randiņi

 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
Sveikiņi,
jautājums daiļajam dzimumam:
1.Kāda būtu reakcija, ja uzzinātu, ka džeks, ar ko tiecies(neesat tikuši līdz seksam, 2-3 randiņi), tiekas vēl ar 1 vai 2 meitenēm?
2. Kāda būtu reakcija, ja uzzinātu, ka džeks, ar ko tiecies(ir bijis sekss, 2-4 randiņi), tiekas vēl ar 1 vai 2 meitenēm?
Esmu nonācis ļoti interesantā situācijā, kad nevaru izlemt. Ir ļoti līdzigi daudzsološs sākums ar divām. Man pašam ir tā, ka, nepatīk doma par to, ka kāda, ar ko tiekos, tiktos vēl ar kādu džeku. Bet tai pat laikā, mēs esam tādā kā laikmetā, kad visi dara visu un viss ir ok. Jūtos pat nedaudz vainīgs, ka tiekos ar 2. :-/
31.10.2017 09:05 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Minēji, ka nepatiktu, ja tiktos tās meitenes arī ar citiem puišiem. Tā arī ir.
Domāju, ka iespējams ne viena, ne otra nav īstā, ja vēl turpini tikties ar divām un neesi neko izlēmis.
Nē nu, ja vien tev nav iestājies kaut kāds daudzmānijas meiteņu laiks. Ir jau visādi cilvēki, ar vienu nav gana! Varbūt tas esi tu?
31.10.2017 15:49 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
1. Esmu bijusi šādā situācijā. Lai gan man teica, ka viņš tiekas ar citām, domāju, ka varbūt kas mainīsies. Biju pārāk naiva. Tā nu vienā brīdī vienkārši pārtraucu kontaktu.
2. Sūtītu ratā uzreiz. Nav divu domu.
31.10.2017 16:58 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
1. Manuprāt, pa tiem 3 randiņiem jau jāsaprot, grib kaut ko vai nē. Ko tur vilkt garumā un vazāties ar tā abām?
2. To jau uzskatu ko nedaudz tuvāku krāpšanai, vismaz ''jākļa'' statusa tuvumam. Tas ir pretīgi un zemiski. Tiecies ar vienu, pēc randiņa viņa priecīga, emocijas, pozitīvisms, saceras pat varbūt, tikmēr tu ej un liecies ar otru tad gultā. Pēc tam tā otrā atkal tādās emocijās dzīvo, bet tu atkal jāj tālāk.
Ir ļoti līdzigi daudzsološs sākums ar divām.

Māni sevi? Ja būtu daudzsološi, tad nevajadzētu vairākas meitenes. Tātad vienā trūkst kaut kas, otrā trūkst kaut kas, kas varbūt apvienojot abas, ir, bet ar nevienu no abām īsti laimīgs nebūsi. Tāds mans paredzējums. Meklē vien to, kura pilnībā tevi apmierina, kad nevienu citu pat ne uz sekundi pēc pirmās tikšanās nevajadzēs, ne vazā aiz deguna divas meitenes.
Man pašam ir tā, ka, nepatīk doma par to, ka kāda, ar ko tiekos, tiktos vēl ar kādu džeku.

Tad padomā viņu vietā. Kaut kāda mānija, ka īsti jau neder neviena, bet citam ar nedošu? Vai kaut kādu paša kompleksu slāpēšana varbūt, ''ārstēšanās''?
Bet tai pat laikā, mēs esam tādā kā laikmetā, kad visi dara visu un viss ir ok.

Kādā laikmetā īsti tad dzīvo, ka ko tādu ieņem galvā kā baigo normu visiem?
31.10.2017 20:43 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Man šobrīd tāda situācija, ir bijuši 3 randiņi, bet nezinu vai puisis tiekās ar vēl citām, bet iepazīšanās portālā sēž. Doma ir, ja būs vēl kāda tikšanās, tad noteikti noskaidrošu, ko viņš domā attiecībā uz mani.
31.10.2017 21:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Baigi atkarīgs. Es esmu randiņojusi ar cilvēkiem dažādu iemeslu dēļ. Ja tie bija nepareizie iemesli - pofig. Ja, savukārt, es būtu samīlējusies līdz ausīm, vai ceļā uz to, tad būtu puņķi un asaras, ka es viņam nešķietu vienīgā un vislabākā.
31.10.2017 21:55 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja vēl tās meitenes zinātu un būtu mierā ar tādu modeli.
31.10.2017 22:09 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jūtos pat nedaudz vainīgs, ka tiekos ar 2.

Turklāt, vai tiešām? Vai tad tas nebūtu iemesls savaldīt savu zuti (vai vispār apdomāties, ja čūska nav iejaukta konkrēti tev), ko tad īsti gribi, vai arī tā vainas izjūta tāda formāla?
31.10.2017 22:11 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
Tad es saprotu, ka lielākā daļa uzskata, ka jātiekās ar vienu un, kad saprots kas un kā, tad vai nu paliek kopā vai šķirās. Ja šķirās, tad tikai var sākt tikties ar citu.
Esmu daudz lasījis un sapratis, ka, piem, ASV ir pavisam savādāk. Tur daudzi, vismaz internetā tā rakstīts, kā pa konveijeri tiekās un tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna". Vienkāršāk sakot, ja abi nav sarunājuši, ka būs ekskluzīvi viens otram, tad var skriet apkārt un darīt ko grib.
01.11.2017 09:06 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
daudzi, vismaz internetā tā rakstīts, kā pa konveijeri tiekās un tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna"

To tu nesaki mums, bet skaidro savām beibēm, nevis dzīvo ar tādu pārliecību, bet klusībā no viņām :D
01.11.2017 10:09 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Manā draugu lokā tās "attiecību sarunas" nemaz nav populāras, es ar ar draugu, ar ko kopā esmu vairāk kā piecus gadus, neesmu tā konkrēti runājusi par to, ka sākot no tā un tā brīža mums jābūt "ekskluzīviem vienam otram". Tas ir pašsaprotami. Un cik runāts ar draudzenēm, viņām lielākoties tāpat.
Tavā gadījumā, ja domā, ka kamēr viss nav sarunāts, tad ir ok tikties ar vairākām, informē par to arī meitenes ar ko tiecies. Ja viņām tas ar šķitīs normāli, tad nebūs problēmas.
01.11.2017 10:10 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Ja, ja meitenēm nevari pateikt, tad jau pats saproti, ka nav ok :D
01.11.2017 10:12 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
modernists
tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna". Vienkāršāk sakot, ja abi nav sarunājuši, ka būs ekskluzīvi viens otram

par šo nesen smējos. puiša draugi vienā tusiņā piesējās vai viņš man ir lūdzis "kļūt par viņa meiteni", jo redz viņi uzskata, ka kamēr nav bijusi šāda saruna, tikmēr mēs brīvi cilvēki. Es ar puisi par šo iesmējām, jo mums kaut kā pašsaprotami likās, ka mēs skaitāmies pāris. No kura brīža - nav ne jausmas. :-D nu ok, FB viņam joprojām statuss "brīvs" :-O:-D
01.11.2017 10:14 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Esmu daudz lasījis un sapratis, ka, piem, ASV ir pavisam savādāk. Tur daudzi, vismaz internetā tā rakstīts, kā pa konveijeri tiekās un tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna". Vienkāršāk sakot, ja abi nav sarunājuši, ka būs ekskluzīvi viens otram, tad var skriet apkārt un darīt ko grib.

Vai esi ASV? Vai varbūt kādā valstī, kur harēmi esot it kā populāri (nu kā internetā var palasīt), tad varbūt var ko tādu piekopt? Tas nav uzbrauciens, bet nu spriešanas līmenis.
Man arī tādas attiecību runas nav bijušas, tiecies, tiecies vēl, tātad interese ir, viss aiziet tālāk. Nav bijis, ka tagad apsēžas un norunā - tagad būsim kopā, būsim ekskluzīvie.
01.11.2017 10:17 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
Līdz šim es arī vienmēr esmu domājis, ka tāda saruna normāla pāra starpā nemaz neeksistē. Norit process un neviens nezin precīzi no kura brīža ir pāris. Palasu kaut kādus dating advice un saprotu, ka mums ir savādāk un to, kas ir ok tur, te LV nevar pielietot, jo mums morāle ir augstāka.
Jāatzīst, ka šo periodu, kad tiekos ar divām, kā jau iepriekš viens no komentētājiem norādīja, nāksies dēvēt par "ārstēšanās periodu", jo cita izskidrojuma nav.
01.11.2017 10:31 |
 
Reitings 1828
Reģ: 05.03.2017
modernists
nemoki meitenes, lai nesaceras lieki.
01.11.2017 10:33 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
kā pa konveijeri tiekās un tas ir ok, kamēr nav bijusi "attiecību saruna".

Es sava veida piekritu sim, man gan pasai ari nekad nav bijusi tada attiecibu saruna, bet man liekas mazliet divaini visu savu uzmanibu veltit vienam virietim, ipasi mazpazistamam, lai pec kada 3 randina atklatu, ka mums nav pa celam. Nekad nav bijis ta, ka pirmaja randina ir liela mila un viss, varbut esmu piesardziga attieciba uz savam jutam, nezinu.. Esmu satikusi daudz loti jaukus un izglitotus viriesus, bet pec paris randiniem, tu saproti, ka jums vienkarsi nav tas klikskis, tapec man randinosana vienmer bija izklaide, nekad neliku lielas ceribas, neko neprasiju preti un, luk, pagadijas cilveks, kurs iekrita sirsnina un bija ne viens vien klikskis.
01.11.2017 10:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Vai tad tie divi, trīs randiņi aizņem gadu, ka jāvazā meitenes aiz deguna, pēc tam viņām domājot, kas bija ne tā? Kaut gan vienkārši vīrietim kaut kāds dīvains posms, kad uzmanību vajag, justies pārākam, ārstēt savus kompleksus vai ko vēl.
01.11.2017 11:02 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
macaw
Ar domu, ka labāk 2-3 randiņi, tas aptuveni aizņemtu 2 nedēļas max, un tad skaidrs un NEXT nevis paralēli?
01.11.2017 11:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
modernists, nu jā, man vismaz tā liekas pieņemami. Iepazīsti vienu (ne jauc iekšā citu, kur varbūt pats vairs nesaproti, kāda tad kura ir - ja tā vienkāršojam), tad godīgi saproti, vēlies veidot attiecības vai nē. Citādi tā skrienot, mētājoties un savā ziņā čakarējot meitenes, pats arī sevi čakarē. Citādi man tiešām nerodas sajūta, ka vispār esi gatavs attiecībām - nu vispār, kā tādām. Bet tad jau vēl jo vairāk tas jāpasaka meitenei, un viņa var izlemt un pieņemt to, vai iet tālāk, ja viņai ir citi mērķi. Sanāk tāda izklaide ar meitenēm, kuras iespējams domā, ka ir vienīgās, ka nu kaut kas būs un var sanākt, iegulda sevi tomēr vairāk, kamēr tu dalies uz vairākām, bet reāli neviena nav tev piemērota pa īstam.
01.11.2017 11:09 |
 
Reitings 18
Reģ: 23.10.2017
macaw
Paldies!
Drīkst zināt cik Tev gadu?
Man patīk tava doma un šķiet, ka tā ir arī visizplatītākā.
01.11.2017 11:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!