Cik € aiziet KAĶIM mēnesī?

 
10 gadi
Reitings 2237
Reģ: 27.02.2011
Cik naudas izdodat par kaķi mēnesī? Ko viņam pērkat?
10.11.2017 20:09 |
 
Reitings 23
Reģ: 14.05.2017
Es pērku Rīgā uz Lubānas ielas, tur ir vairumtirdzniecības tirgus.
11.11.2017 13:12 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Man ir viens savs, bet mainīgs skaits pagaidkaķu, tērēju daudz, bet grūti pateikt, cik tieši savam. Kopā noteikti aiziet vairāk kā 100 eur mēnesī. Kaķēni iznāk dārgāki, vairāk ēd, vairāk iet uz kasti.
Ik pa laikam nopērku jaunas lietas, bet tās vairāk izmanto pagaidkaķi - kaķu māja, tuneļi, interaktīvās rotaļlietas, utt.
Dodu tikai bezgraudu sauso, konserviem sekoju līdzi gaļas/zivs procentam, pārsvarā dodu Schesir, bet pa reizei arī Applaws, Cosma, Animonda Carny, Miamor (tikai budžās, paciņās ir sliktāks sastāvs), Princess.
Visu pārsvarā pērku zooplus, cenas tiešām ir daaaudz labākas kā tepat LV. Ja kaut ko vajag uzreiz un nav laika gaidīt piegādi, nepieciešamo iegādājos Depo, tur ir labākas cenas kā zooveikalos. Un vienkāršākas mantiņas - bumbiņas, pelītes, kaut kas uz kociņa, sūtu no Aliexpress. Stokmana trakajās dienās parasti uz atlaidēm ir Princess un Stuzzy konservi, tad paņemu tos kādam laikam. Atlaide ir arī Schesir, bet zooplus tāpat lētāk, Princess un Stuzzy (tas veids, kas uz atlaidēm) zooplus nav. Zooplus Vācijas lapā ir labākas cenas kā .com versijā, bet piedāvājums mazliet atšķiras.
11.11.2017 13:22 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Skaidri nezinu,jo tā neesmu rēķinājusi,bet domāju ka līdz 30€ +/-, barību pērku pie veterinārārsta, 2kg 15€, smiltis kas uz doto brīdi ir uz akciju, mantiņas nepērku, jo labākās mantiņas ir jebkas,izņemot zoo veikala pirktās ,tās var mētāties , konservus nepērku, ļoti reti,jo visus ko nopērk, noed virsu, pārējais stāv.
Viņai gardumi ir svaigs gurķis,melone:-D
11.11.2017 17:30 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.10.2016
Starp citu, noderīgs raksts, ja grib kaķi barot ar to, ko paši ēd. http://www.fjodorovavetprakse.lv/lv/par_kliniku/raksti/11
11.11.2017 21:16 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
krissycat ieliktais raksts ir labs, es šo konsultāciju saņēmu klātienē no dr. Fjodorova. Ļoti vērtīga informācija un, cik esmu pārbaudījusi, ļoti labi strādā. Protams, jāņem vērā individuālas dzīvnieka īpašības, ja ir alerģija vai kaut kas ļoti negaršo.
Man kaķim sausā barība veido ap 50% no visa apēstā, bet sunim - ap 30% no visa apēstā, pārējais ir konservi, gaļa, subprodukti, putras, kas nu kuram. Bet iepriekšējo kaķi ar sauso vispār nebaroju.
11.11.2017 21:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits