Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pardodu “Makonoga” planotaju

 
Reitings 2
Reģ: 29.12.2017
Sveiki!
Pardodu Makonoga planotaju 2018.gadam. Gaishi roza mikstajos maksligas adas vakos. Izmers 18x23cm. Limited edition variants, vairs nekur nav noperkams
Cena 35 EUR
30.12.2017 12:33 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Iepriecināšu kādu no Jums un pārdošu Dreamlight smuko rozā plānotāju 2020.gadam pa 10 EUR (iepakojumā, ar visu dāvanu maisiņu).
Rīga, rakstiet privāti! ???
21.11.2019 09:51 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.02.2019
Madonna ar ložmetēju, man milzīgs prieks, ka kāda mani vēl atcerās, liels paldies.:) Es mēģināju te ienākt no vecā profila, bet pat e-pastu esmu aizmirsusi :D
mykonos jēziņ, ko tik nespēj izdarīt viens komentārs.:-DPar Kiviču pat nekomentēšu. Par Dogo gan man ir ko teikt, jo uzskatu, ka suņu saimnieki, kuri reāli saskārās tieši ar šo slimību, ir tiesīgi ko bilst. Es biju grūtniecības pēdējos mēnešos, skumjš laiks tas bija, kad suns ne no kā sāka paniski rīstīties, kā večukiņš bez elpas. Aizrāvām uz klīniku. Pateica, ka ir šī mistiskā slimība, no kuras suņi mirst dažu nedēļu laikā. Vīrs veda vairākas dienas mopsi pie sistēmas. Brīnumainā kārtā suns izdzīvoja un tagad atkal bauda dzīvi, ēdot un guļot visu dienu:-D, lai gan kož kājā visiem garāmgājējiem:-/ Atceros, ka klīnikā visiem prasīja, vai dodam Dogo. Pat neklausījās, ka teicām, ka suns pat paostījis to Dogo nebija. Blakus sēdēja arī vēl viena sieviete ar suni. Arī viņa teica, ka nekad nav pat pirkusi to barību. Protams, ka iespējams, ka "Dogo" ražotājs ir vainīgs, bet mani jau toreiz fascinēja, kā var uztaisīt tik milzīgu antireklāmu, ja ne izmeklēšanā, ne barības izpētē neatklājās, ka barība saistīta ar slimību. Varbūt ir tiešām vainīgi, bet tas ir sākumā jāpierāda. Sāpīga man tā situācija bija, gribas, lai beidzot atklāj, kas ir vainīgais šajā slimībā. Redzēju toreiz klīnikā, kā cits suņuks izkāmējis mira.:'-(
10.02.2019 15:41 |
 
Reitings 119
Reģ: 24.01.2019
Es Leldei biju sekojusi FB, jo arī šķita jauka, iedvesmojoša personība, bet atsekoju brīdī, kad Lelde uzrakstīja atbalstošu rakstu par suņu barību Dogo un pēc tam vēl ieraudzīju, ka Lelde uzrakstīja Kivičam atbalstošu komentāru pie video, kur Kivičs visus sauc par maukām un saka, ka saprot teroristus. :-| Bet katram savs.
10.02.2019 15:15 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Lelde, mēs, Cosmo meitenes, kuras Tevi labi atceras, tiešām priecātos par plānotāju "meitenēm pēc 30mit" :-D tādām biznesa lēdijām, bez rozā pasteļtonīšiem :-)
Lai izdodas, Lelde (l)
10.02.2019 14:00 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.09.2018
Lelde,
Cik burvīgas ziņas! Ar nepacietību gaidīšu Tavu 2020.gada lolojumu!
10.02.2019 13:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.02.2019
Ievcha22 Sirsnīgs paldies un Tev to visu labāko dubultā(l)
ShabbyEve Atzīšos, ka 2020.gadam jau gatavoju pilnībā citu konceptu- klasisku dizainu ar mākslīgajiem ādas vākiem. Tā gan būs strauja dizaina maiņa, bet es arī "augu" kopā ar savu plānotāju un gribas no "pinkgirl" stila pāriet uz ko tumšāku, elegantāku. Lai gan tas, protams, ir riskanti, jo manam šī brīža konceptam ir milzīga auditorija. Es ceru, ka maniem klientiem patiks jaunais dizains:-/
Lovisa sirsnīgs, mīļš paldies. Guļu gultā ar kājas traumu, (tādā depresīvā noskaņojumā) un man uzlabojās garastāvoklis(s) Pārliecināta par sevi gan es neesmu un balsi savu nevaru no malas klausīties, bet man ļoti patīk šis plānotāju projekts un es to daru no visas sirds:-) Tāpēc, ja kāda paziņa, draudzene vai šeit cosmo lietotāa saka, ka nav apmierināta ar "Dream light" plānotāju- droši sakiet, lai man raksta. Atgriezīšu naudiņu arī tad, ja pagājis laiks kopš pirkuma. Klientu serviss man ir Nr1, pēc tam tikai ienākumi.
09.02.2019 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Lelde,
Varu tikai pievienoties IevCha22 teiktajam par Tavām oratora spējām un Tavu patīkamo personību. Redzēju Tava plānotāja video prezentāciju un ne tikai plānotājs man šķita ļoti iedvesmojošs, bet arī Tu liecies ļoti iedvesmojoša sieviete, ļoti pārliecināta, mērķtiecīga, harizmātiska un tai pat laikā jauks cilvēks, nepavisam ne iedomīga. Es gan plānotājus neizmantoju, vismaz ne līdz šim, bet, ja pārdomātu, tad pirktu Tavējo, jo tas šķita perfekts savu mērķu veiksmīgākai realizēšanai. Man tieši patīk, ka ir daudz dažādu sadaļu, kur pierakstīt visus sapņus un mērķus. Tiesa, dizains man laikam labāk patīk Mākoņogai, bet to es nepirktu, jo man svarīgi arī kurš ir radījis šo produktu, svarīgi, lai tas būtu patīkams cilvēks, kuram rūp savs klients.
09.02.2019 01:13 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Lelde Kovaļova
ja ari izdoma vieglu planotaju radit bez nekadaam ekstram, tad ari es pirksu... un galvenais, jau ir tas, ka Tu izklausies loti jauka.... Linda, vina pec daziem izgajieniem nosita visu dusu uz vinas planotajiem pat paskatities.....
08.02.2019 23:56 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.09.2018
Lelde,
Pilnībā piekrītu, ka katram ir sava auditorija. Man Mākoņoga patika dēļ skaistiem, neuzkrītošiem skandināvu toņiem. Plānotājs skaists, bet neparocīgs. Attiecībā uz Tavu darbiņu, tas nav pa mainai gaumei, jo ir ļoti spilgts un "too girly"" priekš manis, bet noteikti varu tikai uzteikt Tavu uzņēmību. Ļoti patīk Tevis gatavotie video materiāli un tas, cik Tev ir labas oratora spējas. Ļoti skaista un nostādīta balss, gluži kā radio vai TV būtu strādājusi. Tiešām priecē Tavs personiskais kontakts un nesamākslotība.
Par špikošanu domāju, ka Tev nav ko ņemt daudz galvā. Arī pati Linda taču no kaut kurienes to ideju ir atnesusi. Vispār internetā atradu ļoti skaistu plānotāju no UK, kuru izrādās latviešu meitenes ir radījušas, saucas Dear Diary. Un Tavu brīnumu, Dear Diary 2016.gada iekšiņa toņu ziņā un citās niansēs ir ļoti līdzīga Mākoņogas 2017.gada versijai. Šī iemesla dēļ to špikošanas storiju vispār uzskatu par neadekvātu.
Viena lieta, ko es ļoti, ļoti gaidu no kāda plānotāju ražotāja ir plānotājs minimālisma stilā, ar viegliem toņiem, mazs un parocīgs (jaunais Mākoņogas izmērs ir ļoti labs, tikai par biezu). Man plānotājam pietiktu tikai year at the glance, month at the glance, nedēļas izklājums un varbūt pa kādai tukšai piezīmju lapai. Tagad topā ir visi sapņu, mērķu utt. plānotāji, bet es sapratu, ka lielāko daļu lapu nemaz nepildu un ļoti vēlos skaistu, vienkāršu un ērtu plānotāju. Lelde, ja Tev kādreiz uznāks iedvesma izveidot arī kaut ko "praktiskajām meitenēm" būšu pirmā pircēja.
Lai Tev izdodas arī turpmāk visi iecerētie darbiņi! Un tā balss noteikti ir jāliek lietā un jārāda plašākai publikai! :)
08.02.2019 23:51 |
 
Reitings 3
Reģ: 08.02.2019
Sveikas meitenes.(l)
Kārtoju mājaslapai google SEO un nejauši atradu šo diskusiju. Tik sen nav būts cosmo, atceros, ka kādreiz šeit arī reizēm čatojos.:-P
Ar interesi izlasīju diskusiju, kur arī pieminēts mans plānotājs. Cik noprotu, te bija diskusija par pirmā gada izdevumu. Interesanti bija izlasīt par to idejas špikošanu. Diemžēl tas nu gan neatbilda taisnībai. Mani toreiz iedvesmoja tāds brīnišķīgs amerikāņu plānotājs "Happiness planner"(l) Tā kā vienmēr biju apsēsta ar plānošanu, izdomāju, ka vēlos piedāvāt Latvijā ko līdzīgu, bet veltītu sapņiem.Es nekad latviešu ražojumus nebiju pirkusi, tikai ārzemju. Man gan nebija ne jausmas, ka būs kāds ražotājs Latvijā, kura par to ļoti apvainosies, pieminot mani sociālajos tīklos, bloķējot manu profilu utml ( vismaz man tā stāstīja klientes, sūtīja skrīnšotus). Man žēl, bet es to ražotāju nepazīstu un diemžēl viņas plānotāju esmu redzējusi vien vienu reizi Facebook bildēs. Smieklīgi gan tas, ka tad, tad man izpirka visus plānotājus, es sūtīju klientiem ziņu, lai apskatās konkrētos konkurentus, varbūt patiks:-D (OK, es zinu, ka biznesā tā nedrīkst darīt)
Ar plānotājiem ir, kā ar grāmatām. Saka, ka katrai grāmatai ir savs lasītājs, tāpat arī katram plānotājam ir sava auditorija, tāpēc es vienmēr saku klientiem- ja nepatīk, nekautrējies, raksti, sūti atpakaļ un atdosim naudiņu. Ir būtiski atrast savējo plānotāju- to pašu ērtāko un piemērotāko(l) Man gan ir milzīgs prieks, ka tomēr lielai auditorijai mans plānotājs noder un patīk. Gribētos jau izpatikt visiem, bet tas nu gan nav iespējams.
Visām laimīgu 2019. Tik sen nebiju Cosmo lasījusi(l)
08.02.2019 19:22 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Meitenes!
Pēc visas šīs diskusijas man gribējās uzrakstīt labus vārdus par Mākoņogu.
Biju pasūtījusi Limited plānotāju, gaidīju tā atnākšanu kā Ziemassvētkus un, kad saņēmu, biju pārliecināta, ka tas ir perfekts, un ar to pavadīšu visu savu gadu. Tomēr laiks gāja, ar plānotāju nesadraudzējos tā formāta dēļ līdz... tas pavadīja nedēļas atvilktnē.
Tad nu sadūšojos un uzrakstīju Mākoņogai, pastāstīju situāciju un jautāju, vai nevaru plānotājam izņemt sarakstītās lapas (tādas bija pāris) un apmainīt pret jaunu ne-limited.
Man par lielu pārsteigumu, Mākoņogas meitenes bija ļoti atsaucīgas un plānotāju pat piekrita samainīt bez maksas. Apmaksāju tikai Omnivas izdevumus (par ko man arī iedeva atlaidi nākamā gada plānotājam).
.
Tagad sēžu un priecājos par parocīgo, foršo un smuko ne-limited plānotāju. Un Mākoņogas pārstāves, kas atbildēja man uz e-pastu bija ļoti laipnas un jaukas. Tāpēc gribu teikt, ka, iespējams, arī katram jaunajam uzņēmējam ir savi kāpumi un kritumi, bet galvenais jau, ka attieksme pret klientu tomēr paliek foršāka un pretīmnākošāka. :)
30.01.2018 21:16 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Mc.Queen , ceturtā studija. :-)
18.01.2018 19:42 |
 
Patīk
Reitings 2986
Reģ: 09.08.2016
Sisii, kādā raidījumā?
18.01.2018 19:09 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Tikko pa ltv1 gāja sižets par piparmētras plānotāju un prieka vēsti. :-D
18.01.2018 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Atvainojos, ka atveru vecu, sāpīgu diskusiju, bet, ja Mākoņogas pārstāvji te tomēr vēl ieskatās, man radās tāds jautājums (tīri interesespēc) - ja Jūs tomēr izveidojat šādus plānotājus-vai tiešām visi šie plānotāji neieiet vākos? Vai meitenes lielākoties nesūta atpakaļ tos tādēļ? Vai tomēr klusē un mēģina tomēr pielāgoties un ņemt lapas ārā?
14.01.2018 10:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Par to HIV ... jautājums, kā tas iegūts .. daloties ar adatu.. vai dzimumakta laikā..
Iespējams, palīdz arī tas, ka cilvēki aktīvi pārbaudās/tiek pārbaudīti uz HIV. Ne visās valstīs uz katra stūra ir Gulbja laboratorija, kas aicina cilvēkus nodot analīzes :)
Protams, arī informācijas trūkums var būt iemesls.. Arī vieglprātīga attieksme utt.
11.01.2018 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
pardon, es kaut ko citu domāju izlasot OK. :D par to, ka ARĪ orālā seksa laikā jāizmanto kontracepcija, tā aizsargājoties no STS.
par to tiešām piekritīšu, ka hormonus pusaudžiem nudien nevajag, un tas ir dīvaini.
mūsdienās ir vairāk informēti, bet nez kāpēc top šeit diskusijas no tēmas "es esmu stāvoklī?", kāpēc Latvija ir pirmajā vietā pēc jaunatklāto HIV pacientu skaita?
11.01.2018 22:27 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet ka 14 gadīgiem bērniem nav jāmēģina iestāstīt, ka obligati jālieto OK.. Kāpēc veseliem bērniem jādzer hormoni?
Manuprāt, par izsargāšanos jaunieši mūsdienās var pastāstīt krietni vairāk nekā daudzi skolotāji.. jautājums, cik ļoti to ievēros/atcerēsies meitene, kad tusiņā iereibušais Jancis sāks miegt ar aci :)
11.01.2018 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 2083
Reģ: 01.08.2012
ne jau ĪMG būtu kas briesmīgs, bet runāšana mēlēs, manuprāt, ir traumatiska.
cormeum mums parasti pamatskolā veselības mācībā šī tēma apieta, bioloģijā skolotāja sarkst un bāl. un jaunieši neuzzina nedz par izsargāšanos, nedz par STS draudiem. lūk, šī ir ļoti vērtīga lekcija. principā to visu bezinterneta laikā varēja uzzināt no viņu bukletiem. ne visas meitenes sūtīja žurnālus.
ja vēl vispār tagad aktuālākā problēma - skolās vajadzētu nodrošināt ne tikai lekcijas, bet arī bezmaksas kontracepciju. īpaši bērnunamos, internātskolās - par kabatas naudu padsmit eiro mēnesī neviens nepirks prezervatīvus.
11.01.2018 21:57 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kur var tik ļoti aizskart uzdāvināta bībele?

Man arī tika uzdāvināta skolā bībele.. pret grāmatām izturos ar cieņu.. ārā nemetu, joprojām rotā plauktu :)
Man briesmīgāka šķita situācija, kad nāca uz pamatskolu lasīt lekciju, ka obligati jālieto orālā kontracepcija (kopā ar prezervatīvu)..toreiz pat puiši vel nebija aktuāli :)
10.01.2018 20:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits