Caur ērkšķiem uz...

 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Jauns raidījums STV:-) Kādas domas par šo?
19.10.2017 22:26 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jebkurā valsts psihoneiroloģiskā klīnikā ārstēšanās (nakšņošana, zāles, ēdiens, nodarbības utt.) ir par brīvu.

Es biju domājusi Minesotas programmu vai narkoloģiskās rehabilitācijas programmu.
03.11.2017 12:44 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Cik man zināms, šīs programmas nav bezmaksas, bet ļoti efektīvas. Bet varbūt kļūdos par maksu.
03.11.2017 12:46 |
 
Reitings 116
Reģ: 30.01.2014
ohh, ja jau tās iestādes vel tā uzņemtu visus, neskatoties ka pa brīvu. Man gan saskarsme nav bijusi tāda, bet ko dzirdēju no meitenēm, tad nemaz viss tik vienkārši nav, lai tiktu visur iekšā tais palīdzības iestādēs. Tas ka tādas ir vel nenozīmē ka funkcionē pilnvērtīgi. Ši doma gan nav mana, nezinu, bet tādus izteicienus dzirdēju šova laikā ne vienu reizi vien no meitenēm.
03.11.2017 12:48 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ā, skaidrs. Jā, tad tev taisnība, Selīna!
03.11.2017 12:51 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Manuprāt "pašas vainīgas" šoreiz ir nevietā. Jā, lēmumus katrs pieņem pats, un šīm meitenēm lielākā daļa izvēļu acīmredzot ir bijušas nepareizas. Bet šajā gadījumā manuprār gandrīz visām meitenēm problēmas sakne jāmeklē jau bērnībā. Ja cilvēks neko labu dzīvē nav redzējis, tad iznākums neizbrīna, tas pat ir loģisks. Vecāku nemīlētas, pamestas, cietušas no vardarbības, dzīvojušas nabadzībā. Un neviena cilvēka kas šos bērnus atbalsta, sniedz palīdzību vai vispār pat pievērš uzmanību! Tā viņi izaug ielās, patversmēs, nelabvēlīgās ģimenēs, bērnunamos utt. Un vaitad šos bērnus var pie kā vainot? Tad viņi izaug tādi kādi izaug...kļūst par pieaugušajiem un pilnīgi sabiedrības izstumti nesaprasti, nav jau bijis neviens kas viņām ko labu dzīvē iemācītu...un tā viņas arī turpina dzivi ieejot adult life. Žēl..ko tur vēl lai pasaka, skarbs liktenis, un ja pēc visa piedzīvotā viņas spēj kaut mazliet uzlabot savu dzīvi un redzēt ko pozitīvu tad tas ir apsveicami.
03.11.2017 13:22 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Vispār interesants jautājums par dzimummaiņu un dokumentiem. Neesmu nekad ar šo jautājumu saskārusies, bet šajā sakarā:
Tā kā atliek vien sakost zobus kad jāiet tur kur jāuzrāda vai jānosauc personas kods, un tad vel jāpaskaidro ka neesi gluži zilonis. Vispār jau tas ir diezgan morāli nogurdinoši ja tā maigi izsakās. Un ja vel ņem vērā ka es tā pat sevi grauzu ka neesmu pilnvērtīga, tad kopā foršs kokteilis, lai pēc iespējas maksimāli izvairītos no jebkādu iestāžu apmeklējumiem priekš jaunas devas.

ka nevar jau dusmoties uz tiem cilvēkiem, kas kādā iestādē strādā, viņiem jāpārbauda dokuments, bet dokuments un ārējais tēls atšķiras. Protams, viņi paši var saprast situāciju, bet domāju, ka tas tāpat nebūtu attaisnojums nepajautāt, kas notiek, jo vari taču iedomāties, kādus mīļus izteikumus viņi no darba devēja (vai likumsargiem) dabūtu, ja izsniegtu informāciju cilvēkam A, bet pase ir uz cilvēka B. Katrā ziņā, ja man gadītos šāds gadījums, es arī gaidītu kaut kādu skaidrojumu, jo tas, pārbaudīt, vai persona man priekšā ir persona pasē, ir mans darbs un mana atbildība. Es pat gaidītu skaidrojumu, ja man pases vietā uzrādītu tiesības..
Ar likumiem jau arī viss nav vienkārši, ja nav objektīva pamata mainīt dzimuma ierakstu pasē (jeb uztaisīta operācija), iedomājies, kāds juceklis saceltos, ja varētu mainīt jebkādus ierakstus, dzimumu.. Cik laba augsne noziedzniekiem noslēpties no viņu meklēšanas.
03.11.2017 13:27 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
ohh, ja jau tās iestādes vel tā uzņemtu visus, neskatoties ka pa brīvu. Man gan saskarsme nav bijusi tāda, bet ko dzirdēju no meitenēm, tad nemaz viss tik vienkārši nav, lai tiktu visur iekšā tais palīdzības iestādēs. Tas ka tādas ir vel nenozīmē ka funkcionē pilnvērtīgi. Ši doma gan nav mana, nezinu, bet tādus izteicienus dzirdēju šova laikā ne vienu reizi vien no meitenēm.

Nūu. No pieredzes iz dzīves:
1) par alkohola, narkotiku atkarībām - par brīvu var tikt pie narkologa/psihiatra, pieejamība - jebkuram, diezgan ātri, pat vienas nedēļas ietvaros. tas 100%.
tālāk. nezinu, vai visur vienmēr tā ir, bet no manas pieredzes - cilvēkam pateiks, ka viņam noteiktu laiku ir jāpavada tīram esot un tikai tad var sākt tās programmas. ja cilvēks norausies un trešajā dienā piedzersies, viņu neārstēs, jo programmas darbojās uz cilvēka gribu ārstēties. man stāstīja, ka ir divi veidi kā ārstēties, viens ir maksas un otrs bezmaksas, bet es neesmu šo info pārbaudījusi.
tāpat zinu, ka psihiatrs bez visādām programmām var izrakstīt zāles "pret alkoholu" , nosuakumi utt man būtu jāgooglē, bet cilvēks, kas dzēra, stāstīja, ka dzerot tās zāles mazāk gribas lietot alkoholu, bet ja lietosi - drausmīgas paģiras uc blakusefekti, kā rezultāta it kā "negribas" ar prātu vairs dzert. bet nezinu, cik tas ir izplatīti tiešām alkoholiķiem, jo visdrīzāk, ja viņiem ko šādu izrakstītu, viņi tak nelietotu.
2) par garīgiem traucējumiem, depresijām vai kaut ko nopietnāku - tā kā pašai depresija, zinu, ka ārstēšanās par brīvu, pieejamība - jebkuram, ātri. labākie centri var likt nogaidīt, jo ir rinda, bet tvaika ielā var vienkārši braukt un uzreiz iestāties.
tā kā man tomēr šķiet, ka tā ir nevēlēšanās drīzāk..
03.11.2017 13:39 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Ja tikai par pašu šovu kā tādu, tad man skatīties ļoti traucē mikrofonu trūkums. Jo kamēr nav Skrastiņa komentāru, liekas, ka man vai nu dzirdes problēmas, vai TV saplīsis. Lai gan pieļauju, ka tur ar domu, lai meitenes justos brīvi.
03.11.2017 13:44 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tīri intereses pēc - LindaLV, Tev pasē ir bilde ar Tavu vīrišķīgo vai sievišķīgo izskatu? Un vai Tu esi interesējusies, cik reāli ir nomainīt dzimumu oficiāli? Vai PMLP piedāvā tādu iespēju? Kādi dokumenti tam jāiesniedz? Pa lielam taču nav nozīmes, kādi ir ārējie dzimumorgāni, jo, piemēram, hermafrodītiem taču raksta pasē S vai V... Un hermafrodīti nav retums.
03.11.2017 14:45 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tīri intereses pēc - LindaLV, Tev pasē ir bilde ar Tavu vīrišķīgo vai sievišķīgo izskatu? Un
Logiski ka viriesa veca bilde, pasi izdot tikai ja atbilst attels. Ta dmaju, bet varbut asei nav vairs derigs termins..
03.11.2017 14:52 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vai Tu esi interesējusies, cik reāli ir nomainīt dzimumu oficiāli? Vai PMLP piedāvā tādu iespēju? Kādi dokumenti tam jāiesniedz?
uz so Linda faktiski jau pati atbildeja, jamaina operacijas cela dzimus tad ar arstu komisijas lemumu vai ko tur ir tiesibas maint dzimumu;-)
03.11.2017 14:54 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Domas bija dažādas. Sākumā likās omg ko es skatos, bet nu ar laiku jau liekas raidijums ar savu jēgu.
Nu ir tādi cilvēki, varētu teikt pa daudz, vienkārši sabiedrība ''piever acis, nereaģē'', bet cilvēki netiek paši galā. Tas ir darbs ar sevi.
Mani piemēram, aizkustināja Krista, kad nāca tā rakstniece un ar viņu runāja. Kas var būt svarīgāks par normālu ģimeni, apņēmību viņai un lai saņemas dēļ dēla. Dēlam nav jāredz kad sievieti sit...!!!
03.11.2017 14:59 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
dēlam NAV jāredz, ka viņa tēvs sit māti. Zinu pavisam drošu gadījumu, attālai radiniecei bija uzradies draugs, sākumā jauks vīrietis, līdz atklājās viņa patiesā seja, viņš pacēla pret viņu roku, sita, kā vēlāk atklājās arī viņa tēvs sita māti un kā vēl sita. Ne jau vīrieši sit no labas dzīves, bet no tā, ka paši savā bērnībā redzējuši kā māti klapē tēvs.
Krista arī pašai ir jāiemācās savaldīties, jo viņas uzvedība, lamuvārdi nav adekvāti, viņai ir nopietni jāstrādā ar savu raksturu, jākļūst LABĀKAI vismaz dēla dēļ, ja nevēlas lai izaug par pļurzaku. Jāsaprot, ka viņas alkohola problēmas nav normālas, tā dzeršana ar "DRAUGIEM" nav normāla, tā neko labu nepasaka par cilvēku, draugi var būt tādi kas nelieto alkoholu, kas prot izklaidēties, atpūsties CITĀDI!
03.11.2017 15:10 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Kur Jūs skatieties internetā sērijas? Izņemot shortcut? Vakar neredzēju, bet gribās tagad noskatīties.
03.11.2017 15:41 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Ja nedaudz palasītu par Ģintermuižu, saprastu, ka šajā iestādē labāk neizvēlēties "ārstēties". ;-)
03.11.2017 15:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man šķiet , ka Sintiju vēl var vest pie prāta , ja vien būtu reāli ieinteresētas personas viņai palīdzēt .Jauna meitene , kurai neviena nav , izņemot alkoholu un degradāciju .
03.11.2017 17:22 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Kāpēc to rāda pa TV? :D
03.11.2017 18:42 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
http://m.apollo.tvnet.lv/zinas/ari-labklajibas-ministrija-saskata-parkapumus-skandalozaja-sova/812063
03.11.2017 19:15 |
 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
Sisiii, youtubē ir ielikts :)
03.11.2017 20:28 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
mmellene Pa dienu vēl nebija, bet tagad tiešām ir. Paldies! :-)
03.11.2017 20:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits