Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt tālāk?

 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
Jau gadu cenšamies tikt pie bērniņa. Vasarā biju pie ginekoloģes, nosūtīja uz analīzēm un usg, viss esot ok. Ieteica tikai duphaston pēc tā, ka uz visiem ieteikumiem lietot naktsveces ellu, folskābi, veselīgi ēst, nodarboties auglīgajās dienās(tiek noteiktas ar testa palīdzību) mana atbilde bija, ka tas jau tiek darīts.. Teica, ja nesanāk līdz jaunajam gadam, tad lai nākot uz atkārtoto vizīti. Ko jums ieteica pēc tam, kad duphaston nav līdzējis? Nedaudz baidos, ka man atkal ieteiks to pašu duphastonu vai arī kādus vitamīnus. Vīrs nav pārbaudīts, bet viņš pašlaik ir komandējumā, kad atbrauks, tad dosies nodot analīzes.
09.01.2018 23:26 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Manuprāt, ir divi varianti. Pirmais - ir kāda vaina, kura nav atklāta, tāpēc jāiet atkal pie ārsta meklēt cēloni. Varbūt vaina vīrietī. Tā pati olvadu caurlaidība var būt pie vainas. Vārdu sakot, jāmeklē, jo varianti var būt daudzi un dažādi. Un būtu labi aiziet pie auglības speciālista, kuram ir plašāks skats uz tādām lietām. Otrais - jums vēl nav pienācis īstais laiks, kaut gan paši ļoti gribat un cenšaties. Kaut kas nesakārtots ģimenē, kaut kāda nedrošība, stress... Citiem palīdz atvaļinājums, vides maiņa, kad var atslābt un nedomāt par auglīgajām dienām. Daudzas tieši paliek stāvokli, kad nomaina darbu, jo jaunos apstākļos bērnu vairs tik saspringti neplāno. Man abi bērni pieteicās tieši tajā laikā, kad atslābu un domāju, ka tajā mēnesī jau nu noteikti nebūs. :)
10.01.2018 00:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!