Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šoferīši Rīgā

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Biju darīšanās aizbraukusi uz galvas pilsētu,braucu pa bruģi,taka tur bija nelīdzens,braucu lēnām jo man mašīna zema un bampers ar šad tad ar sanāca ka pieskaras pie zemes ja tur ātrāk uzmin.Brauc garām kaut kāds es ,atvainojos,lohadroms un iedomājies ka uz ceļa ir varonis un tad jataurē ir un nevar normāli bez taurēšanas pabraukt garām!(t) Man mašīna sataisīta,labā kārtībā,ja tādiem muļļām patīk sēdēt servisos ar saviem lūžņiem,tak skrien garām,lūdzu,ko vēl var taurēt un uzvesties ka visvarenais uz ceļa,es nesaprotu šos “īpaši gudros”šoferus!(e)
Ir liels prieks ka ir arī pieklājīgi šoferi,palaiž un tā,tas priecē!(l)
18.10.2017 01:57 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Es regulāri pārkāpju ātrumu

Kurš gan to nedara, un kad vel paseko līdzi "sponsoriem", uz tiem 140,150 un vairāk. Tapēc, ka ja grib mūsdienās jebkam var pasūtīt uzlikt štampu - kā zinātniski "pamatotam"(gandrīz vai kā racionāli un loģiski neapstrīdamam:-D) tā, ka izmaiņas izdarīt nav viegli, ja vispār var.
-
"Ātrums" ir filozofisks un stiepts jēdziens. Kaut arī saka - labs ceļš nenozīmē ātrs ceļš, nu kā to ņem. Jo ne visur likumi, normas primāri pakārtotas uz baiļu psiholoģijas pamata, jo tai tur nav dota primārā loma konkrētos jautājumos, tad tur arī redzams, ka lietas tiek attīstītas un uzskatītas par normālu dzīves sastāvdaļu, ja piem. pa ceļiem un pārvietošanos principiem. Nu nezinu, pie mums piemēram labprāt pārvietotos teiksim simtu130-140(subjektīvi) uz jebkura lielā un arī vienjoslu ceļa, kā vidējo ātrumu, vietām labi uz to simtu, citur 150,160. Un ja teiksim skolā mācītu, ka pārvietoties labi, pareizi un droši ir ne ātrāk, kā 80 uz ceļa, un tā arī tipinātu nekad neko nemainot - tiko vajadzētu divreiz ātrāk pabraukt +vel ja nāktos pamanevrēt, tā laikam būtu Rajeckas panti - "palīdzi Dievs, palīdzi Dievs, visai latviešu tauuuuutai", nu tas ir absurdi, galīgi ne smieklīgi. Ne pasažieri zem krēsliem, ne vadītājam, kad ja brauc uz 140,150, nu nesākas domas, ne pa pašnāvību,ne avarēšanu un negadījumiem. Turpretim, kad nav nemaz dota iespēja citādāk braukt, kā tikai vienā veidā, tad nekas cits neatliek, kā bieži spēlēt slalomu uz ceļiem ar citiem, jo nav joslas kurā normāli braukt, kad tas nemaz nebūtu jādara.
20.10.2017 17:34 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Tu pa pilsētu domāji to ātruma pārkāpšanu, reizēm. To ko sapalagoju, domāju pa starppilsētu posmiem un ceļiem vispār un braukšanu. Pilsētā, kas attiecas uz skriešanu aŗī ir kur var mazliet atļauties ir kur nepārskatāmības un neparedzamības dēļ vispār nevar saprast vai braukt uz priekšu, ka nesabrauc kādu vai nesaskrienas tā netīšām, ka neviėns nebūs vainīgs... un kurš tad tur ir vainīgs atkal - gājējs, braucējs, vai minējs, ja ne konkrētās vietas stulbums, kas neļauj pārredzēt kur nu vel paredzēt.
20.10.2017 18:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits