Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ebay, Etsy palīdzība

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Vai šeit kādai ir bijusi praktiska pieredze ar pārdošanu šajās platformās? Nesen izlēmu tur pārdot savus „vecus” kreklus (pēdiņas, jo tie ir kā jauni – cilvēki nevar atšķirt, kad mani redz tajos). Iepriekš biju mēģinājis tikt no tām vaļā ar SS un feisiša palīdzību, bet tur ir pārāk skopi cilvēki. Vispār Latvijā ir diezgan daudz skopuma. Piemēram, viens paziņa man izteica komplimentu par jaunu kreklu un jautāja par cik un kur nopirku. Teicu, ka par 70 eiro Stokmanā. Domāju, ka viņš tajā brīdī zaudēs samaņu. :D

Vēl nepatīk, ka visi tie pircēji no SS.com tā arī mēģina tikt iekšā tev dzīvoklī, lai kaut ko pielaikotu. Nākas viņus vest uz pamesto kafejnīcu lai pielaiko tur. Tāpēc izlēmu tirgot caur Ebay. Un tā ka nekad neesmu to darījis iepriekš, rādās vesela rinda jautājumu.

1) Pirmais un pats galvenais jautājums, kurš man rādās ir:
kāpēc manam mantām ir tik maz skatienu? Tas liekās bišķit neloģiski, jo preču virsrakstos esmu minējis visus (?) svarīgus atslēgvārdus: apģērba zīmogu, dzimumu, apģērba tipu, krāsu, izmēru, Slim var Regular fit.

2) Kā būt ar loģistikas jautājumu.
Es gribu lai cilvēks redz cik viņam izmaksās tā piegāde.

Bet kad preces noformēšanas lappusē es klikšķinu uz Services, tur uzreiz izkrīt vesela virkne ar izvēlēm: USPS, FedEx utt. Kā izvēlēties piemēroto man?

3) Vai Ebay’ā var uz bildēm likt watermarku ar saviem profiliem sociālajos tīklos?

4) Ja ir, tad vai tā ir pareiza izvēle?
Es tajā ziņā, ka visi zinās manu personību? Vai pie kājas? (jo viņi vienalga redzēs manu vārdu un uzvārdu, kad dabūs sūtījumu)

Paralēli uztaisīju profilu Etsy vietnē, bet tur es vispār nevaru saprast to piegādes sistēmu. Kad reģistrēju veikalu, man lika uzrakstīt cik maksās piegāde. Bet tur nevarēja izvēlēties uz kuru valsti un caur kuru servisu. Vienkārši prasīja lai es ielieku skaitli. Bet taču piegāde uz ASV un piegāde uz Eiropu atšķirsies cenas ziņā. WTF?

Es neesmu skops cilvēks. Ja kāda man palīdzēs, varu atskaitīt procentu no dažiem veiksmīgiem pārdevumiem. Vai vienkārši uzsaukt kafijas tasīti vai vīna glāzi – par palīdzību. Jo aiz visiem dižiem cilvēkiem vienmēr stāvēja kāds vēl dižāks audzinātājs. 8-)
07.01.2018 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits