Ieskatīties sevī

 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Sveikas! Jau kādu laiciņu vēlos ieskatīties sevī dziļāk,jo lai arī cenšos pasauli uztvert pozitīvi,domāt labas domas un tā joprojām,ir dienas kad gribas raudāt un izbļaut sevi, jo nesaprotu kāpēc manā dzīvē ir tā un ne savādāk.
Esmu vairākas reizes,sēdējusi klusumā un domājusi,bet nekas prātīgs tā arī nav atnācis. Varbūt kādai ir sava pieredze,kā jūs iepazināt/ieskatījāties sevī un sapratāt,kas jums dzīvē ir vajadzīgs un varējāt brīvi atsacīties no apkārtējās vides stereotipiem un cilvēku gaidām?
Varbūt ir kāda grāmata,kur ir jautājumi sev?
Pirms divām nedēļām pieteicos pie labas,zināmas gaišreģes,lai drusciņ saprastu,kas un kāpēc notiek,jo pati pagaidām netieku galā.Viss jau sarunāts,tad viņa zvana saka,ka apslimusi,jāpārceļ uz nākamo nedēļu. Zvanu,rakstu un nekāda atbilde. Es saprastu,ja pavisam sveša,bet cilvēks caur paziņām. Tāda sajūta,ka kāds tur augšā negrib,lai man pasaka priekšā, kā pareizāk turmpāk rīkoties, ka visam pašai jāiet cauri.:-)
04.11.2017 08:20 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Kāds saka, ka tur ir maģija? neizlasīju visus komentārus. Bet tāpat pateica to, ko viņš nevarēja zināt. Atbalsts bija nepieciešams- jā. Tāpēc autorei iesaku iet kur vien viņa grib. Jo tas, ko man teica viņš darbojas labāk, nekā tas, ko saka draugi utt. Galvenais jau ka palīdz un paliek vieglāk :)
05.11.2017 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits