Kārtība - tīrība

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Lasot diskusijās par to, kā citi plūcas savā starpā, aizdomājos, cik daudz var būt tas "Es mājās daru visu!"
Protams, mājas mums ir visiem dažādas, sākot no istabiņas vai studio dzīvoklīša, līdz 200 m2 mājai, bet par vidējo aritmētisko paņemsim 3 istabu dzīvokli. Nu tiešām nevaru iedomāties, kas ir tik nenormāli daudz mājās jādara, lai tur būtu jāiesaistās 2 cilvēkiem (nerunāju par principu, runāju par sūkstīšanos "vai kāda es nogurusi, te visu darot"
Tātad:
Cik bieži jūs apdarāt darbus, lai māja būtu kārtīga un tīra, un ko jūs vispār darāt? Cik laika tam veltiet?
11.01.2018 13:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
KAĶIS, bet redzi, ka tas palīdz tikai manai garderobei... :D Vīram pat "tas" krēsls nevarēja palīdzēt. :-P
12.01.2018 19:46 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es, starpcitu, nesen skatījos vienu no minimālistu video.. Un, lai gan man līdz minimālismam ļoti tālu, tomēr patika padoms: Tas, ka nespējam uzturēt kārtību, nav mūsu vaina. Tā ir tās kārtības vaina, kādu cenšamies ieviest. Iespējams, tu vienkārši nespēj locīt drēbes, bet tev būtu pilnīgi ok tās karināt uz pakaramā.. (vai otrādi). Līdzīgi kā Neonam ar "to krēslu". Līdz ar to māja ir jāpielāgo savām vajadzībām un savai kārtībai, tad arī daudz vieglāk uzturēt to tīru un kārtīgu.
12.01.2018 22:11 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Es būtu laimīga, ja man būtu tikai TAS krēsls. Manējam ir TĀ kumode, TAS skapītis, TAS galds un vislielākais plaukts - TĀ grīda(t) Vienīgais, kas nav, TAS veļasgrozs.(e)
12.01.2018 22:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es, starpcitu, nesen skatījos vienu no minimālistu video.. Un, lai gan man līdz minimālismam ļoti tālu, tomēr patika padoms: Tas, ka nespējam uzturēt kārtību, nav mūsu vaina. Tā ir tās kārtības vaina, kādu cenšamies ieviest. Ie
taisniba. Jo piemeram kads reizi divas nedelas taisa generalo un pliti berz stundam...cits pagatavo un 30 sekundes uzreiz norita pliti. Tadi labi ieradumi palidz ekonomet laiku un maja vienmer tira, vel ja ir maniere katrai lietinai sava vietina, nu nebus tas bardaks nekad, maja tira un nav sevi jamoka.
12.01.2018 22:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits