Mājas smarža

 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Ko varat ieteikt, lai mājā jauki smaržotu? Nevēlos ne smaržīgās sveces, ne Airwick smaržotājus, jo, manuprāt, tie nevis smaržo, bet smird...:-| Meklēju kaut ko tiešām patīkamu, ne pārāk uzkrītošu, bez "lētuma" piegaršas.
Patīk Rituals kociņi, bet viņu veikals Riga Plaza man nav pa ceļam, bet sūtīt no interneta veikala nevēlos.
Ko jūs lietojat, lai mājā smaržotu patīkami?
Bilde iedvesmai.
09.11.2017 10:22 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Lasot dažus komentārus rodas jautājums - mājas vēdināšana un uzkopšana tiek uzskatīta par kaut kādu ekstru ka tik daudzas to uzsver? Man šķiet tā ir pašsaprotama lieta! (t)
11.11.2017 16:47 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Odria bet tad kāpēc tik ļoti jāgrib , lai mājās smaržotu ārpus pašsaprotamās tīrības un patīkamām ikdienas smaržām ? :) Ja vien neīrē kāda smēķētāja vai veca cilvēka telpas , kur viss piesūcies ar nepatīkamu aromātu , šķiet , kā japietiek ar savu mājas smaržu . WC telpā vēl var palietot tos gaisa atsvaidzinātājus vai drēbju skapī ielikt kādas smaržiņas , bet tā kopējai ikdienas dzīvokļa smaržināšanai neredzu jēgu :) Atsevišķi no visa svētku atmosfēras radīšanai var arī kaut ko palietot , tās pašas aromātiskās sveces ar piparkūku , krustnagliņu utml smaržu .
11.11.2017 17:19 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Mājas smaržas nav domātas smaku un netīrības nomaskēšanai. Tās tiek lietotas, lai radītu noskaņu un īpašu atmosfēru, kas rodas ieejot skaisti smaržojošā telpā. Šāda noskaņu smaržu lietošana ir ļoti izplatīta. Piemēram, Massimo Dutti, Zara Home un daudzi citi uzņēmumi izmanto šo smaržu tehniku, kas asociējas ar konkrēto zīmolu. Šo tehniku ļoti labi var izmantot arī mājās. Ir patīkami, ja aizej pie kāda ciemos, un māja vienmēr labi smaržo.
11.11.2017 17:40 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Odria, bet ne viesiem patīk, ja smaržo. Man patīk, ja automašīnā nedaudz smaržo, bet ir gadījies, ka pasažieris lūdz, vai var turēt vaļā logu, jo viņam tā smarža ir par stipru, man atkal tā smarža liekas pietiekami mērena. Savukārt mājās man atkal nekādas izteiktas smaržas nepatīk.
Es svaigu gaisu un vēdinātas telpas pieminu ne jau tāpēc, ka tā ir kāda ekstra, bet tāpēc, ka man dzīvojamajā telpā un guļamistabā nevajag nekādas smaržas, vajag vienkārši svaigu gaisu, kas ne pēc kā nesmaržo.
11.11.2017 17:49 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja man mājās ir drausmīgs mitrums un pelējums,tad jau laikam tāds elektroniskais difuzors nebūtu piemērots?

Tad der nopirkt tos maisiņus vai ierīces, kuras savāc sevī mitrumu. Drogās ar šķiet tādas lietas ir manītas.
11.11.2017 23:59 |
 
Reitings 38
Reģ: 02.02.2016
Ja mājās ir liels mitrums, tad tie drogās utt.nopērkamie mitruma savācēji ir naudas izmešana. Efektīvi ir elektriskie mitruma savācēji, piemēram, Ballu, kas diennaktī var savākt 24l (atkarīgs no modeļa, šis vienam no lētākajiem) ūdens no gaisa. Tie drogās pērkamie dienā tikai dažus ml savāc, pilnīgi žēl, ka sākumā ar tiem štruntiem ņemos.
12.11.2017 10:27 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Tā kā esmu alerģiska, man nepatīk, ja kaut kur kaut kā īpaši smaržo. Ir bijis, ka veikalos paliek slikti no īpatnējās smaržas, tiesa, tas vairāk smaržu vai kosmētikas veikalos, lush, stenders, douglas.. Man mājās patīk dedzināt sveces, bet bez asi jūtamas smaržas, savukārt visu pārējo izsmidzināmo utt neatzīstu, man vislabākais ir svaigs gaiss. Mašīnās arī traucē, parasti, ja kādam smaržo, tad attaisu logu.
12.11.2017 12:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits