Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Artoskopija

 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
Sveikas,
Meklēju kādu zinošu cilvēku šajā jautājumā.
Tātad, man jau pusotru gadu sāp abi ceļgali. Pirms tā pusotra gada tika veikta MR, kura uzrādīja meniska 2.pak. bojājumu. Tika izrakstīti vitamīni, durtas zāles celī, nekas nelīdzēja.. Nu tad ilgi gaidītā operācija klāt. Vakar tika veikta artroskopija. Šodien no rīta slimnīcā sagaidīju savu ārstu, lai beidzot ar viņu aprunātos par veikto operāciju. Ko es uzdzirdēju? : "Nekā tev tur īsti nebija, menisks kārtībā, nesaprotu, kas tev tur sāpējā, vienīgais, kas man interesēja bija krokas sindroms. "
Es esmu nesaprašanā, es pusotru gadu mokos ar sāpēm ceļos, man grūti stāvēt, staigāt un pietupties, bet no ārsta dzirdu, ka nekā man tur nav?
Izrakstīšanas papīros rakstīts: mediālā meniska ruptūra..
Ko tas nozīmē? Šī rīta apskatē viņš minēja krokas sindromu, izrakstā rakstīts meniska ruptūra.. es pašlaik neko nesaprotu..
Pēc pāris dienām tikšu pie savas Ģ.Ā. , cerams, ka tiks kaut kas izskaidrots vairāk. Bet pagaidām intersējos šeit. Vai kāda palīdzēs ar padomu? :(
09.01.2018 14:50 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Ja nav noslēpums,kas par ārstu tev veica operāciju?
09.01.2018 15:03 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Varēji uzreiz izprasīt ārstam,gan par izrakstu,gan operāciju.Komunikācija ar ārstu ir ļoti svarīga,pat ja nesaproti,prasi trīs reizes - kāpēc papīros tā,bet jūs man sakiet savādāk.
09.01.2018 15:08 |
 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
LedusTēja , Operācija netika tasīta Rīgā. Negribas tā minēt vārdu , uzvārdu. Nebija jau viņš slikts, tikai esmu nesaprašanā, kas tad man īsti ir, kas tad īsti tika izdarīts un kas vēl jādara.
09.01.2018 15:08 |
 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
LedusTēja, Es jau jautāju, bet saņēmu atkal tās pašas atbildes. Un , kad man deva izrakstu, viņa vairs nebija. Papīrus man izsniedza medmāsa.
09.01.2018 15:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits