Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana tētim

 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Nav mans tētis.. drauga, bet viņš nav īpaši nasks uz dāvanu plānošanu.
Vīrietim tuvojas 55 gadu jubileja.. šķiet sarežģīts gadījums, un tai pat laikā pats tāds ļoti vienkāršs, mājās sēdētājs, uz koncertu/izrādi neaizvilks, ceļošana neinteresē. Nedzīvo Rīga. Nesmēķē. Izteikts rutīnas cilvēks, neko jaunu īpaši dzīvē neievieš.. ja uzdavinās kko, kas kkādu vien viņam zināmu iemeslu nepatiks, nelietos.. tā arī nostāvēs. Alkoholu nedāvinātu, jo mēdz paslīdēt kāja arpārmērīgu lietošanu. Nav arī nekāds gurmāns, ēd tikai klasiskus Latvijas un Padomju laiku ēdienus.
Interesē mašīnas, mīl klausīties vecos hitus, skatās sporta pārraides, īpaši formulas..
Pašai ienāca prātā kāds auto žurnāla abonements (bet viņam jau par visu pašam vienmēr ir nesalaužams viedoklis, bet ir vērts riskēt);
Skūšanās kits (bet ne tāds Drogu, bet kkas izsmalcinātāks.. varbūt zinat, kur tirgo tādus?)
Siksna.
Ko jūs dāvinātu tādam vecam bukam, kuram neko nevajag un nekas nepatīk? :-D
08.12.2017 21:42 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Es dāvinātu naudu, ar piepildi, ka nauda jāizmanto, pērkot ko noderīgu un vajadzīgu. :-D
08.12.2017 22:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Barber shopos var iegādāties feinus skūšanās kitus. Tai skaitā skuvekli, otiņu tādā PSRS laiku stilā, bet izcilā kvalitātē...
08.12.2017 22:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Varbūt patīk medības vai makšķerēšana un var kaut ko vērtīgu šiem hobijiem pirkt?
Vai ir privātmāja un patīk aktīvā atpūta? Var uzdāvināt telti, laivu, āra grilu, grila piederumus.
Kaut ko noderīgu, kas ātri nolietojas? Man vectēvs ir līdzīga stila cilvēks, esmu dāvinājusi tējkannu.
Vai patīk kaut ko ar rokām darīt, remontēt? Instrumentu komplekts, bormašīna? Varbūt skan smieklīgi, bet cilvēki, kuri ar to darbojas daudz, šādas dāvanas ļoti novērtē.
Ja zini izmēru un cilvēks pats sev nemīl pirkt drēbes, tad kādas labas drēbes, lietusizturīga jaka, silti ziemas zābaki no dārgākas firmas, nekā pats pirktu (attiecīgi labākas kvalitātes)?
Žurnāla abonements nav slikta doma.
Ja ir uz "Tu" ar viedtehnoloģijām, tad jauns telefons, planšete vai gadžets datoram (bezvadu pele, klaviatūra)?
Skūšanās piederumus var nopirkt Stokmanā un Salon Line veikalā Maskavas ielā pretī Nakts tirgum.
Ja patīk vecie hiti, varbūt kādu jaunu kompaktdisku ar dziesmu izlasi, no sērijas Raimonds Pauls vai kkas tāds? CD atskaņotāju vai kur nu viņš tos hitus klausās?
Ja ir automašīna, mašīnai kādus gadžetus, piemēram, MP3 transformeri un flešu ar ierakstītiem vecajiem hitiem, ko klausīties mašīnā? (Ir tādi piepīpētājā spraužami).
Bet tās ir tikai idejas, es nesaku, ka visiem tētiem tagad jādāvina kedas un klaviatūras. :-D
08.12.2017 22:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
08.12.2017 22:43 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Grāmatas lasa? Varu ieteikt dažas labas no šogad izlaistajām, kas arī vīrietim varētu patikt.
08.12.2017 22:50 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Daenerys1 mani interesē grāmatas, lūdzu, padalies!
08.12.2017 22:55 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Daenerys1, paldies par izsmeļošo atbildi un arī pārējiem, kas atbildēja :-). Labas idejas!
Nav mednieks, nav arī makšķernieks, darbs saistīts ar elektroniku, var visu ko saremontēt, kas glābjams. Bet tādi rīki gan jau ir, jo dara savās mājas.. un pat ja kkas trūkst, nav īsti zināms, kas.. dzīvo privātmājā, ir pagalms.. vasarà labprāt uzñemas grilèšanas darbus uz sevi.. Bet mājā īpasi negatavo, to dara sieva.
Grāmatas nelasa.. avīzes vai kādu saistošāku random žurnāla rakstu mēdz izlasīt.
08.12.2017 23:00 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Par tēmu - mans tētis arī līdzīgs aprakstītajam. Viņam visvairāk patika mūsu dāvinātais novusa galds. Tagad katros svētkos tiek spēlēts. Tā esot bijusi viņa jaunības dienu spēle kopā ar draugiem un bija tiešām superpriecīgs. Varbūt vari aprunāties ar drauga mammu vai kādu citu tuvu radinieku par tēta jaunības dienu nodarbēm, iespējams ko foršu var piemeklēt dāvanai. Vēl esmu dāvinājusi praktiskas lietas, kuras savu laiku nokalpojušas - maks, cepure, šalle, cimdi, josta, apģērbs + dažādus gardumus.
08.12.2017 23:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Pēdējā, ko izlasīju, man ļoti patika, Sarkanais Dzīvsudrabs: http://www.dgramata.lv/dg-izdotas-gramatas/dailliteratura/originalliteratura-latviesu/romani/sarkanais-dzivsudrabs
No vīriešiem labas atsauksmes ir par šo, pati gan neesmu lasījusi: https://www.janisroze.lv/lv/gramatas/dailliteratura/latviesu-originalliteratura/klasika-musdienu-literatura/jelgava-94.html
Vēl lasīju šo, arī laba: http://www.dgramata.lv/dg-izdotas-gramatas/dailliteratura/originalliteratura-latviesu/stasti/trakie-veci
Un man ir aizdomas, ka šo: http://www.dgramata.lv/dg-izdotas-gramatas/ vidū ir daudz labu grāmatu, tikai es vēl visas neesmu izlasījusi.
08.12.2017 23:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ā jā, dažādas galda spēles no šaha līdz novusam arī laba ideja.
Varbūt kaut ko no saldumiem? Kaut kādu lielo Pūres konfekšu izlasi vai to Laimas Maestro kasti, kaut ko tādu? Manam vectēvam pašlaik ir tā dzīves stadija, kad the best of the best dāvana ir milzīga saldumu kārba. :-D
08.12.2017 23:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
08.12.2017 23:10 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Smarža?
08.12.2017 23:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits