Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai esat apmeklējušas pašattīstīšanas (selfgrowth) treniņus?

 
Reitings 1064
Reģ: 15.06.2016
Labdien! Nesen sapratu, ka esmu ļoti tālu no tā cilvēka, par kuru es gribētu kļūt:

- asprātīgs
- smieklīgs
- tāds, kuru visi mīlētu
- dzīvespriecīgs

Mani iedvesmo tādi cilvēki, kā Keisijs Neistats, Džimijs Felons, Džimijs Kimels un citi blogeri, raidījumu vadītāji un slavenības, tajā starpā ari mūziķi. Kaut gan viņi strādā dažādās sfērās viņiem ir viens kopīgs aspekts: viņi visi ir ļoti harizmātiskas personības. Un es arī gribu kļūt par tādu, jo tas man varētu palīdzēt dzīvē.

Tagad ir sekojošais plans:


- atrast un aiziet pie psihoterapeita, lai viņš vispirms palīdz man atbrīvoties no iespējamiem kompleksiem, kas varētu man traucēt, un kas JAU man traucē pelnīt labu naudu
- pēc psihoterapijas apmeklēt kādu personal growth treniņu

Bet to tagad ir TIK daudz: ir gan online, gan offline. Nezinu ko man īsti izvēlēties un pie ka iet.
:-|
23.12.2017 19:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
A tu negribetu klut par tirigu in kartigu? Nevis dzivot ks neviza cukkuti???
23.12.2017 19:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Rīdziniece, es arī dzīvoju cūkkūtī, un? Problēma ir manā galvā, kamēr tā neatrisināsies, tukšo kafijas krūžu daudzums neatrisināsies.
.
Šitam čalītim tiešām vajag galvu sakārtot, beigs troļļot, sapratīs, kas ir prioritātes un ko ar tām dara, varbūt pieslēgsies realitātei.
23.12.2017 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits