labākais gastroenterologs

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Lūdzu, iesakiet! Rīgā! Un kādas atsauksmes varat sniegt par viņu? Un kurš Jums galīgi nepatika, pie kura labāk neiet? Vajag riktīgi zinošu, labu speciālistu. Saņēmu analīzes un nekā iepriecinoša tur nav :'-(
11.12.2017 13:43 |
 
Reitings 2
Reģ: 07.10.2021
Althea @ 14.12.2017 16:22

Nu... viņa dēļ tiku pie lielākām veselības problēmām. Noteica man pretēju diagnozi. Man ir īstenībā pazemināta kuņģa skābe, bet tā kā man ir atvilnis, viņš automātiski izdomāja, ka tā ir palielināta un lika ilgstoši lietot skābes daudzuma pazeminātājus. Omeprazol utt. Mēnešiem ilgi mans stāvoklis neuzlabojās par ne par procentu. Sūdzos viņam, izraksta dārgākas firmas tāda paša tipa zāles. Nepalīdzēja. Tad izraksta maksimāli dārgakās Latvijā pieejamās. Arī tāpat modos ar sāpēm un slikto garšu mutē katru rītu. Nu vai tad nevarēja izdomāt, ka vajag mēģināt skābes palielinātājus un tad paskatīties vai nav uzlabojumu? Tāda taisnvirziena domāšana (e)(e) Tagad cīnos ar sekām, kādas izveidojušās no ilgstoši pazeminātas skābes.

Labdien. Sakiet lūdzu kā jūs tagad jūtaties?! Vai jūs esat tikusi galā ar savu problēmu?! Cik es saprotu man ir noticis pilnībā viss tas pats kas jums. :)
30.10.2021 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Tagad ir pieejama tāda forša lieta kā on-line konsultācijas. Tie paši dakteri (ne visi gan) darbdienu vakaros un sestdienās par to pašu cenu konsultē. Piesakoties jānosūta esošās analīzes, dod čekus.
31.10.2021 08:32 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Elīn, tā tu pēc šī rīta storijiem? Par ne tik labajiem rezultātiem
31.10.2021 13:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits