Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve pēc notievēšanas

 
Reitings 144
Reģ: 21.11.2017
Kas mainījās Jūsu dzīvēs, kad notievējāt?
Un ko jūs izmainījāt savā dzīvē, lai notievētu?
Un pats svarīgākais jautājums - kā nepadevāties?
Jo ir tā, ka esmu nedaudz notievējusi, bet man bail, ka nesāku atkal vairāk ēst... un viss neaiziet atpakaļ...
21.01.2018 21:15 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Biju slaida, veselības problēmu dēļ uz laiku pieņēmos svarā, tad atkal notievēju.
Pēc svara zaudēšanas mainījās tas, ka kļuva vieglāk atrast drēbes, kas der un labi izskatās. Pašai savs ķermenis tagad patīk daudz labāk, kas atspoguļojas lielākā pārliecībā par sevi. Vairāk uzmanības no pretējā dzimuma. Labāka veselība. Bet es neteiktu, ka mana dzīve tādēļ būtu dramatiski mainījusies.
Ir pat viena ēnas puse - man šķiet, ka ar liekajiem kg mani nopietnāk uztvēra profesionālajā jomā :-D Tagad laikam izskatos dikti jauniņa.
21.01.2018 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Nu + noteikti ir drēbes, praktiski viss lieliski izskatās uz tagadējā auguma.Pati sev vairāk patīku, vīram arī iet pie sirds un ļoti bieži izsaka komplimentus.Man vairs nav problēmu uzkāpt uz 5.stāvu, tā es elsoju un stenēju.Darbā daudz enerģijas, skrienu palēkdamās.Uzlabojies ferritīns, pirms gada bija 26 ( norma 12-122), tagad oktobrī bija 56.Es ēdu daudzveidīgāk, vairāk augļu, dārzeņu, salātu..kas man pirms tam bija paliela problēma.
Protams, neiztikt bez pamācībām, jo tie, kuri ar mani daudz laika kopā nepavada, domā, ka neēdu(t) Un kā vēl ēdu!
21.01.2018 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Atšķirībā no Elizabetes, īsti slaida biju tikai bērnībā, gados 15 kā sāka augt kg, tā attapos 27 gadu vecumā kā tantuks (pa vidu vēl grūtniecība bija)..
21.01.2018 21:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits