Taro lasījumi

 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
Čau visām un visiem!
Gribētu zināt Jūsu viedokli par Taro un par to vai Jūs personīgi vēlētos, lai Jums izliek lasījumu bezmaksas vai par nelielu dāvinājumu vnk par to, ka cilvēks ieguldīja savu darbu?
Kā arī interesanti kā publika attiecas pret pastarpinātajiem lasījumiem? T.i. lasījumi iesūtīti @pastā vai skype video formātā?
28.10.2017 22:50 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
QueenOP, vēl šajā rīkjoslā var izmantot slīprakstu, pasvītrojumu, pārsvītrojumu un vēl ir saite uz citu lapu, saite uz bildi un
citāts
:)
.
Un apakšā ir smaidiņi katrai gaumei un blakus Pievienot pogai ir ļoti noderīgā Rādīt pirmskatu poga. :)
28.10.2017 23:42 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
filtrēt. Ne visi piedāvājumi un lūgumi piepilda cilvēku, ļoti bieži vnk iztukšo un atstāj bešā.
Tā tik tiešām ir ārkārtīgi vērtīga dzīves prasme. :) Bet kā jau vnm, jebkura dzīves skolas mācībstunda, arī nepatīkamākā, ir vērtīga, kaut bieži vien pirmajā brīdī tā nemaz neliekas. ;)
28.10.2017 23:45 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
Azalea, paldievs milzīgs! Paigām man te ir grūti saprast kas un kā, nekad nav īsti sēdēts forumos :D
Jā, man nav nepieciešams zināt nedz vārdu, nedz vecumu, bet ļoti palīdz redzēt cilvēku personiski vai vismaz kkā pakomunicēt. Kārtis parāda tikai virzienu kurā domāt un cilvēks, kuram lasi, ir karte, kas parāda, kur precīzi atrodas pilsēta. Bet mēs varam mēģināt, jā. Es izlikšu vienu kārti par Tavām attiecībām kopumā un vienu kārti konkrēti par Tavām pēdējām attiecībām.
28.10.2017 23:45 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
Un apakšā ir smaidiņi katrai gaumei un blakus Pievienot pogai ir ļoti noderīgā Rādīt pirmskatu poga.

Ak Dievs! Mana dzīve nekad nebūs tāda kā iepriekš, paldievs milzīgs!
jebkura dzīves skolas mācībstunda, arī nepatīkamākā, ir vērtīga, kaut bieži vien pirmajā brīdī tā nemaz neliekas.

Pilnībā piekrītu. Bet pagaidām es vel nesapratu dzīvē vai tas attiecas uz visām nepatīkamajām stundām vai tikai uz daļu un ir tomēr tādas situācijas, kuras ir vnk sliktas.
28.10.2017 23:49 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Man jautājums gana banāls - iespējams, tādai saviesīgo pasākumu spīdeklei, kādas iespaidu par sevi radīju iepriekšējos komentāros negaidīts un nepiemērots. Proti. Kāda nozīme manā dzīvē ir tam, ka sastapos ar vīrieti, kura vārds sākas ar V> Var sacīt, ka ar viņu man bija iepriekšējās nopietnās attiecības. Īsti beigušās tās nav. Papildjautājumi varētu skanēt: vai mēs abi kaut ko iegūtu, ja attiecības turpinātos? Kas būtu mums abiem (un katram atsevišķi) lietderīgāk - visu pārtraukt vai turpināt? Kāda ir mūsu nozīme vienam otra dzīvēs? Varbūt tādas nemaz nav, un es to esmu izfantazējusi?
Še, trenējies. 8-)
28.10.2017 23:54 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Jā, atkal nākas sastapties, ka jāmaksā pa kaut ko kas teorētiski izzīsts, (t):-D:-D
28.10.2017 23:57 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
Azalea, Tavas attiecības kopumā - Divi kausi
Ļoti dinamiskas attiecības. Tu esi tendēta veidot attiecības pēc tipa - labākie draugi. Visu un visur kopā, kopīgas intereses, humors. Ļoti daudz kustības attiecībās - tas var paredzēt gan kopīgu aktīvu atpūtu, gan arī alternatīvi ļoti daudz kustības, lai sasniegtu vienam otru - teiksim, bieži sanāk atrast partneri no citas pilsētas.
Tavas pēdējās attiecības - Nāve (Lielā arkāna 13. kārts)
Šodien šī kārts mani burtiski terorizē :D Bet nu gan jau. Tavas pēdējās attiecības iezīmēja kādu ļoti būtisku pārmaiņu Tavā dzīvē, vai alternatīvi izraisīja kādu būtisku pārmaiņu Tavā dzīvē. Jebkurā gadījumā šī pārmaiņa nāks tikai par labu un vecā vietā nāks daudz labāks un svaigāks jauns, tikai pastāv varbūtība, ka pagaidām Tu to vel neapzināji līdz galam :P Būtiskākais dzīvē prasa laiku.
29.10.2017 00:02 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
tādas situācijas, kuras ir vnk sliktas.
Hmm, kādreiz man labpatika domāt, ka vismaz daļa nepatīkamu situāciju ir vnk sagadīšanās, un tas, var teikt, bija tāds slēpts mēģinājums novelt atbildību par savu dzīvi uz citu pleciem, bet, zini, man tomēr labpatīk tā ideja būt pār savu dzīvi saimniecei par visiem simts procentiem - un tam der izvēlīga attieksme it visur un visā. :)
29.10.2017 00:04 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
QueenOP, nekādu būtisku pārmaiņu gan manā dzīvē nav, ja nu vienīgi apziņā - kaut kā sāku saprast, ka labi,ka tas tik ātri beidzās, citādāk attiecību laikā kļuvu sev sveša un citāda.
Par pirmo teksta pusi vau piebilst, ka reālajā dzīvē nekad nav bijis īsti laika būt visur kopā un līdzās, jo esmu diezgan aizņemta mācībās un darbā, un citās aktivitātēs sev.
Katrā ziņā paldies Tev par izlikumu!
29.10.2017 00:09 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
hanna! - nu vot jopcik mizīt, man būtu tik vienkārši Tev uz to visu atbildēt, teiksim, runājot skype, ar visiem tiem papildjautājumiem un tā, tas takš uz 3 stundām man tagad rakstīt :D Es atbildēšu uz jautājumu - Kāda nozīme V ir Tavā dzīvē? Un vai Tev būtu lietderīgi ar viņu turpināt attiecības (šitais būs Jā/Nē, kur Trīs kārtis vel drusku iedos ieskatu kāpēc "jā" vai kāpēc "nē")
29.10.2017 00:10 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
Azalea paldievs par atsauksmi, pat ja kkas netrāpīja vai tā, tāpat labi zināt kur tieši bij neprecizitātes. Katru kārti ir jāiepazīst pieredzē ar reāliem cilvēkiem.
29.10.2017 00:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Man arī prasās uzprasīties.
Kas viens otram esam attiecībā uz misteru M?
.
P.S. atsauksmi arī došu. :)
29.10.2017 00:18 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
Ooo beidzot kāds jauns licējs parādījies. Būtu interesanti uzzināt, ko saka kārtis par mani. Proti, jautājums - cik tuvas attiecības es varētu sagaidīt no N? ;-)
29.10.2017 00:24 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
hanna!, V nozīme Tavā dzīvē - Mīlnieki (6. kārts lielajā arkānā)
Pirmkārt liktenīgas attiecības, otrkārt kaislīgas, treškārt šīs attiecības palīdz salīmēt kopā visus mazos bezsakarus, kuri savādāk vnk neietu kopā. Vai tās būtu sakritības vai mazi notikumi dzīvē, kas kopā veido lielo bildi, kuru šīs attiecības palīdz gan ieraudzīt gan arī piešķir visai jezgai vismaz kkādu nozīmi. Tā ir mīlestība, abpusēja, vai arī tikai no vienas personas puses, kura ir gatava uzņemties atbildību un piedāvā sevi otram. (Ja mēs runātu personiski, arī šo aspektu varētu skatīt sīkāk)
Vai būtu lietderīgi turpināt attiecības ar V? - Jā, kārtis saka - viennozīmīgi.
Bet paralēli lasījumam izlidoja apgriezti 9 Kausi - Tavas vai viņa jūtas ir pārāk atklātas, tas ir labs iemesls terorizēt vienam otru, izmantot otra jūtas savai izpriecai vai personīgam labumam.
29.10.2017 00:40 |
 
Reitings 30
Reģ: 27.10.2017
nerātnā Es obligāti ieskatīšos Tavā situācijā ar M, tikai rīt. Lasījumos es cenšos ielikt visu dvēseli, un jau hannas! lasījumā es jutu, ka cenšos atbildēt pēc iespējas īsāk un kodolīgāk (taču atbildēju no sirds un tieši tā kā es to redzu)
Elly96 Arī Tavā situācijā es obligāti ieskatīšos rīt. Un atbilde uz Tavu jautājumu laikam arī būs pēdējā šajā tēmā, ko likšu publiski. Ir jāieklausās nerātnā padomā un jāmācās teikt nē :D
29.10.2017 00:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
QueenOP, tieši tā, atbildi, kad esi gatava atbildēt ar visu sirdi un dvēseli. :) Pašai arī manāms, ka visi mani darbi un nedarbi vislabāk un jēdzīgāk sokas tad, kad tiek darīti ar prieku, īstajā laikā un vietā priekš sevis, un, galvenais, no sirds. (l) Un noteikti Nē arī ir tāda pati atbilde kā Jā. ;) :)
29.10.2017 01:08 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Paldies! Tevis sacītais izklausās pat ļoti ticami, ieskaitot pēdējos teikumus. Principā, attiecību īstenošanās dzīvē diezgan precīzi ilustrē to, ko saki.
Protams, Tā ir mīlestība, abpusēja un vai arī tikai no vienas personas puses, kura ir gatava uzņemties atbildību un piedāvā sevi otram , kā mēs visas (un visi) saprotam, ir teju diametrāli pretējas lietas, tāpēc diez vai Tevi pārsteigšu, sakot, ka šo aspektu labprāt pārrunātu privātāk. Ja rodas piemēroti apstākļi, brīvs laiks un visāda citāda veida luste, mīļi gaidīšu ziņu!
..
Lai veicas sevis un pasaules izziņas procesā! :)
29.10.2017 01:46 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
cik daudz stulbenes te :D Tad jau es arī sevi varu pašpasludināt par taro licēju , astroloģi , zīlnieci un rakstīt pa labi pa kreisi izdevīgas atbildes :D
jums pašām neliekas neloģiski , ka tās taro kārtis pazītu kkādu misteru M , nerunājot par to , kas eat jūs un jūsu dzīve ?
psc vienk .:D
29.10.2017 01:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Līdz šim šeit vislabākās atsauksmes ir par lietotāju Kailsals. Viņa interesanti vienmēr noformulēja savus piedāvājumus izlikt kādam kārtis. Un arī atbildes bija precīzas un pati godprātīgi pildīja dotos solījumus. Viņai, cik zinu bija arī profils Facebookā. Laikam tur viss tā pa nopietno bija viņai... Lai nu kā - te cosmo var palasīt viņas diskusijas.
29.10.2017 02:18 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Man patika taro licējas Mežameita un Kailsals.
Ir bijušas arī tādas, kas galīgi greizi visu pastāsta.
29.10.2017 09:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits