Neapliekamais minumums

 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Sveikas!
Mana neizpratne/ sāpe ir par neapliekamo minimumu.
Zinu,ka tas jebkuram cilvēkam ir 60 euro.
Grāmatvede katru mēnesi sūta algas lapiņas. Gan septembrī, gan šomēnes (oktobrī) ievēroju,ka manā algas lapiņā NAV šāda pozīcija "Neapliekamais minimums":-O
Septembrī sazinājos ar grāmatvedi un teicu par šo lietu. Nekā. Domāju,ka vismaz oktobrī būs tad pie algas pierēķinājusi to nošmaukto neapliekamā minimuma summu par septembri, bet nav. Oktobra algas lapiņā ATKAL NAV neapliekamais minimums, kas, protams,ka uzreiz izmaina izmaksājamo summu uz zemāku.
Vairs gan attiecīgajā iestādē nestrādāju,bet vai man būtu tiesības VĒLREIZ grāmatvedei norādīt uz šo kļūdu un lūgt, lai man samaksā par abiem mēnešiem iztrūkstošo naudas summu,kas radusies, neiekļaujot neapliekamo minimumu?
Varbūt kas ir mainījies ar šo pozīciju? Nav dzirdēts.
Cik zinu,tad ne man vienīgajai šī pozīcija nav iekļauta lapiņā. Dažiem ir, dažiem nav. Nesaprotu(s)
09.11.2017 10:25 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Algas nodokļa grāmatiņu nevar elektroniski iesniegt ar uz "atpakaļu" ejošu datumu, manuprāt tikai pāris dienu vai pat vienas dienas nobīde bija iespējama.
09.11.2017 11:34 |
 
Reitings 2329
Reģ: 25.02.2011
Šajā darba vietā vairs nestrādāju,tāpēc neko ar atpakaļ ejošu datumu nebūtu jēgas iesniegt.
09.11.2017 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits