Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaķu blusas?

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sveikas! Jau kādu nedēļu kaķis traki kasās, nopirku pilienus, ko iesmērē uz skausta, vetārsts teica, ka palīdzēšot. Tā nu pagājusi nedēļa un nabags joprojām kasās, turklāt es pati kasos un nevaru nosēdēt mierīgi, visur pumpas! Tad nu divi jautājumi - kādi ieteikumi gan man, gan kaķēnam? Sajūta, ka abi traki mokāmies.
08.12.2017 12:42 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tu kādu blusu esi arī redzējusi vai tikai pieņem, ka viņas tur ir, jo kaķis kasās? Pašķirsti kaķa kažoku, pameklē, viņas tur ir, vai nav? Varbūt visa vaina ir kaut kur citur?
Ja nu tomēr blusas, tad vajag nopirkt ampulu ar pretblusu līdzekli un izmazgāt/izsmidzināt visu māju, ne tikai kaķa kažoku. Gan grīdas mazgājot ūdenim pielikt, gan paklājus un dīvānus sasmidzināt. Citādi nedēļas laikā būs pilna māja, melnais mākonis. Tik atceries, ka nevar ne pati ne kaķis tai laikā mājās sēdēt, pāris stundas. Un tad ir kārtīgi jāizvēdina. Kaķu blusas gan parasti cilvēkam nekož.
08.12.2017 12:47 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ar kaķi aizdodies pie veterinārārsta.
08.12.2017 12:50 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Mūsu kaķim bija līdzīga situācija - beigās izrādījās alerģija no barības. Tikai vetārsts pateiks, kas pie vainas.
08.12.2017 13:15 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Redzēju kaut kādus mošķus gan kaķim, gan arī vakar sev uz rokas, tā kā pieņemu, ka tur kukaiņu vaina. Protams, vakarā pie vetārsta. Varbūt kādas smēres, kas noņem to trako pumpu niezēšanu? Man šķiet, ka tūlīt prātā sajukšu.
08.12.2017 14:40 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Pie vetārsta ar blusām? Hmm. Es vienkārši apmeklētu veterināro aptieku. Kad man šis jautājums bija aktuāls, cīnījos ar tām ampulām uz skausta, ir arī pretblusu siksniņas ap kaklu, bet tās laikam mazāk efektīvas. Visu māju vajag kārtīgi izmazgāt vai nu ar speciālu līdzekli vai ar kādu senāku metodi, piemēram, terpertīnu. Protams, gultasveļu utml.uz veļasmašīnu.
Un kaķu blusas kož cilvēkiem. Var nopirkt kādu smēri aptiekā pret niezi. Nosaukumu neatceros, bet aptiekā taču zinās..
08.12.2017 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits