Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemassvētki 25. decembris

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Labrīt, ir pagājis Ziemassvētku vakars, sirdis siltas, pirmās dāvanas saņemtas, pozitīvas emocijas |-)
Mēs bijām uz vakara dievkalpojumu, pie mums bija salavecītis, bērniem bija milzīgs prieks par dāvanām un svētku noskaņu, spēlēm, dejām (l)
Palasīju 24. decembra beztēmu un kļuva skumīgi, mīļie svētkus jārada pašiem, nevis jāpīkst un jāpukst, dāvanas un svētku svinību organizēšanas pūles ir problēma galvā, visu var daudz vienkāršāk. Neatņemiet bērniem tikai to prieku, un neaudziniet viņus ar negatīvu attieksmi, jo šie ir visskaistākie gada svētki kuru svarīgākā ideja ir kopā būšana, sanākšana, darbošanās kopā. Daudzi vecāki savā dzīves steigā aizmirst padarboties ar saviem bērniem, šī ir tā iespēja. Cepiet kopā piparkūkas, runājiet, rotājiet māju, brauciet uz mežu pēc egles, vienalga kādas šķības, greizas, nepareizas, spēlējieties, dāviniet nieciņus, rakstiet kartiņas ar mīļiem vārdiem, jo dāvināšana nav tikai materiālu lietu iepirkšanās, bet došana no sirds.
Priecīgus 1. Ziemassvētkus.
25.12.2017 07:43 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Man šī gada svētki ļoti skumji. Pat nav nekāda noskaņojuma un liekas, ka laiks velkas. Nestāstīšu sīkumus, bet ehhh. :-/
25.12.2017 08:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Brīt' šo rīt'! (l)
.
Man, protams, svētki pa savai gaumei. ;) Bet arī svētki. :)
.
Bija plānos taisīt alternatīvo egli, bet vakarrīt no meža pati no sevis atnāca tik smuka eglīte, ka šķita to pašsaprotami vispirms izrotāt un tikai pēc tam nokurināt kaut kad labi vēlāk. :D Izmantoju situāciju savā labā un galu galā ir tradicionāla Ziemīšu eglīte. :D
.
Par to svētku sajūtu - tās smukās instabildes, Ziemīšu saldās filmas, skatlogu noformējums un pašvaldības svētku rota ir domātas iedvesmai un Ziemīšu mūda atnākšanai. Kas arī notika. :) Pašai pēc tam galvenais to mūdu neaizbaidīt ar pārmērībām un pārcentību, ar 'Ziemīšos obligāti vajag tā' un 'kas tie par svētkiem bez tā un šitā'. Ja ir atšķirība no ikdienības, tie jau ir svētki. ;) :)
25.12.2017 08:27 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Piekritu tev, nevajag standartos līst. Mums bija pusplika meža eglīte, un tik skaista ar svecītēm, bet pats, pats svarīgākais gimenes kopā būšana, jautras čalas, prieks, smaidi, žēl ka tie Ziemassvētki tik ātri paskrien (l) .
25.12.2017 08:32 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Wendy,sūtu labas domas un daudz saules Tev! (s)
Esam atpakaļ pilsētā. Vīrs aizdevās uz darbu.
Vakar bija tik skaists vakars. Pasèdējām pie vecākiem,apdāvinājāmies,izsmējāmies. Bija patiesi jauki! Ņemot vēra,ka gads ir bijis samērā smags,tad nu -vakar bija ļoti jauki.
Šovakar vēl pasēdēsim,jo ciemos nāks vīra brālis.
25.12.2017 09:04 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Priecīgus Ziemassvētkus visiem!
Mēs jauki nosvinējām. Knibinājos ar dekoriem un tapa man šāda bilde -
Iekopēšu cosmo, lai rodas noskaņa... ;-)
25.12.2017 09:14 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Labrīt, meitenes!
Priecīgus, siltus un mīļus šos svētkus visām!
Vakar bija tik izdevies vakars, ka šorīt vēl smaidu. Sākām pie vecākiem jau svinēties pa dienu, cepām pīrāgus, piparkūkas ar brāli, skatījāmies Ziemassvētku filmas, piededzinājām divas pannas ar piparkūkām :D Vakarā protams, visi gardumi, dāvanas, spēlējām mēmo šovu, izsmējāmies, pat ome rādīja vārdus, vēlāk dziedājām visi kopā, mamma spēlēja klavieres, brālis ģitāru, bija tik sirsnīgi un mīļi, ka man vēl šorīt tā jauki un aizkustinoši (l)
Šodien svinēsim ar vīra vecākiem :)
Kā man patīk Ziemassvētki, mani mīļākie svētki. Lai visām jautri un forši arī šodien kopā ar saviem mīļajiem :)
25.12.2017 09:24 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Novērtējiet savus mīļos sev apkārt!
25.12.2017 09:27 |
 
Reitings 92
Reģ: 01.11.2016
Priecigus Ziemassvetkus visam! Vakardienas planus mums pabojaja migla(visi lidojumi kavejas), tad nu svetkus svinesim sodien! Vai Latvija sogad ir kaut kur balti Ziemassvetki?
Es sogad lepojos, ka panacu Ziemassvetku sajutu neskatoties, ka aiz loga ir vasara(l)
25.12.2017 09:29 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.12.2013
Tā kā šomēnes visās svētku dienās strādāju, tad tekstiņš: "Priecīgus svētkus!" šķiet tik ļoti nodeldēts. Varbūt jau kāds tiešām no sirds novēl, bet man tas škiet tāds automātiskā pieklājības frāze, kas drusku iegrauž. Šoreiz tā gribētos būt ar saviem mīļajiem. Bet nu priecīgus svētkus visiem! ;-):-D
25.12.2017 09:32 |
 
Reitings 174
Reģ: 16.04.2016
Neesmu Grinčš un, kaut arī šie svētki ļoti patīk, tos nesvinu jau gadiem. Ticu, ka viss mainīsies, kad pašai būs ģimene. Līdz ar to izbaudu brīvdienas un veltu laiku saviem darbiem.
Kā vispār vērtējat šo gadu? Veiksmīgs, ne tik veiksmīgs?
25.12.2017 09:50 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Labrīt!
Es ar vakar pirms gulētiešanas palasīju beztēmu un nodomāju, cik skumji, ka tik daudz grinču!(t)
---
Mani Ziemīši kā vienmēr jauki un mīļi starp divām ğimenēm. Lielas apdāvināšanās nebija, jo nolēmām, ka katram būs tik 1 dāvana, bet mana mīļā māmiņa tāpat sarūpēja visiem papildus dāvanas, jo bija sapirkusi jau vasarā.:-D
Tagad drusku jāpačillo un jādodas pie vecākiem turpināt ēst!!!!(l)(l)(l)
25.12.2017 10:05 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Chikitita, labi teikts! :-) Es vēl nesen saņēmu ziņu no paziņas, ka eglīte nav un nez vai vispār grib, jo sniegs nav un nav svētku sajūta. Kamoon (t) Sajūta jau nav, jo pats nav pacenties, lai būtu tāda. Nejau viss no sniega atkarīgs. Es vispār jau novembra beigās / decembra sākumā sāku gatavoties svētkiem, sāku pušķot māju, lai pagarinātu šo noskaņu. Ja pats neko nedara, tad, protams, nekas nebūs. Šie ir vienīgie svētki par kuriem man žēl, ka ātri beigsies. Gatavojos jau baigi :-)
25.12.2017 10:17 |
 
Reitings 1461
Reģ: 10.02.2016
Labrit..
Ta jau ir - ka noskanu radam mes pashi. Bet ka ta velme nenak, ta nenak sogad. Parasti bija noskanojums, rosiishanas, tagad konkrets besis. Pat neesmu ne vienu mutiski apsveikusi, ne savejos ne draugus. Draudzene sorit apsveica, viss ko atbildeju bija “paldies” pat preti neatvelaju to pashi. Es nesaprotu kas par huinu man galva daras (atvainojos), bet riktigi tas nav. Ziemassvetku filmas pat neidvesmo lai beidzot saktu rosiities- davanas pakot, dzivokli sakopt.
Ara jauks laiks izkatas, saule spiid - varetu iziet pastaigat, galvu izvedinat. Jauno gadu ari atcelu, negribu satikt savu arzemju-latviesu draudzeni ar vinas jauno “greifrutu” draugu. Jo zinu, ka man bus “jalauz mele” un jaruna english.
25.12.2017 10:52 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
negribu satikt savu arzemju-latviesu draudzeni ar vinas jauno “greifrutu” draugu. Jo zinu, ka man bus “jalauz mele” un jaruna english.

Nopietni?
.

Priecīgus svētkus visiem! :-)
25.12.2017 12:09 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Čau!
Ziemassvetki , man nemaz vairs nav priecīgi svētki , bet ņemot vērā to , ka šie nebija tik drūmi kā pagājusie , gan jau būs labi .
Dzeru vīnu un mēģinu saorganizēt draugus rīt doties uz slidotavu. Kadreiz mēs braucām 20+ cilvēki.
Un vēl man nenormāli gribās pelmeņus, bet tādus garšīgus , garšīgus(l)
25.12.2017 12:16 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Par Grinčiem runājot, beigās jau vairs nebija grinčisms, tur bija labas beigas.
Jāuztaisa lašmaizītes laikam. :D
25.12.2017 12:19 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Chikitita, patiesi vārdi tēmas pieteikumā, var tikai piekrist.
Un Neons, skaista bilde Tev! :-)
-
Nemaz neskatoties, ka gaidu šī gada beigas, svētki bija dikti jauki, jo kopā ar mīļajiem. Un tas nekas ka tētim nesen bija infarkts un mamma vakar ar augstu temperatūru, draugs arī atbrauca uz laukiem pēc sava 36h darba maratona un negulēšanas. visi atrada spēkus, lai kopīgi sagatavotu sarūpētu svētku mielastu un būtu kopā. Silti ir tādi svētki.
Lai priecīgi Jums un izdodas atrast savu svētku sajūtu! ;)
25.12.2017 12:26 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Mocheato, izklausās depresīvi. :( nav blakus Tev cilvēki, kas Tev “iesper pa pakaļu” un liek kaut ko tomēr sākt darīt?
25.12.2017 12:29 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.07.2017
Ok vakar mazliet iedzēru, šodien mokos ar galvassāpēm. :D
Priecīgus un gaišus visām!
. Ps Neon smuka bilža. :-P
25.12.2017 12:29 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Mocheato,tev vajag nedaudz nomierināties par bērniņu. Kad nomierināsies,tad arī pasaule radīsies melnās krāsās visu laiku. Varbūt apsver kāzu jautājumu ar savu draugu vispirms.
25.12.2017 12:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits