Kaķu tantes ziemassvētki

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Dāmas, lēdijas, jaunkundzes, biedres tantes! (l)
Vai dodoties Ziemassvētku brīvdienās uz laukiem, pie ģimenēm utt. vai vienkārši ceļojumos, jūs savus kaķīšus ņemat līdzi? Un ko darīt, ja galapunktā jau priekšā ir cits minka ar savu teritoriju un smilškastīti? Vai man sava peļu junkura kastīte jāņem līdzi? Šoreiz visi uzticamie draugi kaut kur dodas arī paši un kaķa pārvadāšana notiks pirmoreiz.
21.12.2017 13:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Man daudz vieglāk ir visu samest mašīnā, nekā atbraucot prasīt visu saimniekiem. "Drīkst paasināt nagus uz jūsu dīvana?" :D
21.12.2017 14:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sognare, kurš atstāj kaķi uz nedēļu? Lai gan teorētiski var - saliet ūdeni lielos spaiņos un salikt vairākās vietās. Forši nebūs, bet no slāpēm nenomirs.
21.12.2017 14:38 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Protams, ka slikti atstāt kaķi uz nedēļu vienu, jo ūdens vecs un tā...
Bet ielas kaķīši dzer no peļķes. Tā kā...Nedomāju, ka atstātais ūdens rada baigo traģēdiju.
Es vienmēr atstāju vairāk ūdeni. Saleju bļodiņās, lai ir. Labāk, lai ir nesvaigs ūdens, nekā nav vispār.
21.12.2017 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Kad kaķis bija mazāks, esam ņēmuši viņu līdzi, braucot uz laukiem. Tagad, kad paaudzies, sapratu, ka vairs negribas to darīt. Tas stress tam kaķis ar visu braukšanu mašīnā un būšanu svešā vietā ir tik liels, ka labāk atstāt vienu mājās. Svētkos prom būsim nepilnas 2 dienas, nekas traks viņam nenotiks, nebūs pirmā reize vienam mājās.
21.12.2017 15:22 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Braucot prom uz 4 dienām, gan ņemtu kaķi līdzi, ja nebūtu neviena, kas varētu aiziet pie viņa, pabarot, pabužināt. 4 dienas, manuprāt, vienam palikt ir par ilgu..
21.12.2017 15:23 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
es neņemtu līdzi, ne tikai dzīvniekam stress, bet man pašai arī būtu, īpaši, ja kāds no kaķiem (savs vai galamērķī) nav vakcinēts, ja otrs iet ārā un ievazā visu ko istabā un varētu "aicināt" arī manu kaķi uz pastaigām laukā svešā vietā.
ja būtu jāņem līdzi bez variantiem, tad tikai ar visu savu un turētu savu kaķi atsevišķā istabā. mans kaķis gan drošvien pirmo nedēļu neizlīstu no paslēptuves.
uz ilgāku laiku izbraucu ļoooti reti, reizēm draugs paliek mājās un rūpējas, bet man ir vairāki draugi, kuriem varētu uzticēt nākšanu pie mana kaķa un viņa aprūpi. mēdzu iet pie savējiem un aprūpēt, ne tikai nomainu ūdeni un ieleju barību, bet izspēlējos un ķemmēju arī, ja vajadzīgs un ir laiks. man patīk.
21.12.2017 15:31 |
 
Reitings 294
Reģ: 25.09.2016
Man kaķis ir pieradināts jau no bērnības braukt ar mašīnu . Tāpēc mēs viņu ņemam līdzi katru reizi ,kad braucam pie vecākiem ciemos . Mammas kaķis arī ir sadraudzējies ,kad mans kaķis bija maziņš ,viņu mammas kaķene uztvēra kā savu bērniņu , mazgāja , kopā gulēja . Tagad mēdz mazliet paķiveties ,bet tā viņam kā rotaļa , kopā tāpat beigas guļ. Tā ka man nav problēma kaķi vizināt līdzi , bet esam arī atstājusi pie paziņas ,jo braucam ceļojuma . Man vispār ir ļoti paveicies ar kaķi , mierīga , baigi neprotestē par vides maiņu.
21.12.2017 15:33 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Es vispār gribētu savu vest līdzi, bet viņš tik ļoti pārdzīvo, kad ir būrī :( Bļauj, elso, ņaud (tāds bija mūsu brauciens no viņa vecajām mājām, pie mums). Vairs nekad neesmu vedusi. Man bail.
Un laukos ir divi minkas. Meitenes dikti nešpetna, bet mans pilsētas kundziņš ir dikti bailīgs. (s) Zinot savu lauku čiepu - iedos pa ausi pilsētniekam, ka maz neliekās.
21.12.2017 15:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Te jau viss pa lielam pareikts, tikai vēl gribēju piebilst, ka pārvadājot kaķi mašīnā būri vēlams ar kaut ko apklāt - tad kaķim ir mierīgāk (vismaz tāds novērojums bija ar manēji).
21.12.2017 17:02 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Savu esmu atstājusi uz 3dienām. Nekas viņai nenotika ir ūdens jātstāj un ēdiens un kāds saimnieka drēbju gabals, lai minka jūt saimnieku. Kaķim sākas stress ja uz divām vai trīs dienām , kur brauc un ņem līdzi.
21.12.2017 17:32 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Mani minči ir diezgan bailīgi un stresaini, tāpēc nekur nekad neesmu viņus ņēmusi līdzi. Viņiem tie būtu lieki pārdzīvojumi. Vienus atstājam max uz 1 nakti, ilgākas ciemošanās pie vecākiem vai draugiem netaisām, bet, ja ir garākas brīvdienas, tad aizbraucam ciemos 2x, pa starpai arī atbraucot mājās. Ja braucam kādā ceļojumā, tad draudzene vai draugs atbrauc katru dienu paēdināt, savākt kastīti utt. Tagad jau manējiem divatā ir interesanti, bet, kad runčelis vēl bija viens, tad gan katru reizi pārdzīvoju, ka viņš jāatstāj. Ja tomēr nāktos ņemt kaut kur līdzi, tad noteikti brauktu ar visām bļodām, tualetēm, gultiņu.
21.12.2017 18:07 |
 
Reitings 429
Reģ: 03.01.2017
Un ja, kas es pat savu nevaru aizvest pie veterinārārsta tās ir mocības, vienreiz mani apčurāja , otreiz rokas saskrāpēja, kad liku burī un tad sākas skaļa ņaudēšana , ka bez maz vai kāds kaķi sistu nost un tēlo, ka mirst nost , ka slikti utt. Bet ja , kur braucu tad tik divas dienas atsāju vienu , ir gadijies, kā minēju , ka vienreiz trīs, bet tad nāca viņu pabarot un kasti iztirīt.
21.12.2017 18:21 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Kad dzīvoju Rīgā, braucot uz 2-4dienam uz laukiem njēmu līdzi. Man tas kakjis tāds braucienu mīlis bija, mašīnā vai nu gulēja vai lūrēja pa logu. Njēmu līdzi pierasto barību (vairāk kā vajag, jo tur vēl viens kakjis bija, kas logiski, paēda mana kakja ēdienu) tualeti es tur atstāju, lai līdzi nav jāvaza, njēmu smiltis. Nu un kādu mantinju...
Tagadējo kakjeni mašīnā iebāzt nevaru. Kad pārvācāmies, mašīnā bija tāds koncerts, un jaunajā majā stress nedēljas garuma, kaut neviena sveša cilvēka un dzīvnieka. Tā ka noteikti nekur nestieptu šo kakji. Varbūt kāda trauma, jo vinja man patversmes kakjītis. Tā ka ljoti svarīgi - kā to uztver kakjis. Pirmajam tas bija vnk piedzīvojums, patīkams. Tagadējai tās būtu bez maz vai nāves briesmas.
Uz nedēlju braucot prom, pie vinjas nāk katru dienu draugs, jo tāpat no darba garām brauc un var uz 10 min ieskriet, nomainīt ūdeni, pabarot. Uz 3 dienām varbūt atstātu vienu, 3 bljodas ar ūdeni, 3 ar ēdienu un kadu jaunu spēljmantu, mosh pat napamanītu, ka mūsu nav
21.12.2017 18:30 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.08.2015
Man gan vairāk nošausmināja fakts, ka ir pat padsmit cilvēki, kuriem uzticēt dzīvokļa atslēgas... Kāds no šiem cilvēkiem neko ļaunu nedomājot var izpļāpāt kādam citam, kas Tev atrodas dzīvoklī, un, piemēram, kaut vai, ka esi prom un ilgāku laiku, un šādu informāciju viegli var izmantot kāds, kurš gribēs apzagties. Varbūt es skatos pārāk aizdomīgi, bet kamēr nekas nenotiek, par to neviens nekad nedomā..
Atsaucoties uz tēmu - ja, kaķis nav pieradināts ar izbraukumiem, atstātu mājās.
21.12.2017 18:36 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Burnout, kāpēc lai draugi kādam stāstītu, kas man ir mājās, un cik ilgi manis tur nav? :D neesam taču mazi bērni un filtrējam ko un kam drīkst stāstīt. Bērnudārzā Anninja Jānïtim var pastāstīt, ka Pēterītim sarkana mašīnīte ir mājās, bet ne jau pieauguši cilvēki skries pie zagljiem stāstīt, ka Anninja celjojumā, a mājās jauns tv nopirkts, un vēl 3 dienas vinjas nebus mājās un signalizācijas kods ir 4324 :D
21.12.2017 18:51 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Esmu atstājusi uz 3 dienām vienu. Tagad arī jūt, ka braukšu prom. Sarunāju kolēģi kurš nāks pa brīvdienām pabarot, nomainīt ūdeni,jo brīvdienas sanāks garākas.
21.12.2017 18:59 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.11.2017
atstāju kaķi mājās uz 4 dienām ar kaudzi sausās pārtikas un ūdeni. Ja ilgāk, tad kaimiņi nāk ciemos.
21.12.2017 19:01 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Mēs laikam esam briesmoņi, bet regulāri atstājam kaķi uz 2-3 dienām. Tiesa, siltajā sezonā kaķene brīvi tiek ārā no mājas pa savām durtiņām. Ziemā, kad durtiņas ir ciet, vienīgā problēma ir pakaiši - parasti ir nokakāts visriņķī kastei. Ūdeni atstājam daudzās bļodiņās, ēdamo arī vairākas bļodiņas. Mums nav no tiem kaķiem, kas no rītiem modina un prasa ēst. Mūsējā ēd pārsvarā sauso, kas visu laiku pieejama, tāpēc nav bažu, ka paliks badā neēdusi.
21.12.2017 23:05 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Man gan nav kaķis, bet ar to atstāšanu uz vairākām dienām, vai nav risks no tā viedokļa, ka varbūt kaimiņos kāda traka vecene, kura dzirdēs kaķīti ņaudam, noskatīsies, ka jūs neesat mājās un izsauks dzīvnieku glābšanas organizācijas, ugunsdzēsējus, policijas, kuri tad nu glābjot dzīvnieku uzlauzīs durvis un promejot tās atstās vaļā aizlīmējot ar skoču? Man no šitā būtu bail.
22.12.2017 08:48 |
 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Vai tad kaķis, kam ir ēdiens un ūdens, bļaus tā, ka durvis jālauž?
22.12.2017 09:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!