Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru izlemt!

 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Sveiciens visām! :)
Gribu izstāstīt savu sāpi un dzirdēt citu cilvēku viedokļus!
Jau ilgu laiku dzīvoju ārzemēs un nezinu īsti ko darīt turpmāk. Nezinu kā darīt pareizāk, lai vēlāk nekas nebūtu jānožēlo. Tāpēc gribu izlikt šeit visu un varbūt beidzot izlemšu kaut ko saprātīgu.
Sākšu ar to, ka šeit man ir labi apmaksāts darbs, dzīvoklis.. pa lielam šeit man ir viss! Vienīgais mīnus ir tas, ka pārnākot mājās esmu viena pati :( Ikdienas steigā to tik ļoti just nevar, bet tomēr reizēm sabrūku un gribas raudāt, jo tik ļoti ilgojos pēc mājām. Draugi man ir, bet takā pārsvarā strādāju, pēc darba vienīgais ko gribu ir atpūsties mājās. Esmu iemācījusies sadzīvot ar vientulību, jo daru diez gan daudz viena pati. Man pašai ar sevi nav garlaicīgi :D Bet visu mūžu jau viena ar netaisos dzīvot.. līdz ar to izriet, ja veidošu attiecības, tad tas būs ārzemnieks. Un tad atkal sanāk tas, ka uz Latviju nesanāks aizbraukt pavisam.
Kāpēc gribas uz Latviju? Tur man ir ģimene un mājas. Līdz ar to man ir kur dzīvot, bet manā pilsētā darbu atrast būtu ļoti grūti. Līdz ar to jāuzsāk dzīvot Rīgā, bet tad aizies kāds laiks kamēr iedzīvošos. Draugu man ar nav daudz, lai teiktu, ka baigi kāds ilgojas pēc manis tur. Vienīgi viena labākā draudzene un tas arī ir viss.
Tāpēc sanāk, ka pagaidām es nezinu, ko lai iesāk.
Kā jums liekas vai ir vērts atgriezties Latvijā?
04.12.2017 00:19 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Šīs sajūtas pāries. Tās, liekas, piemeklē visus aizbraucējus pirmajos piecos gados. Ierodies Latvijā garākās brīvdienās, izbaudi gaisotni, sirds norims un jutīsies labāk.
04.12.2017 00:24 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Kamdēļ, ja veidosi attiecības, tad tikai ar ārzemnieku?
Bet nu, es arī dzīvoju ārzemēs, sākumā arī ilgojos ļoti pēc mājām un ģimenes. Tagad, pēc aptuveni 3gadiem, vairs tik ļoti neskumstu, esmu satikusi vīrieti, kurš tagad ir man vistuvākā ģimene. Brīvdienās kopīgi braucam uz LV, bieži nesanāk, bet, ja reizēm sailgojos pēc mājām, piezvanu ģimenei un pēc sarunas apskauju draugu un viss ir labi. :-)
04.12.2017 00:35 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Bet par to izvēli. Tev jāsaprot, kas te ir svarīgāk. Laba dzīve, kurā jūties pietiekami droša, ka nevajadzēs uztraukties par naudu vai himene un draugi, un cenšanās no jauna atrast savu vietu un darbu, kurš neriebjās un, iespējams, darīs tevi daudz laimīgāku. Un par tiem draugiem, pārceļoties atpakaļ jau vienmēr ir iespēja atrast jaunus, tad nebūtu tikai viena labākā draudzene un ģimene.
04.12.2017 00:39 |
 
Reitings 228
Reģ: 08.04.2016
Neighbour , stellaglmr
Jā, tā jau parasti sākumā ir, ka grūti. Man likās, ka man ar pāries, bet citreiz pilnīgi jūtos kā ne savā vietā. Lai gan viss šeit ir, bet sirds galīgi citur! Bail jau, ka Latvijā nekas nesanāks un nožēlošu, ka aizbraucu. Tāpēc gribas uzklausīt viedokļus un saprast kā būtu pareizāk.
Par to kāpēc attiecības var sanākt ar ārzemnieku, bet ne ar latvieti. Tas tādēļ, ka nemaz nezinu nevienu latvieti šeit apkārt. Pāris paziņas ir, bet tie daudz par daudz vecāki par mani :D Vispār uzturos tikai angļu vidē
04.12.2017 01:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu atbrauksi mājās, nāksies doties uz Rīgu kā pati rakstīji un būs tieši tas pats - darbs visu dienu, vientulîba, jo pēc darba tak neko vaira negribas kā pati raksti... Un? Jēga braukt atpakaļ?...
04.12.2017 03:22 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Vai Rīgā būs savādāk? Gimene taču nav rīgā?
Man kaut kā izklausās, ka tev otrā pusīte jāatrod ;) vienalga ārzemnieks vai nē, pie radiem atvalinājumos, un radus var ciemos pasaukt :)
04.12.2017 04:07 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Manuprāt ir vērts. Izklausās, ka esi nogurusi no ikdienas rutīnas, darba... Varbūt paņem tādu garāku atvaļinājumu, ja tas iespējams, un aizbrauc padzīvo Latvijā kādu laiciņu, kautvai mēnesi. Un tad varbūt arī sapratīsi, ko gribi tālāk.
04.12.2017 12:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits