Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas bez ceremonijas-pieredze/scenārijs

 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Sveikas!
Es domāju, ka kāda no jums noteikti ir veidojusi savu lielo dienu bez svinīgās daļas- tikai ceremonija, kopīga šampanieša padzeršana un fotosesija. Varbūt varat padalīties ar to, kā jūsu diena noritēja no sākuma līdz beigām. Kā jūs viesiem pateicāt, ka nu ir viss, visi var braukt mājās :D
Ja kād negrib rakstīt komentāros, droši var uzrakstīt vēstuli :)
P.S. - TĀS, KURAS IR VIESĪBU FANES UN UZSKATA, KA TĀ IR NEATŅEMAMA KĀZU DAĻA, LŪDZU, PATURĒT VIEDOKLI PIE SEVIS! Katram ir tādi vai citādi iemesli, kādēļ to dienu vēlas veidot tādu, kādu vēlas.
06.12.2017 10:32 |
 
10 gadi
Reitings 1854
Reģ: 09.07.2011
Es tieši šogad biju uz tādām kāzām. Pāris jau uzreiz ielūgumā minēja, ka svinīgās daļas nebūs un ceremonija norisināsies no tikiem līdz tikiem. Pēc tam paši sāka taisīties braukt tālāk, un arī viesi pamazām izklīda, jo, nu, bija redzams, ka ballīte ir beigusies :-D Es gan kā viesis nebiju īsti priecīga par šādu scenāriju, jo dāvana jau jāpērk tik un tā, jāpucējas un jābrauc vēl līdz ceremonijas vietai, lai pēc 2h jau dotos projām. Tad jau labāk šādas svinības rīkot tikai tuvāko draugu un ģimenes lokā nevis aicināt visus. Bet nu tas tikai mans viedoklis.
06.12.2017 10:59 |
 
Reitings 1265
Reģ: 29.06.2015
bez svinīgās daļas- tikai ceremonija,

svinīgās daļas nebūs un ceremonija norisināsies no tikiem līdz tikiem

A vai tad ceremonija nav tā pati svinīgā daļa??
06.12.2017 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Dāvanas dabūjam, ejiet ratā :D
1kārt. Ja tikai svinīgais ar viesiem tad varbūt nav ētiski prasīt dāvanas tad labāk ziedojums patversmei. Nedāviniet mums dāvanas, dāviniet mums dzīvnieku barību, ko ziedosim patversmei. Nu tas tā atkāpei..
2kārt. Labāk neaicināt un būt tikai ar vedējiem. Nopietni, jo būs kas apvainojos. Man tā bija, ka beigās svinējām ar visiem tikai pa dienu. Jo tad viens negrib to aicināt tad kāds cits jaucās. Tad precēties pa kluso. ;) Un tas manuprāt, ir romantiski to darīt pa kluso. (l) Jo tā ir tikai Jūsu laulība, ko veidosiet Jūs. (l)
06.12.2017 11:06 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Man bija nelielas kāzas, maz viesu, tikai paši tuvākie, tāpec pēc ceremonijas, šampanieša un fotosesijas devāmies uz restorānu.
...
Mežone, cik daudz viesu plānots?
06.12.2017 11:08 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Tikko sapratu, ka uzrakstīju - KĀZAS BEZ CEREMONIJAS :D Žēl, ka nav ieviesta opcija- labot. Atvainojos, bija domāts, kāzas bez svinībām :D
garsigs_persiks
Paldies :) Planots gan ir pat bez draugiem, tikai daži tuvākie ģimenes locekļi :) Un visi dzīvo 10 min. braucienā, tāpēc braukšana un liela pucēšanās nav problēma :)
06.12.2017 11:09 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Par dāvanām- ir plānots, ka ielūgumos rakstīsim, ka tā, kā viesību nebūs, tad mums pietiks, ja katrs atnesīs pa baltai rozei :) Kā arī kā viesi būs tikai vecāki, māsas un brāļi, tādēļ jebkurā gadījumā uz dāvanām nebūtu jācer :) Par dāvanām varat komentāros nebakstīt :)
06.12.2017 11:12 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ja nu kāds neizlasīja manu tekstu līdz galam :) :
P.S. - TĀS, KURAS IR VIESĪBU FANES UN UZSKATA, KA TĀ IR NEATŅEMAMA KĀZU DAĻA, LŪDZU, PATURĒT VIEDOKLI PIE SEVIS! Katram ir tādi vai citādi iemesli, kādēļ to dienu vēlas veidot tādu, kādu vēlas.
06.12.2017 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Nu ja ir tikai tuvie tad jau viņi visu sapratīs ;) Bet atvēlēt stūrīti mazam uzkodām un laikam safotografēties.
06.12.2017 11:26 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Neviens jau prom nedzīs pēc ceremonijas. Šampanietis, uzkodas, fotografēšanās, tilts un atslēdziņas ir pašsaprotami :)
Vairāk interesē ka varbūt kāda ir veidojusi to dienu līdzīgu un bija kaut kas vairāk, lai tā diena tomēr nedaudz piesātinātāka. Varbūt tika veidots kaut kas pirms ceremonijas- mājās un kaut kas interesants pēc, kas ir vairāk par tiltu un atslēdziņu :) Kādi sirsnīgi un interesanti knifiņi :)
06.12.2017 11:39 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Man savās kāzās ļoti patika tas, ka ar līgavaini satikāmies nevis mājās, bet vedēju iepriekš atrastā smukā vietā pie Daugavas. Uz turieni braucām katrs savā mašīnā un pirmo reizi viens otru ieraudzījām tur. Vēl mēs bijām bildēties briežu dārzā. Bija interesanti un sanāca foršas bildes.
.
Jauka ideja man šķiet uzrakstīt viens otram vēstuli, kuru vedēji nodod kāzu rītā, kad notiek gatavošanās process un viens otru vēl neesat redzējuši.
.
Mēs savā kāzu dienā gribējām Siguldā izbraukt ar Zērgli, jo ir opcija braukt arī sēdus, kas ar kleitu būtu ērti, bet viņiem bija tehniskas problēmas, tāpēc nesanāca. Mums bija arī āra ceremonija ar dzīvo mūziku, kas bija baigi forši, jo vieta bija ļoti skaista un ar laikapstākļiem ļoti paveicās. Es noteikti iesaku āra ceremoniju, ja esat šādu variantu apsvēruši. Mums un viesiem ļoti patika.
06.12.2017 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Mums gan bija divas kāzas šogad, bet tā "riktīgā ceremonija" un kopā būšana ar ģimeni un pāris tuvākajiem draugiem, tā arī notika kā vienas dienas pasākums - 16:00 bezgala sirsnīga ceremonija Saulkrastu dzimtsarakstos, pēc tam šampanietis Baltajā Kāpā, pastaiga un fotosesiju ar visiem gar jūru, pēc tam mežā viršos, tad vēl viskaut kur (viesi brauca līdzi. Bet nu mēs arī bijām tikai 14 cilvēki, ja pareizi atceros), pēc tam braucām uz restorānu pie Daugavas (ap 20:00), līdz 23 sēdējām tur, pēc tam afterparty vīrabrāļamājā , kur bija paredzēts šampis un kūka (mums bija divas kūkas vienā vakarā :D - restorāna piedāvātā un tā, ko pasūtīju pie cepējas) un nelielas dāvaniņas visiem. Visi 3 draugi brauca naktī uz Rīgu (12 km no Rīgas bijām), no kuriem šoferis nedzērājs, tādēļ nebija problēmu izvadāt draudzenes. Mammas, attiecīgi, palika nakšņot pie mums, un vīra radi arī tika izmitināti mājā.
Ielūgumu kā tādu mums nebija - vīrs vnk piezvanīja savam brālēnam un uzaicināja viņu ar draudzeni un saviem vecākiem uz mūsu sarakstīšanos un restorānu.
Draugus apziņojām tieši tāpat - dzīvajā vai pa telefonu. Nevienam iebildumu nebija, ka nav divdienu tuss ar kotletēm viesu namā.
06.12.2017 14:04 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Šovasar biju tādās kāzās. Aicināti uz zagsu bija tikai tuvākie abu pusīšu radi (vecāki, brāļi, māsas) un vistuvākie draugi, kopā bijām kādi 10 viesi. Pēc sarakstīšanās bija šampis, fotografēšanās, palaidām jauno pāri caur vārtiem un viss - katrs uz savu pusi. Vakarā, restorānā vakariņas ar ģimeni, pāris nedēļas vēlāk bija arī baļļuks draugiem.
Dāvanu protams dāvinājām, jo tie taču ir tuvi cilvēki, kuriem ir svētki. Stulbi ir kāzu dāvanu uztvert kā tādu ieejas maksu par ballīti un tikšanu pie galda (t)
06.12.2017 19:10 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
ā un par to pateikšanu, ka ballīte beigusies, mūsu gadījumā tas bija norādīts jau ielūgumos - no sērijas "priecāsimies, ja būsi klāt mūsu īpašajā brīdī, mazā pulkā, balle nebūs"
06.12.2017 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Stulbi ir kāzu dāvanu uztvert kā tādu ieejas maksu par ballīti un tikšanu pie galda

Jep.
Par mazām kāzām. Pēc ceremonijas, protams, var sabildēties ar tiem dažiem viesiem, šampis un kāda uzkoda. Ja tālāk plānots tikai 4atā, tad, manuprāt, iespējas ir neizsmeļamas. Vedēji var sagādāt foršus pārsteigumus gan kādai jautrai atrakcijai vai pārbaudījumam, gan padomāt vietas un idejas fotosesijai un tā. Vakaru, manuprāt, būtu forši beigt ar skaistām vakariņām, skaistā vietā. Viesnīcā palikt pa nakti, lai no rīta vēl varētu brokastis paēst visi kopā, padzīvot uz kāzu dienas viļņa . Man līdzīgi brālim bija, vienīgi pēc ceremonijas bija arī vakariņas ar tuvākajiem ģimenes locekļiem. Pēc tam mēs braucām uz viesnīcu Jūrmalā un vēl no rīta bišķiņ likām viņiem šo to padarīt. Vienīgi mūsu gadījumā bijām diezgan ierobežoti, jo līgava gaidīja bērniņu, visu grūtniecību ļoti mocījās ar toksikozi, un vispār par visu uztraucās. Tā kā ja būtu vēl jaunais pāris, ka butu tāds chilligaks, tad es domāju, ka riktīgi foorši varētu izdomāt dienas gaitu arī bez viesiem un vakara svinībām!
06.12.2017 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 4261
Reģ: 03.08.2009
Nu ielūgumā OBLIGĀTI jānorāda, ka paredzēta tikai ceremonija, bez kādas tālākas ballītes. Var taču smuki uzrakstīt. Viesi jau arī sapratīs, nav taču nekādi muļķi.
06.12.2017 22:59 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Mums bija kāzas ļoti mazā lokā (zem 10 cilv.). Notika Pārdaugavas dzimt.nodaļā, man patika. Vadītāja bija jauka, bija arī runa neliela, moments ar gredzenu uzlikšanu, apsveikumi no lieciniekiem un dažiem radiem. Pēc tam aizbraucām paēst uz restorānu un viss :-) Ar vīru tajā pat dienā aizbraucu vēlāk pasi iesniegt nomaiņai.. :-D
Tas ir tik ļoti mums atbilstoši - ātri, ērti un bez liekiem uztraukumiem. Zinot sevi, ja būtu divdienieks ar daudziem cilvēkiem, es pārāk daudz uztrauktos par visu un vēl tie sagatavošanās darbi... aij, man patika tā, kā ir. Tas bija tieši tas, kas vajadzīgs :-)
07.12.2017 10:07 |
 
10 gadi
Reitings 1854
Reģ: 09.07.2011
Ja uz ceremoniju tiek aicināti tikai tuvākie radi un draugi, tad jau viņiem nebūs problēmu paskaidrot, ka svinīgās daļas nebūs - šie cilvēki taču to sapratīs bez liekiem jautājumiem un priecāsies būt kopā ar jums jebkura scenārija gadījumā. Es biju vairāk domājusi par tādām lielākām kāzām, kur aicina arī attālākus draugus, paziņas un kolēģus, kuri sabrauc no malu malām un tad pēc šampja glāzes atkal brauc prom. Tad gan, manuprāt, labāk neaicināt vispār, ja nekādas svinības ar šiem cilvēkiem nav paredzētas.
07.12.2017 10:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits