Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt kopā un nekrāpt?

 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Uzgāju šo rakstu:
http://www.delfi.lv/vina/attiecibas/milestiba-un-sekss/binnija-ir-arkartigi-sarezgiti-nodzivot-monogami-visu-dzivi-kopa.d?id=49422629
Nekas daudz tur nav pateikts, bet aizdomājos tāpat. Vai ticiet, ka var daudzus gadus nodzīvot kopā ar kādu nekrāpjot? Jūsu domas?
08.11.2017 23:14 |
 
Reitings 33
Reģ: 22.05.2015
Un vai jūs piedotu fizisku krāpšanu? (t)
08.11.2017 23:15 |
 
Reitings 795
Reģ: 10.12.2014
Nezinu, man poh. Es pat uz sekundi nesatiktos ar tādu kas kaut vienu reizi ir bijusi uz randiņu ar kādu citu, kaut vai 10 gadus atpakaļ.
08.11.2017 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Īsti laikam neticu, ka var nodzīvot visu dzīvi kopā un kad neviens no abiem nav nokrāpis otru (vienalga, vai tā būtu fiziska krāpšana vai emocionāla). Lai gan.. Ja jau viens no pāra ir absolūti monogāms, kāpēc gan lai viņš nevarētu atrast sev tieši tādu pašu monogāmo? :D Vnk es nepazīstu nevienu pāri, kur viens vai otrs nebūtu kādreiz nokrāpis. Diemžēl. (iet runa par ģimeni, tuvākajiem draugiem vai viņu vecākiem. Nerunāju par kolēģiem vai attālākiem paziņām. Par viņu dzīvēm un uzskatiem nezinu)
08.11.2017 23:19 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Cik būtu daudzi gadi?
Es gribu ticēt, ka var nodzīvot kopā bez krāpšanas, bet laikam jau retos gadījumos.
Un vai jūs piedotu fizisku krāpšanu?

Pašreiz, šajā momentā domāju, ka spētu piedot (atkarīgs gan no situācijas un attieksmes no krāpēja puses), jo stipri ticu tam, ka jebkurš var izdarīt muļķību, ko pats vēlāk stipri nožēlo, bet tas nenozīmē, ka cilvēks uzreiz ir 'norakstāms'. Bet šis nav īpaši vērā ņemams viedoklis, jo neesmu tādā situācijā reāli bijusi.
08.11.2017 23:31 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Es runāju par fizisku krāpšanu.
08.11.2017 23:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Laikam esmu naiva,bet es ticu,ka var būt tādas attiecības,būt kopā ilgus gadus un nekrapt.
Vismaz es nevaru iedomāties,būt neuzticīgai savam draugam, cik ar draugu esam par šādām tēmām runājuši,arī viņš uzskata,ja cilvēki krāpj, tad viņiem nav jābūt kopā un nevar saprast,kādēļ vispār veidot attiecības,ja nespēj būt uzticīgi.
Labi, var attiecības izjukt, kad katrs iet savu ceļu,bet krāpt un dzīvot kopā pēc tam,tas gan nav normāli :-|
08.11.2017 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
jo stipri ticu tam, ka jebkurš var izdarīt muļķību, ko pats vēlāk stipri nožēlo, bet tas nenozīmē, ka cilvēks uzreiz ir 'norakstāms'.

++
Vnk jāmāk "ieraudzīt" un saprast, vai cilvēkam tas ir regulāri (attiecīgi, viņš ir norakstāms), vai nu tā bija "pirmā un pēdējā reize mūžā". Šaize var gadīties ikkatram. (un tas ir fuj! Bet nu esam tak cilvēki, nevis gulbji :D) Kam negadās?
08.11.2017 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
bāc, izklausījās, ka tas man tāds chill jautājums. :D Nē, es neatbalstu! Un tā nedaru! Vnk skatos uz to reāli.
08.11.2017 23:35 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Man laikam ir otrādāk - zinu un redzu sev apkārt pārus, kas nav krāpuši, laimīgi kopā. Un esam tāda ģimene, kas otram tiešām visu stāsta, esam atklāti viens pret otru, tuvi ļoti. Zinu par dažu mammas draudzeņu sānsoļiem, bet ne manā draudzeņu lokā krāpj kādu, ne tuvākājā ģimenē. Es arī nē un es tiešām zinu un ticu, ka tā var.
Muļķīgi apgalvot, ka bez tā nevar, tas nav normāli, utt. Katram savs “normālā” apzīmējums.
Un nē. Es nedomāju, ka piedotu, jo man ar to arī beidzas viss. Es nespētu uz to otru cilvēku vairs uztvert kā savu mīļoto, bet gan kā cilvēku, kas mani nodevis.
Bet es arī esmu ļoti emocionāla persona un visu uztveru diezgan personīgi. :)
08.11.2017 23:50 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Man nav bijušas 10 gadus ilgas attiecības, lai būtu kategorisks jā/nē viedoklis par šo.
Lai gan.. Ja jau viens no pāra ir absolūti monogāms, kāpēc gan lai viņš nevarētu atrast sev tieši tādu pašu monogāmo?

Jā, teorētiski jau it kā ir uzticīga ilga kopdzīvošana iespējama, ja saiet kopā divi cilvēki ar ļoti augstām, stabilām morāles normām un starp viņiem abiem ir tā garīgā un seksuālā saikne, laba saderība. Bet cik tādu cilvēku individuāli ir un, lai vēl tiešām būtu klikšķis ar to otro... Statistikas par to nav, tādēļ jau vēl tagad zinātnei ir abas teorijas vai cilvēce ir monogāma vai poligāma un katrs cilvēks pieslēdzas sev tīkamākajai un ''sludina'' tikai to teoriju, ignorējot pārējās.
09.11.2017 00:06 |
 
Reitings 254
Reģ: 06.09.2017
Laikam esmu naiva,bet es ticu,ka var būt tādas attiecības,būt kopā ilgus gadus un nekrapt.

Pievienojos! Lai gan vecāki izšķīrās tieši krāpšanas fakta dēļ un lai gan pašas attiecībās ir piedzīvota gan fiziska, gan emocionāla krāpšana, neskatoties uz to visu, joprojām naivi ticu tam, ka eksistē tādas attiecības, kurās cilvēki patiešām ir viens otram blakus gadiem ilgi un ne reizi nav krāpuši. Bieži gadās dzirdēt/lasīt par pāriem, kuri pavadījuši kopā teju vai visu mūžu. Un tad skaties tu tāds uz viņiem - sēž divi sirmgalvji, abiem rokas trīc, bet tik un tā viens otru balsta, tik un tā tur aiz elkoņa. Un viss - gribot negribot notici tādai īstai mīlestībai, jo, skatoties uz tādiem cilvēkiem, liekas, ka citādi nemaz nevar būt. Ir man zināms viens pāris... visu mūžu (vairāk kā 50 gadus) nodzīvoja kopā. Nebija viņiem ne bērni, ne pārāk daudz draugi - abi divi savā nodabā čubinājās, rakstīja (abi nodarbojās ar rakstniecību), meklēja iedvesmu... bija viens otram iedvesma! Pirms mēneša sieviņa aizgāja mūžībā. Večukiņš pamocījās, pamocījās, pasēroja, pasēroja un... viss. Pirms dažām dienām uzzināju, ka arī devies līdzi savai mūža mīlestībai. Skatoties uz tādiem cilvēkiem, ticu tam, ka tāda mīlestība eksistē! Nekad mūžā pat nepieļaušu domu, ka tādi cilvēki varētu viens otru krāpt, jo tāda mīlestība ir augstāka par visu citu pasaulē. Galvenais - katram no mums reiz tādu sastapt! To arī novēlu ikvienam!
09.11.2017 00:27 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu tā naivā, kas tic, ka var nekrāpt. Un ticu, ka katram notiek tas, kam viņš tic.
Bet vajag, protams, izvērtēt ar kādu cilvēku tu veido attiecības, lielākoties jau tomēr ir iepriekš redzams, ka tas cilvēks ir spējīgs krāpt.
09.11.2017 00:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kludities vienreiz var ikviens, neviens nav svetais un dzive ir dzive, visu paredzet nevar. Vai es ticu? Nee.
09.11.2017 01:03 |
 
Reitings 1
Reģ: 31.10.2017
Ticu tam, ka ilgstoši monogāmas attiecības ir iespējamas, kaut gan mūsdienās krāpšana ir ļoti bieži sastopama parādība. Es uzskatu, ka ja ir viedoklis - monogāmas attiecības ir sarežģītas un ļoti grūti uzturamas, tad cilvēks tām nav gatavs. Un tas nav nosodāmi, ja vien tas ir skaidri saprotams abām pusēm. (kas tā tomēr visbiežāk nav)
Agrāk gan domāju, ka ja pati saskartos ar krāpšanu, tad noteikti uzreiz izšķirtos un viss cauri. Šķiet jocīgi, ka sieviete paliek kopā ar vīrieti, kurš viņu ir krāpis un otrādāk. Bet tagad, redzot dažādas situācijas dzīvē caur pazīstamajiem, saprotu, ka viss ir daudz sarežģītāk, jo pa vidu krāpšanai un morāles pārkāpšanai ir arī jūtas (vēl jo sarežģītāk, ja pārim ir bērni).
Tāpēc arī nezinu, vai spētu piedot fizisku krāpšanu, daudz kas būtu atkarīgs no apstākļiem. Var būt pat tādi gadījumi dzīvē, kad emocionālu krāpšanu piedot ir grūtāk nekā fizisku.
09.11.2017 03:24 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Neticu.
09.11.2017 06:38 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vispār sasniegts jau kolosāls līmenis, ka tiek apspriests, vai ir iespējamas pašsaprotamas lietas. Nu, ja patīk cits, tad nafig vēl dzīvot kopā ar to iepriekšējo. Un ļoti skumji izlasīt, ka te daudzām visi draugi viens otru krāpj.
09.11.2017 06:51 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Ticu (l) Vīra vecāki laulībā jau 30 gadus un tētis mammu vēl jo projām nēsā uz rokām! Apprecējās, kad mammai bija 18, tētim 19 un pēc gada piedzima mans vīrs! Vīra omīte ar opīti ap jāņiem nosvinēja zelta kāzas. Un mēs apprecējāmies, kad man bija 21, bet vīram 23. Laulībā jau iet astotais gads un 10 gadus kopā.
Tākā protams, ka ticu. Bet arī uzskatu, kam tam ir jānāk no ģimenes. Ja dēls būs redzējis, ka tēvs slikti izturas pret māti, tad visdrīzākais arī savās attiecībās pieļaus tās pašas kļūdas! Kā teikt, ka man paveicās, ka nāk no pilnas un labas ģimenes!
09.11.2017 07:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Un ļoti skumji izlasīt, ka te daudzām visi draugi viens otru krāpj.

Piekrītu,ka skumji, manam draugam labākais draugs pēc 11 gadus ilgām attiecībām nokrapa savu draudzeni, piebildīšu,ka viņiem ir kopīgs bērns.
Tas draugs pilnā pārliecībā,ka mans draugs būs viņa pusē,jo tak labākais draugs , bet mans draugs šādu lietu nesaprot un pateica,ka tā ir protams viņa dzīve, bet viņš nevar atbalstīt,ko tadu. Rezultātā taga tas draugs, citiem saka,ka.viņam tāds draugs nav vajadzīgs,kas viņu neatbalsta. Bet ko atbalstīt,ka krāpa patrieca meiteni no mājām, kurās viņa bija ļoti daudz ko ieguldījusi un vēl centās bērnu noskaņot pret ???.
Ja gribas krāpt, tad nav ko vispār veidot attiecības.
Kā reiz te bija arī raksts., nu nesaprotu kā var tā
dzīvot?? http://izklaide/article.php?id=49423583&utm_source=cosmo.lv&utm_medium=news-widget&utm_campaign=Links-in-partner-sites(t)
09.11.2017 07:50 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Par to sirmo večuku mūža mīlestību runājot, man šķiet, no malas ir praktiski neiespējami novērtēt citu cilvēku attiecības. Nu nevaram mēs zināt, varbūt tas večuks ir 20 gadus apkārt vazājies un sieva ir pacietusi un acis pievērusi, lai mūža izskaņā būtu, kas rociņu patur. Nez. Man liekas, ka 90% cilvēku krāpj - jautājums ir tikai kad tas brīdis pienāks. Mēs vienkārši esam tik ļoti egoistiskas būtnes no dabas. Tas gan nenozīmē, ka es krāpšanu atbalstu vai attaisnoju.
09.11.2017 08:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits