Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieskatīties sevī

 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Sveikas! Jau kādu laiciņu vēlos ieskatīties sevī dziļāk,jo lai arī cenšos pasauli uztvert pozitīvi,domāt labas domas un tā joprojām,ir dienas kad gribas raudāt un izbļaut sevi, jo nesaprotu kāpēc manā dzīvē ir tā un ne savādāk.
Esmu vairākas reizes,sēdējusi klusumā un domājusi,bet nekas prātīgs tā arī nav atnācis. Varbūt kādai ir sava pieredze,kā jūs iepazināt/ieskatījāties sevī un sapratāt,kas jums dzīvē ir vajadzīgs un varējāt brīvi atsacīties no apkārtējās vides stereotipiem un cilvēku gaidām?
Varbūt ir kāda grāmata,kur ir jautājumi sev?
Pirms divām nedēļām pieteicos pie labas,zināmas gaišreģes,lai drusciņ saprastu,kas un kāpēc notiek,jo pati pagaidām netieku galā.Viss jau sarunāts,tad viņa zvana saka,ka apslimusi,jāpārceļ uz nākamo nedēļu. Zvanu,rakstu un nekāda atbilde. Es saprastu,ja pavisam sveša,bet cilvēks caur paziņām. Tāda sajūta,ka kāds tur augšā negrib,lai man pasaka priekšā, kā pareizāk turmpāk rīkoties, ka visam pašai jāiet cauri.:-)
04.11.2017 08:20 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
.Viss jau sarunāts,tad viņa zvana saka,ka apslimusi,jāpārceļ uz nākamo nedēļu. Zvanu,rakstu un nekāda atbilde. Es saprastu,ja pavisam sveša,bet cilvēks caur paziņām.

Cilvēks taču atbildēja, ka slims. Ko Tu tur ņemies? Tas, ka viņu dabūji caur paziņām, neuzliek viņai pienākumu atbildēt kad vien sagribi. Atgādini vienu paziņu, kura arī uzskata, ka zvanīties svešiem cilvēkiem ar savām personīgām problēmām var gan 8.00 rītā, gan 21.00 vakarā, gan brīvdienās un mūždien ņaud, ka neviens viņai nepalīdz.
ka visam pašai jāiet cauri
Tur nu gan Tev taisnība 100%. Izklausās, ka pārāk pakārto dzīvi citiem, gaidi palīdzību no malas, kur pašai jātiek galā.
04.11.2017 08:49 |
 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Kad sazinājāmies skaidri norādīja,ka ir apslimusi,bet jau uz veseļošanās pusi.Teica,ka šonedēļ noteikti. Lūk,tāpēc arī uzjautāju viņai vēlreiz. Manuprāt,tā nav nepieklājība no manas puses,bet gan drusciņ nekorekta rīcība no viņas-uzrakstīt,ka tomēr nesanāks un dos ziņu,kad sanāks neprasa miljons spēkus,ja tajā pat laikā facebookā liek bildes no pasākumiem.
Bet ne par to ir runa-tik tiešām katram sava dzīve un ja nesanāk laiks konsultēt,nesanāk. Es visu saprotu,bet-es nedaudz noteiktības gribēju,tas gan.
04.11.2017 09:03 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
tajā pat laikā facebookā liek bildes no pasākumiem

Tas tak jau norāda uz to, ka cilvēks ir aizņemts, un nav laika nodarboties ar zeltmates dzīves kārtošanu. Par problēmu, nezinu, aizej uz jebkuru baznīcu, cerams tur neatšūs. Te viena meitene rakstīja, ka viņai palīdzēja.
04.11.2017 09:34 |
 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Daļēja taisnība jau jums ir.
04.11.2017 09:35 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Šajā forumā gan jau atradīsi domubiedrenes, bet tas vien, ka cilvēks 21. gadsimtā piesakās pie "labas gaišreģes" norāda uz spriestspējas trūkumu. Tālākais cepiens "ak, mana dzīve netiks sakārtota, jo gaišreģe negrib palīdzēt" mjā. Varbūt ir vērts pievērsties izglītībai un mācīties uzņemties atbildību par savām izvēlēm un lēmumiem, saskatīt sekas savām rīcībām.
04.11.2017 10:50 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vai tiešām gaišreģe atrisinās problēmas? Vai tas nav veids, kā vēlies apmānīt pati sevi, vismaz pagaidām?
04.11.2017 11:59 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Var palidzēt psihoterapija.. gāju ar vienu problemu, beigās nonācu pie vertīgām citām atziņām, kas man atvēra acis. Gaišreģim nesprtu uzticeties..
04.11.2017 12:06 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Donata , Macaw +++
Pirms divām nedēļām pieteicos pie labas,zināmas gaišreģes,lai drusciņ saprastu,kas un kāpēc notiek,jo pati pagaidām netieku galā.Viss jau sarunāts,tad viņa zvana saka,ka apslimusi,jāpārceļ uz nākamo nedēļu. Zvanu,rakstu un nekāda atbilde. Es saprastu,ja pavisam sveša,bet cilvēks caur paziņām. Tāda sajūta,ka kāds tur augšā negrib,lai man pasaka priekšā, kā pareizāk turmpāk rīkoties, ka visam pašai jāiet cauri.

Ja tu gribi savā dzīvē kaut ko mainīt , tad pirmkārt , pārstāj ticēt visādiem māņiem un viduslaiku raganām -gaišreģēm , astroloģiem , zīlniekiem , taro licējiem un tamlīdzīgo naivuļu apkrāpējiem .
.
Tikai tu pati vari mainīt savu dzīvi . Ja tev ir psiholoģiska rakstura problēmas ar pagātni , tad drīzāk vērsies pie psihologa , lai atbrīvotos no emocionālā sloga . Bet ieteikumus kā labāk dzīvot taujā viedākiem radiem , draugiem , paziņām . Bet viedākiem , nevis kaimiņu Daškai , kurai pašai dzīve neizdevusies . Taujā padomu tiem , kuriem dzīve izdevusies .
04.11.2017 12:11 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Nesaku, ka tas ir tavs gadijums, bet esmu dzirdejusi, ka gaisregi, dziednieki, ekstrasensi uc var atteikt tiksanos bez acimredzama iemesla un klientam tas skiet rupji, bet tam cilvekam ir savs pamatojums drosi vien gariga limeni, kapec negrib runat ar tevi un protams, lai neaizvainotu tevi, vins labak ignores/izdomas ko citu pateikt, nevis teiks patieso iemeslu. Domaju, ka tas drizak norada uz labu si "aroda" parstavjiem, jo liecina par to, ka viniem nav svariga nauda, klientura utt.
04.11.2017 12:13 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Nesaku, ka tas ir tavs gadijums, bet esmu dzirdejusi, ka gaisregi, dziednieki, ekstrasensi uc var atteikt tiksanos bez acimredzama iemesla un klientam tas skiet rupji, bet tam cilvekam ir savs pamatojums drosi vien gariga limeni, kapec negrib runat ar tevi un protams, lai neaizvainotu tevi, vins labak ignores/izdomas ko citu pateikt, nevis teiks patieso iemeslu. Domaju, ka tas drizak norada uz labu si "aroda" parstavjiem, jo liecina par to, ka viniem nav svariga nauda, klientura utt.

jēzus marija , ar tādiem ieteikumiem tu autori tikai vēl vairāk par tumsoni padarīsi . Es tiešām nesaprotu , kur ir problēma visiem šiem naivajiem cilvēkiem , vai tiešām tik grūti atvērt gudrākas zinātniskās lapas , palasīt zinātnisku literatūru , kaut vai wikipedia , kur apkopti darbi un uzzināt , kāpēc visi astrologi , zīlnieki un taro licēji ir bulšits ? Ir jau seeen sen zināms ,kāpēc tie ir meli un kā tie apkrāpēji panāk , lai kādai daļai kat kas sakrīt .
Kāpēc neviena no jums nelasa neko nopietnu , bet tic kaut kādiem "viena tante teica" un populistiem ? (t)
04.11.2017 12:23 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāpēc neviena no jums nelasa neko nopietnu , bet tic kaut kādiem "viena tante teica" un populistiem ?

Lai piešautu uguni - petunijayyy taču runā tikai tajās diskusijās, par kuru tēmām zina visu. Kaut kā ne bērnu, ne te, ne vēl kur citur tā neizskatās.
04.11.2017 13:04 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Lai piešautu uguni - petunijayyy taču runā tikai tajās diskusijās, par kuru tēmām zina visu. Kaut kā ne bērnu, ne te, ne vēl kur citur tā neizskatās.

Esmu bijusi pie dziednieces, kurai ir spejas un, ja autorei vajadzetu, varetu ieteikt - ta ka ja, es runaju temas, par kuram man ir ko teikt. :)
04.11.2017 13:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
petunijayyy dziedniecei ir spējas piečakarēt tādas kā tu , lūk arī visa patiesība :) Placebo efekts un nekas vairāk .
04.11.2017 13:39 |
 
Reitings 36
Reģ: 17.09.2017
Paldies par viedokļiem.
Laikam, tieši tagad man tos vajadzēja dzirdēt, lai mazliet sapurinātos, noslaucītu asaras un saprastu, ka dzīvē var paļauties tikai vienīgi uz sevi.
Interesanti ir tas, ka šeit ir tik daudzas, kas ir netic viedajai zinātnei.
04.11.2017 13:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Esmu bijusi pie dziednieces, kurai ir spejas un, ja autorei vajadzetu, varetu ieteikt - ta ka ja, es runaju temas, par kuram man ir ko teikt.

Nē, nē, ne tikai ''ir ko teikt'', bet par ko jau visu zinot, tad varētu attaisnot savu dalību arī visās citās diskusijās, kā vienmēr to pieprasi no citiem, jautri.
netic viedajai zinātnei

Kas ir viedā zinātne - vēlme vienkārši dzirdēt to, ko tajā brīdī gribas, ne to, kas reāli liktu saņemt sevi rokās? Vai visā nopietnībā ticēt kāda cita teiktajam, lai palaistu garām pati savas darbības un savu virzienu, kādā doties? Vai vienkārši iegūt ticību, ka nav jau tava vaina, ka tā notika tāpēc vai šāpēc? Un tavs pieteikums - ''sēšu klusumā, baigā doma kā nenāk, tā nenāk'' - kādu domu gaidi? Kādu risinājumu, apceri? Ja problēmas, tad aizej ar kādu speciālistu parunāties, lai pati izprastu sevi, ne jau kāds ''no augšas'' tagad pateiks par tevi un tavā vietā saliks emocijas, domas vai ko citu pareizās vietās.
sapratāt,kas jums dzīvē ir vajadzīgs un varējāt brīvi atsacīties no apkārtējās vides stereotipiem un cilvēku gaidām?

Dzīvoju dzīvi un saprotu, kas man ir vajadzīgs, kuri cilvēki, kāda informācija, kāda vide un vispār vienalga par kaut kādām mistiskām cilvēku gaidām, lai kas ar to arī būtu domāts.
jo nesaprotu kāpēc manā dzīvē ir tā un ne savādāk

Cēloņu un seku sakarības?
Varbūt ir kāda grāmata,kur ir jautājumi sev?

Jā, to brīvā brīdī var izmantot, lai pati sev iegūtu jaunas domas un zināšanas, bet tā nebūs visa atslēga un notiekošo visdrīzāk.
04.11.2017 14:23 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
kādai ir sava pieredze,kā jūs iepazināt/ieskatījāties sevī un sapratāt,kas jums dzīvē ir vajadzīgs un varējāt brīvi atsacīties no apkārtējās vides stereotipiem un cilvēku gaidām?
Teiksim tā - uz šo katram ir savs individuāls ceļš, bet visus vieno tas, ka tas vienmēr iet caur pašu cilvēku, tas, ko Tu pati piemini tēmas virsrakstā, proti
Ieskatīties sevī
un ieskatīties sevī ik mirkli. :) Arī tagad.
Un tagad. ;)
Tāpat kā tagad. :)
Ar katru elpas vilcienu ieskatīties sevī. 8)
.
Turklāt šajā visā nav tāda 'pareizāk', tāpēc tik tiešām
kāds tur augšā negrib,lai man pasaka priekšā, kā pareizāk turmpāk rīkoties, ka visam pašai jāiet cauri.
jo to ceļu pie sevis izzināšanas katrs iet tā, kā tam ir piemērotāk tieši šajā konkrētajā brīdī - un tas ir ļooooooti individuāli. ;) Tādi 'parrrrrrrreizāk' šeit nestrādā. :-P
.
Kas attiecas uz Tavu paziņu gaišreģi - ne par velti viņa Tev atteica. 8) Un labāk lai atsaka, nekā it kā 'palīdz' tukšgaitā, turklāt paņem par to vēl samaksu, vai ne? ;) Un patiesībā tas attiecas ne tikai uz ezotēriskā gala speciālistiem - gaišreģiem, zīlniekiem utt., tas attiecas arī uz zinātniskā gala speciālistiem - psihologiem, ārstiem un citiem terapeitiem. Tas, ka kāds Tev kaut ko atsaka, tā, manuprāt, ir vēl lielāka svētība, nekā ja kāds falši piekrīt - jo tad taču nav jēdzīga rezultāta. :-P Pasakot Tev Nē, cilvēks otrā pusē dod Tev iespēju iet to ceļu, kas ir piemērotāks Tev pašai (un patiesībā arī viņam, ja ņem tā dziļāk), tā kā, pēc manām domām, šajā gadījumā vairāk ir vērts priecāties, ka otrs ir godīgs pret sevi un Tevi, kaut ārēji tas izskatās mazliet neveikli. ;)
.
A par raudāšanu - ļauj taču sev arī raudāt. Un, ja tās raudas nāk, tad ļauj sev raudāt tā sirsnīgi un pa īstam, ne spied atpakaļ sevī - tā ātrāk visu izraudāsi un iestāsies miers. 8) :) Raudāšanā nav nekas slikts, ar noteikumu, ka raudas ir domātas tikai Tev pašai, nevis lai manipulētu ar citiem cilvēkiem, cerībā viņus tā piespiest kaut ko izdarīt Tev pa prātam. ;)
04.11.2017 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Manuprāt, ir svarīgi saprast, kāda ir motivācija vērsties pie gaišreģa, zīlnieka vai pat psihologa. Tiesa, neviens cits, pat ne labākais speciālists, nezina labāk par tevi pašu, kas tev dziļi dvēselē ir vajadzīgs, tāpēc cerēt, ka kāds pasniegs uz paplātes laimes recepti, ir diezgan naivi. Bet! Viena no mūsu sabiedrības lielākajām problēmām ir tāda, ka cilvēki vienkārši nedzird sevi, nespēj saklausīt savu sirdsbalsi, jo jau kopš mazotnes mums visiem ir mācīts iekļauties normās nevis attīstīt savu unikalitāti. Līdz ar to, ja tu klausies sevī, kā tu vari zināt, vai tas, ko dzirdi, ir tiešām tava sirdsbalss vai arī no bērnības iekalto normu atreferējums? Un ja nu tu dzirdi abus, tad kā saprast, kura balss ir īstā? Šajā brīdī gan viedoklis no malas kļūst noderīgs, it īpaši, ja cilvēks, pie kā vēršas, redz un jūt mazliet dziļāk, stāv mazliet pāri sabiedrības programmām. Un tā nu sanāk, ka vislabāk redz “ārpus sistēmas esošie”, un redz tāpēc, ka viņi nav pilnvērtīga sistēmas sastāvdaļa, atrodas “ārpus rāmjiem”. Visbiežāk tie arī ir netradicionālo profesiju pārstāvji, patīk tas vai nepatīk. Šeit ir tik kategoriski viedokļi par zīlniecēm un Taro. Nezinu. Visa mana izglītība un praktiskā darba pieredze ir dabaszinātņu jomā. Es iemīlēju zinātni no pirmās dienas un mīlu vēl joprojām. Tikpat ļoti, cik mīlu Taro un transpersonālo psiholoģiju. Zinātniskā un ezotēriskā pieeja nav viena otrai pretrunā. Cilvēki ir tie, kas kategoriski visu dala pa kastītēm. Bet pa lielam jau ir vienalga, pie kā vērsties – pie sevis paša, pie gaišreģa, vai pie ārsta. Svarīgs ir iekšējais viedums un apziņas plašums. Diplomam vai profesijai ar to nav nekāda sakara. Viedumu skolā nevar iemācīties.
04.11.2017 18:53 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Bet pa lielam jau ir vienalga, pie kā vērsties – pie sevis paša, pie gaišreģa, vai pie ārsta.

Atšķirība iegūtajā izglītībā, pieredzē, darbības laukā u. c.
04.11.2017 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu..man gan gaišreģis/dziednieks, nezinu kā viņu dēvēt, man deva kaut kādu iekšējo mieru. Pēc sarunas jutu atvieglojumu. Teica lietas, kurām man jāpievērš uzmanība, ko arī cenšos darīt. Viņš man deva iedvesmu, sapurināja mani. Un tas bija mans pirmais gājiens pie tāda cilvēka, jo nesapratu vairs ko darīt un kāpēc viss notiek kā notiek. Bieži atceros ko man teica un tas laikam mani uzmundrina, dod spēku. Tāpat nāk gruzons virsū ik pa laikam...vienkārši domāju, ka tas laikam tāds posms, kuram man jāiziet cauri un viss.
04.11.2017 21:13 |
 
Reitings 98
Reģ: 30.05.2013
hila,
Tev vienkārši bija nepieciešams atbalsts. Un to sniegt teorētiski var jebkurš. Gairšreģis/dziednieks ir arī labs psihologs, tie cilvēki jūt, kas otram ir vajadzīgs, un to arī saka. Nekādas maģijas tur nav. Punkts.
05.11.2017 10:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits