Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu laiks ar draugiem

 
Reitings 15
Reģ: 12.02.2016
Sveikas!
Mājās risinās domu pārmaiņas cik bieži vīrietim ir jāatpūšās kopā ar draugiem. Runa iet par bāru/klubu apmeklējumu.
Varbūt varat dalīties pieredzē-cik,jūsuprāt,bieži tas ir pieļaujams vai cik bieži to dara jūsu otrās pusītes.
Vēlos piebilst,ka vīrietim 25 gadi,neesam precējušies,bez bērniem,bet dzīvojam kopā.
14.01.2018 13:47 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Drīzāk izskatās, ka gaidīji, ka visas Tev tagad visas teiks "Ak, laimīgā, es apbrīnoju Tavu ķermeni, kaut man tā būtu".

Tici man, tas noteikti nav tas, ko es gaidīju! Ja sievietes izvēlas sevi mērdēt badā vai piekopt dažādas diētas, tikai tāpēc, lai būtu tievas, tā nav mana problēma. Ar savu komentāru vēlējos pateikt tikai to vien, ka atliek ievērot normālu dzīvesveidu, kā puse no svara problēmām atkritīs pašas no sevis.
Mīļo, cilvēk! Esmu ar savu dzīvi un izskatu pietiekami apmierināta, tāpēc mans mērķis nav vākt virtuālus komentārus un laikus. Taču Tu, veltot savu laiku šādu un līdzīgu komentāru rakstīšanai sieviešu portālā, gan neatstāj par sevi normāla, domājoša, inteliģenta un vīrišķīga vīrieša iespaidu, jo gudri, inteliģenti, vīrišķīgi vīrieši nekad nepavadīs naktis, dricelējot komentārus sieviešu portālā. Tāpēc, neskatoties uz to, ka esi internetā atradis bildi, kurā attēlots vīrietis ar bārdu, slēpjoties aiz savas anonimitātes maskas, esi parasts čalis-neveiksminieks, kuru dzīve apbižojusi tik ļoti, ka viss, ko vari darīt. ir slēpties aiz profila, kurš Tev kaut mirkli garantē Tev tik ļoti nepieciešamo, svarīgo "dzelzs veča" masku, kādā Tu labprāt tērpies. Čalīt, es dzīvē pazīstu īstus večus. Tici man, neviens īsts vecis NEKAD nepavadīs laiku sieviešu portālā! Tu esi nulle! Muļķis, kurš tikai vēlas būt viens no foršajiem večiem, bet nekad mūžā tāds nebūs, neskatoties uz to, ka internetā atradis un sev profilā ielicis bārdaina veča bildi! Samierinies!
21.01.2018 01:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tici man, tas noteikti nav tas, ko es gaidīju! Ja sievietes izvēlas sevi mērdēt badā vai piekopt dažādas diētas, tikai tāpēc, lai būtu tievas, tā nav mana problēma. Ar savu komentāru vēlējos pateikt tikai to vien, ka atliek ievērot normālu dzīvesveidu, kā puse no svara problēmām atkritīs pašas no sevis.
Mīļo, cilvēk! Esmu ar savu dzīvi un izskatu pietiekami apmierināta, tāpēc mans mērķis nav vākt virtuālus komentārus un laikus. Taču Tu, veltot savu laiku šādu un līdzīgu komentāru rakstīšanai sieviešu portālā, gan neatstāj par sevi normāla, domājoša, inteliģenta un vīrišķīga vīrieša iespaidu, jo gudri, inteliģenti, vīrišķīgi vīrieši nekad nepavadīs naktis, dricelējot komentārus sieviešu portālā. Tāpēc, neskatoties uz to, ka esi internetā atradis bildi, kurā attēlots vīrietis ar bārdu, slēpjoties aiz savas anonimitātes maskas, esi parasts čalis-neveiksminieks, kuru dzīve apbižojusi tik ļoti, ka viss, ko vari darīt. ir slēpties aiz profila, kurš Tev kaut mirkli garantē Tev tik ļoti nepieciešamo, svarīgo "dzelzs veča" masku, kādā Tu labprāt tērpies. Čalīt, es dzīvē pazīstu īstus večus. Tici man, neviens īsts vecis NEKAD nepavadīs laiku sieviešu portālā! Tu esi nulle! Muļķis, kurš tikai vēlas būt viens no foršajiem večiem, bet nekad mūžā tāds nebūs, neskatoties uz to, ka internetā atradis un sev profilā ielicis bārdaina veča bildi! Samierinies!

Nu daiļi, daiļi.
21.01.2018 21:50 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Nu daiļi, daiļi.

Ja godīgi, es tiešām nesaprotu, ko esmu Tev izdarījusi. Ne esmu Tevi aizskārusi, ne kādu sliktu vārdu veltījusi, bet tik un tā uz maniem komentāriem atbildi tā it kā es būtu Tevi personiski aizskārusi. Savu pēdējo komentāru veltīju konkrētajam čalim, bet tik un tā nolēmi nokomentēt, liekot man saprast, cik briesmīgu komentāru esmu uzrakstījusi. Katrā ziņā, lai jauks vakars/nakts! Nevēlos sākt strīdēties.
21.01.2018 23:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja godīgi, es tiešām nesaprotu, ko esmu Tev izdarījusi. Ne esmu Tevi aizskārusi, ne kādu sliktu vārdu veltījusi, bet tik un tā uz maniem komentāriem atbildi tā it kā es būtu Tevi personiski aizskārusi. Savu pēdējo komentāru veltīju konkrētajam čalim, bet tik un tā nolēmi nokomentēt, liekot man saprast, cik briesmīgu komentāru esmu uzrakstījusi. Katrā ziņā, lai jauks vakars/nakts! Nevēlos sākt strīdēties.

Kas gan būtu jāizdara? Vai nevar uzrakstīt, kādā sviestā brauc tāpat vien? Vai pazīsti viņu, ka šādi vari izteikties, vai arī esi pazaudējusi jebkādu kaunu ar visiem saviem izceltajiem ''nekad'', ja kāds pasaka kaut ko, kas tev vienkārši nepatīk?
22.01.2018 07:38 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Emilie, es itkā piereģistrējos, jo ikdienā palasu, ko sievietes raksta šajā forumā. Un tas tīri aiz intreses, lai labāk saprastu, kas sievietēm galvā, kā uz lietām skatās. Dažreiz ir interesanti lasīt, dažreiz murgojumus lasu, kad tālāk par pirmo komentāru lapu netieku, kā nu kuro reizi. Un dažreiz pašam gribās ko ierakstīt, jo mēs visi esam cilvēki un komunicēt tas ir normāli.
Un tagad mana iekšējā pasaule ir sagrauta, es neesmu īsts vecis. :-O
22.01.2018 08:25 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Emilie, tikai nepārproti...it nemaz negribēju uzbraukt augumā, ja arī no malas tā izskatās :)
22.01.2018 08:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
RedJasper, nemelo, nekad tā nebūs un nevar būt - viņa zina labāk. :D
22.01.2018 13:21 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Duujaa, es nerunāju tikai par to vienu atbildi. Arī tagad kārtējais komentārs:
nemelo, nekad tā nebūs un nevar būt - viņa zina labāk. :D
Tāda sajūta, ka vienkārši esi atradusi vienu cilvēku, kura komentāriem piekasīties. Labi, sapratu, ka nolēmi mesties aizstāvēt citu personu, bet tas, ka tagad ar nievājošu attieksmi komentē komentārus, kuri pat netiek veltīti Tev, tiešām liek domāt, ka esmu nez ko sliktu nodarījusi Tev personīgi. Nu, ja Mario ir viens no Taviem profiliem, tad jā, saprotu, ka aizskāru.
22.01.2018 14:47 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu ja, jo nevarēju izvēlēties no visiem, kuri raksta tādas lietas uz cilvēku. :D
22.01.2018 14:52 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Tā izskatās.
22.01.2018 15:07 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jo visi tā randomā dara. :D
22.01.2018 15:43 |
 
Reitings 228
Reģ: 14.12.2017
Burgeru karaliene gan sacepusies :-O
Emilie.: "Man vienalga ko citi domā par mani, bet..." *30 minūtes vēlāk sacepj kārtējo palagu cik ļoti kāds cits tērē laiku šajā forumā* :-D
22.01.2018 15:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:D
22.01.2018 16:02 |
 
Reitings 359
Reģ: 07.07.2020
Bārs ir savādāk, par klubu man nav saprotams, ko tur aizņemtam vīrietim meklēt. Kompānijas pēc? Kompānijas pēc arī žīds pakārās. Ja viņam būtu vēlme izdejoties klubā, piedāvātu nākt līdzi. Ja nākšanu līdzi atraida, bet ar draugiem labprāt iet, tad tur rodas daudz jautājumu. Neatbalstu klubu padarīšanu.
24.12.2022 10:00 |
 
Reitings 265
Reģ: 04.05.2021
Personīgi man liekas, ka džeksm kam ir 25gadi tas vēl ir pavisam jauns gurķītis. Grib patrakot un vēl “paballēt”. Pa retam TAS NOTEIKTI NAV NEKAS. Pati ar draudzeni arī aizejam kādreiz padejot, bet tas notiek 1-3x gadā 😁
Un tici man.. klubos 25gadīgie neiet pasēdēt ar draugiem.
25.12.2022 13:00 |
 
Reitings 359
Reģ: 07.07.2020
Jukooo @ 25.12.2022 13:00
Personīgi man liekas, ka džeksm kam ir 25gadi tas vēl ir pavisam jauns gurķītis. Grib patrakot un vēl “paballēt”. Pa retam TAS NOTEIKTI NAV NEKAS. Pati ar draudzeni arī aizejam kādreiz padejot, bet tas notiek 1-3x gadā ?
Un tici man.. klubos 25gadīgie neiet pasēdēt ar draugiem.

Man ar iepriekšējo draugu bija tā, ka viņš gāja katru mēnesi 1-2x. Principā vienmēr, kad satikās ar vienu no savām kompānijām. Viņam toreiz bija 21 gads. Katru reizi teica, ka iedzer tikai. Ber man nepatika, atkārtoti to nepieļautu, jo zinu pati stāstus, kur cilvēks aizņemts aiziet uz klubu, attiecīgā deva alkohola un "paslīd kāja". Protams, daļēji uzticības jautājums, bet būtībā - ko klubā, bez draudzenes, meklēt aizņemtam vīrietim? Bārs ir viens. Klubs kas cits. Ja man kāds nosauktu iemeslu, kāpēc jāiet aizņemtam vīrietim, izņemot to, ka kompānijas pēc, es iespējams pārdomātu.
25.12.2022 13:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!