SEKSS TRIJATĀ- VILŠANĀS

 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Sveikas, Cosmietes, vecajā gadā!
Bija tā. Mums ar puisi bija iestājies neliels panīkums intīmajā dzīvē. Puisis piedāvāja atdzīvināt dzirksteli ar seksu trijatā. Biju patīkami pārsteigta, ka puisis piedāvāja kombināciju "viņš+es+viņš".
Tad nu sākām. Strādāju ar viņu dūdiņiem, paralēli tos masējot, kamēr puiši skūpstījās. Vēlāk cerēju uz kunilingu un double penetration, bet velti- tā vietā tikai masēju abiem muguru, kamēr viņi viens otru apmierināja gan orāli, gan anāli.
Tas pats atkārtojās arī otrajā un trešajā reizē. Beigās pat nonāca līdz tam, ka man bija jāpadod dvielis un vīriem no ledusskapja alus jānes. Maksimums, ko man atļāva- kādu vieglu minetu. Bet paši pērās kā pirtī ka gurni vien pļakšķēja. Un tā visu laiku. Nezinu, vai tas skaitās sekss trijatā. Bet puisis tagad ir apmierināts, seksu divatā viņam vairs nevajag, jo sekss trijatā esot daudz labāks.
Kā jūs rīkotos šādā situācijā?
30.12.2017 22:27 |
 
Reitings 391
Reģ: 30.07.2016
Man arī bija sekss trijatā,sākumā puisis mani ielūdz pie sevis,viss kā parasti sadzērāmies un izdomājām seksot,kad puisis bija beidzis,ieraudzīju ka suns visu vēroja,tagad sanāk ka sekss bija ar puisi un suni,kā man rīkoties?

Apmēram tā arī es jūtos, tomēr jautājums paliek- ko darīt, kā rīkoties?
31.12.2017 16:46 |
 
Reitings 364
Reģ: 16.06.2015
Iesaku seksu 8oņiem... tu viena ciska un 7 dzeki reali labi
03.01.2018 10:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits