi nenosaka tikai viņš vien. To nosaka visa sabiedrība kopumā.
Vairākas reizes lasīju, bet doma ir nepārprotama. Pat, ja cilvēks tiešām tam tic, tad tomēr der arī padomāt kādā veidā pasniedz savu domu un vai situācija ir piemērota.
24.01.2018 12:45 |
 
Reitings 67
Reģ: 23.01.2018
ārprāts.:-O es nekad nesapītos ar kādu no tādām draudzēm, sektām vai kā viņas tur sauc.
24.01.2018 12:45 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tu seno ebreju pasaku gramatas trakte pa savam. Visticamak, tu pat neesi tas lasijis. Ists ticigais, debesis gan tevi nelaidis

Un tu gaidīji brīnumu ? Kalni sāks lidot ?
Svētos rakstu zinu diezgan labi.
Tikpat labi, kā attieksmi no ateistiem. Kad nav argumentu, tad sāk mētāties ar lētiem apvainojumiem
24.01.2018 12:51 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Un tu gaidīji brīnumu ? Kalni sāks lidot ?
Svētos rakstu zinu diezgan labi.
Tikpat labi, kā attieksmi no ateistiem. Kad nav argumentu, tad sāk mētāties ar lētiem apvainojumiem

So testu neizdomaju es, bet gan kaut kads kristus. Prieks, ka tu to uzskati par mulkigu.
24.01.2018 13:04 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Mēs visi (cilvēki) nonākam situācijās, kur pašu spēks, zināšanas un nauda var neko nedot, bet brīnumi dažkārt mēdz notikt. Man nevajag citus izskaidrojumus, lai ticētu Dievam, redzot kādi esam radīti... lai, manuprāt, tiektos uz ko vairāk.

dievs nav tikai miris. Tas nekad nav dzivojis. Lieki piebilst par bernu navem, kuri tiek arsteti ar ticibu, nevis uz zinatnes balstitu medicinu.
24.01.2018 13:09 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
es personīgi laikam tādās neiesaistītos, nezinu, tiešām neuzticos.
24.01.2018 13:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
So testu neizdomaju es, bet gan kaut kads kristus. Prieks, ka tu to uzskati par mulkigu.

Nu ja kāds jābaro ar karotīti, lai saprastu kas ir ēdiens, tad piemērs ar kalnu tiešām ir muļķība.
24.01.2018 13:55 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Nu ja kāds jābaro ar karotīti, lai saprastu kas ir ēdiens, tad piemērs ar kalnu tiešām ir muļķība.

Piekritu, ka tie raksti, kurus tu nezini diezgan labi, ir parasta makulatura. Apvainoties, ka nenoklusi debesis, nevajag. Visi pirmsnaves stasti par to, ka dvesele atstaj kermeni ir tavas materialas pasaules instrumenti ka nopelnit. Dzivot dzivi gaidas, ka pec naves noklusi kaut kur, ir zema intelekta izpausme. Lasot seno ebreju pasakas, intelekta limenis nemainisies.
24.01.2018 15:08 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.04.2016
Labs veids kā pelnīt naudu. Ja māki harizmātiski runāt, vari dibināt savu draudzi. Labā vēsts parāda, ka aitas lv ir gana daudz.
24.01.2018 16:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Piekritu, ka tie raksti, kurus tu nezini diezgan labi, ir parasta makulatura. Apvainoties, ka nenoklusi debesis, nevajag. Visi pirmsnaves stasti par to, ka dvesele atstaj kermeni ir tavas materialas pasaules instrumenti ka nopelnit. Dzivot dzivi gaidas, ka pec naves noklusi kaut kur, ir zema intelekta izpausme. Lasot seno ebreju pasakas, intelekta limenis nemainisies.

Kad paaugsies gan jau kaut ko sapratīsi vairāk.
Arī es kādreiz biju pārliecināts ateists, visu varēju apstrīdēt un argumentēt. Un droši zināju ka vienmēr palikšu pie savām pareizajām domām.
Bet dzīvē bija vairāki notikumi kas lika domāt savādāk, un pamazām mainīt savus uzskatus.
Visam savs laiks
24.01.2018 16:31 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Labā vēsts parāda, ka aitas lv ir gana daudz.

Latvija ir ieverojams jauniesu trukums...
24.01.2018 16:33 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Kad paaugsies gan jau kaut ko sapratīsi vairāk.
Arī es kādreiz biju pārliecināts ateists, visu varēju apstrīdēt un argumentēt. Un droši zināju ka vienmēr palikšu pie savām pareizajām domām.
Bet dzīvē bija vairāki notikumi kas lika domāt savādāk, un pamazām mainīt savus uzskatus.
Visam savs laiks

Man zel, ka tev sarezgita situacija nebija blakus zinosi cilveki, bet krist tada izmisuma nav risinajums.
24.01.2018 16:37 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Man zel, ka tev sarezgita situacija nebija blakus zinosi cilveki, bet krist tada izmisuma nav risinajums.

Ceri ka visu mūžu domāsi kā tagad ?
Es arī par to biju pārliecināts kādreiz.
Visi, protams, nav vienādi, bet attieksme pret dažādā lietām mainīsies.
24.01.2018 17:15 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Ceri ka visu mūžu domāsi kā tagad ?
Es arī par to biju pārliecināts kādreiz.
Visi, protams, nav vienādi, bet attieksme pret dažādā lietām mainīsies.

Gadijuma, ja izdzisis Saule, es, beidzot, sapratisu, ka manas lugsanas ir uzklausitas :) Vel tu vari parnest Alpus tuvak Rigai.
24.01.2018 17:42 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Gadijuma, ja izdzisis Saule, es, beidzot, sapratisu, ka manas lugsanas ir uzklausitas Vel tu vari parnest Alpus tuvak Rigai.

Kādreiz smilšukaste tev likās pasaules naba...
Pieraksti savas dogmas un izlasi pēc 20 gadiem... ja tik ilgi nodzīvosi.
24.01.2018 17:54 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Kādreiz smilšukaste tev likās pasaules naba...
Pieraksti savas dogmas un izlasi pēc 20 gadiem... ja tik ilgi nodzīvosi.

Nu jau klust redzama ticiga patiesa seja, kas ir neiecietiba, zults un dusmas. Religijas un ekstremisms, terorisms iet roku roka.
24.01.2018 18:08 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Te vairumam komentētāju piemīt tieši tādas pašas īpašības, kādas piemīt Prieka Vēsts nozombētajiem neatkarīgi no tā, kādus uzskatus katrs pauž (pat savstarpēji pretējus). Jūs vieno burtiskums, materiālisms, bezkritiska uzticēšanās un pakaļskriešana. Viss, kas rakstīts Bībelē, ir dabas patiesība ar visiem tās zinātniskajiem skaidrojumiem. Vismaz līdz šim es neesmu atradis nevienu pretrunu. Neesmu studējis citas reliģijas, bet ir lielas aizdomas, ka nav arī pretrunu starp reliģijām (vismaz tām galvenajām). Bet, kamēr jūs nespēsiet tikt vaļā no pieminētajām īpašībam, mums nebūs vērts diskutēt.
24.01.2018 20:11 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jūs vieno burtiskums, materiālisms, bezkritiska uzticēšanās un pakaļskriešana.

Re, cik labi, ka Tu mums tāds vieds un atšķirīgs šeit esi (t)...
24.01.2018 20:18 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Negribu kādu aizvainot, bet, manuprāt, draudzes var būt bīstamas psihei. Visi cilvēku radītie reliģiskie iestādījumi. Varbūt sāc ar bībeles studēšanu un lūgšanām vienatnē, ja interesējies par kristietību. Izveido pati savu ticības pamatu, lai Tevi nevar bīdīt visādas reliģiskās autoritātes cilvēku vidū.
24.01.2018 21:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits