Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbinieku pasākumi

 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
Sveikas meitenes!:-)
Vēlējos uzzināt, kā Jūsu darba priekšnieki attiecās pret darba pasākumiem. Vai arī Jūsu priekšnieks darbinieku pasākumus uztver kā obligātu pasākumu, nerespektējot savu darbinieku intereses utt.? Īsumā savā darba vietā strādāju nepilnu pus gadu. Uz pirmo darbinieku pasākumu netiku otrā darba dēļ, par ko nākamajā sapulcē vadītājs nicinoši izteicās visu kolēģu klātbūtnē. Sakodu zobus, padusmojos, pārgāja. :-D Pirms 1.5 mēn. sākām runāt par Z-svētku pasākumu, norunājām datumu, bet pirms 2 ned. mainīja datumu. Un kā sagadījās kā nē man tā ir īpaša diena, kuru vēlos saprotams pavadīt ar ģimeni, neaizgāju. Priekšnieka attieksme pret to ir tāda: kaut slims vai miris, bet ir jābūt, un ja neaizej "šķībi" skatoties, kas vispār šķiet 3.14. (t) Nedaudz jau pašu uztrauc tā šķībā skatīšanās.
20.12.2017 13:34 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Varbūt priekšnieks cenšas saliedēt kolektīvu, tāpēc dusmojas, ja kāds neatnàk. Tavā vietā aiznestu uz darbu kafiju un pīrādziņus, var jau pasēdēt visi kopā arī pirms/pēc darba pasākuma vienkārši pie kafijass tases :-)
20.12.2017 13:44 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kārtējais vadītājs kam pašam dzīves bez darba nav un domā ka tà ir visiem.
20.12.2017 13:50 |
 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
Diemžēl j. Nav sieva, nav bērnu, nav pat draudzene. Toties labākajos gados ir.
20.12.2017 13:55 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu manam priekšniekam arī
Nav sieva, nav bērnu, nav pat draudzene.

Un pats ir uz visiem pasākumiem utt, bet nē, neko neuzspiež, drīzāk kad aizeju uz kādu pasākumu, viņš man ik pa laikam jautā, vai man viss patīk utt. Esmu arī izlaidusi pasākumu, jo bija savas darīšanas, viss bija ok, es uz pasākumiem vispār eju tikai tāpēc, ka man ļoti patīk mani kolēģi un labi pavadu laiku ar viņiem.
20.12.2017 14:00 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nu, es uzskatu, ka uz darbinieku pasākumiem ir jāiet.
Bet tiem ir jābūt laicīgi ieplānotiem, visiem ir jābūt VISMAZ mēnesi iepriekš brīdinātiem par šāda pasākuma norisi, un ir normāli, ja dzīvē gadās kādi iemesli, kāpēc nav iespējams uz to balli ierasties.. Par to pabrīdinot, ka, lūk, es nebūšu uz pasākumu. (Un nedomāju, ka baigi būtu jāskaidro iemesli)
Mums darba balles tiek plānotas pēdējā brīža pēdējā brīdī. Un uz tiem daudzi nenāk, jo liela daļa kolektīva strādā pēc slīdoša grafika. Viņiem tajā dienā ir a) jāstrādā vai b) vienīgā normālā brīvdiena ilgā laika periodā. Protams, ka pasākumi nav apmeklēti un priekšniece ir dusmīga, jūtas piekāsta, teiksim tā, bet mēs visi pārējie viņai vienmēr sakām, ka pasākums jāieplāno vismaz mēnesi pirms un tādu situāciju nebūs. Nu, mēs visi esam vienā pusē šajā jautājumā, tāpēc nekādas pazemošanas vai nolikšanas pēc balles nav.
20.12.2017 14:04 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Diemžēl j. Nav sieva, nav bērnu, nav pat draudzene. Toties labākajos gados ir.
Paņem līdzi kādu cosmieti un nākamajos svētkos jau vairs viņam neinteresēs, kurš ierodas. :-D
20.12.2017 15:02 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Izskatās, ka jaunajam priekšniekam tomēr gribas, lai visi ierastos, bet nedomāju, ka viņš kaut kādi pressingotu tos, kuri neierodas. Mums gan kompānija ir maza un lielākā daļa viens otru ikdienā nemaz nesastop, līdz ar to man personīgi pašai ir vēlme visus satikt. Protams, palīdz arī tas, ka Ziemassvētku pasākums parasti tiek apvienots ar gada sapulci ;-).
20.12.2017 15:15 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ja balle ir darba laikā, tad tā jāapmeklē obligāti. Ja ārpus darba laika, tad apmeklējums ir brīvprātīgs, jo par to neviens nemaksā (pēc būtības neapmaksātas virsstundas).
Labu attiecību dēļ, apmeklētu visus darba pasākumus uz 30minūtēm, kuru laikā aktīvi pakomunicētu ar ikvienu klātesošo (tā teikt, lai redz, ka biju) un tad nozustu.
20.12.2017 15:36 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Mums lielākoties visi pasākumi sākas darba laikā ap 15, bet ievelkās dažreiz līdz rītam, tad nu darba laikā ir visi, pēc darba laika - brīva izvēle. Labāk jau ir apmeklēt tādus darba pasākumus, tas saliedē un ja kāds regulāri izvairās, var likties no malas bik jocīgi. Mums gan nav ļoti liels kolektīvs, tāpēc tāda regulāra neierašanās būtu ļoti uzkrītoša.
20.12.2017 15:42 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Mums nav vienkārši priekšniekiem kaut ko saorganizēt, jo neesam draudzīgs kolektīvs, katrs pa lielam ir pats par sevi, katram ir kādi attaisnojumi kāpēc nenāks un man tajā skaitā. Esmu introverts cilvēks, man nepatīk balles un pasākumi, priekš manis tā ir katorga pienākuma pēc sēdēt un tēlot, ka izklaidējos.
20.12.2017 15:56 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Mums priekšnieks darbā neko neorganizē. Mums ir pāris aktīvistu kolektīvā, kas tad to visu arī uzņemās :) Man ļoti patīk darba pasākumi, iespēju robežās tos apmeklēju, nekad neesmu tos uztvērusi kā kko tādu, kas tiktu uzspiests :-) Un priekšniekam ir pilnīgi vienalga, kas apmeklē vai nē, par to neviens kaunināts netiek :D
20.12.2017 16:37 |
 
Reitings 121
Reģ: 29.01.2009
Mums nav uzstādījuma, ka obligāti jābūt uz pasākumiem un neviens šķībi neskatās. Mēdz būt tā, ka darba laika ietvaros ir kāda apmācība, (izklaidējoši)izglītojošs seminārs vai lekcija, bet pēc tam baļļuks – attiecīgi uz dienas daļu ir vēlams būt, bet vakars ir brīvprātīgs.
Droši vien jautājums ir, kur priekšniekam ir tā sāpe – vai viņam šķiet, ka esi palaidusi garām būtisku saliedēšanos? Vai baidās, ka tev trūkst motivācijas saliedēties? Vai varbūt viņš ir samaksājis, piemēram, par 30 darbiniekiem, bet ierodas 15, un puse pasākuma budžeta ir vējā?
Katrā ziņā, es uzskatu, ka katrs pats var izvēlēties, vai pasākumu apmeklēt savā brīvajā laikā. Ir dažādas saliedēšanās aktivitātes, ko var ieplānot darba laikā un baļļuks pēc tam tiem, kuri grib. :-)
20.12.2017 17:22 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Es strādāju ļoti lielā uzņēmumā. Esmu apmeklējusi sporta spēles. Neesmu bijusi ne uz vienu Ziemassvētku balli - man tādos pasākumos ir garlaicīgi, man nepatīk dejot, man nepatīk spēles, atrakcijas vai grupu darbi... Bet mums ir arī team-building pasākumi tieši manai nodaļai - tos vienmēr apmeklēju, tie patīk, jo mēs paši izdomājam, ko darīsim, un noslēgumā parasti ir vakariņas.
20.12.2017 17:26 |
 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
Par pasākumu paši darbinieki “metāmies” naudu+dāvana priekšniekam. Nekāda mūzika nebija un pasēdēšana turpat darbā. Ar kolēgiem satiekos katru dienu, tāpēc saliedēties tur pat īsti nav kur vairs. :-D
20.12.2017 18:27 |
 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
Un jā. Pasākumi ir ārpus darba laika. Pēc darba beigām uzreiz “pa fikso” ejam uz telpu. Man tas vairāk izskatās pēc keksīša. Citam kolēgim, kurš strādā tādu pašu darbu, priekšnieks noīrēja telpu , lai darbinieki kaut ko redz ārpus darba, galdu uzsauca un dzīvo mūziku. Un kas man galvenais, ka notika brīvdienā. Kas nozīmē, ka es kā sieviete varu uzpucēties, nevis piecelties un iet uz pasākumu blakus telpā. Bet tie laikam mani putni:-D
20.12.2017 18:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mmm, man ir pretēji - ja darba laikā var ieiet citā kabinetā patusēt, es par. Ja jāpucējas un kaut kur jādodas vakarā - pardon, nevaru, esmu briesmīgi, briesmīgi aizņemta. Kolēģi man ir forši, bet es daudz socializējos darba laikā, man pietiek.
20.12.2017 18:54 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
1) darba pasākums darba laikā - obligāta lieta
2) darba pasākums ārpus darba laika - dari, kā vēlies.
20.12.2017 19:11 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Piekrītu Adaa, ja darba laikā, tad jāiet. Ja nē- man ir sava dzīve, ja ir kas cits ieplānots, sorry, savi plāni man svarīgāki.
20.12.2017 19:24 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Mums darbā ar varu neviens nespiež iet. Bet Ziemassvētku balle mums ir īpaša, uzaicina tikai "izredzētos" un būtu grēks neapmeklēt. Tādi pasākumi ļoti saliedē kolektīvu. Ārpus darba laika, jo tas nenotiek Latvijā. Bet savu brīvo laiku labprāt ziedoju tam, jo viss tiek apmaksāts + komandējuma naudu arī par to saņemam.
Ja kāds neierastos, es noteikti arī nedaudz ''šķībi" skatītos, ja būtu priekšniece.
Jo man personīgi šādi pasākumi ir ļoti svarīgi. Bet katram visādi var gadīties- var tikt un var netikt. :)
20.12.2017 19:54 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Darba pasākumi nav obligāti, taču pēdējā laikā tiem, kas apmeklē darba pasākumu, ir kāds bonuss - piemēram, brīvdiena pēc pasākuma, ja tas iekrīt darbadienas vakarā un nākamā diena ir darba diena. Pārējiem, kas nav bijuši pasākumā, šajā dienā ir jāstrādā. Manuprāt, labs veids kā motivēt visus darbiniekus apmeklēt darba pasākumus :-)
20.12.2017 22:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits