Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba intervija- liels satraukums.

 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Sveikas dāmas.
Intensīvi esmu darba meklējumos un pagājušo nedēļu zvanīja un aicināja uz interviju šonedēļ. Bet man ir tāds satraukums un jo dienas tuvojas, jo satrauktāka esmu. Esmu izlasījusi uzņēmuma mājaslapā pieejamo informāciju par uzņēmumu papildus informāciju par amatu ko pieteicos.
Nopietns uzņēmums, kandidēju uz amatu ko pašlaik studēju, bet bez pieredzes. Viss forši, bet bail izgāzties, jo šis darbiņš būtu man kā superīgs sākums pieredzes iegūšanai. Un šajā uzņēmumā arī vēlētos strādāt.
(s)
:-)
Pastāstiet, kā jums gāja, kad sākāt savu karjeru bez pieredzes? Vai tikāt savu sapņu amatā/uzņēmumā?
Varbūt kādi ieteikumi dodoties uz darba interviju?
Jauku dienu vēlot,
Mr.Penguin. :)
02.10.2017 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Ieteikums dodoties uz darba interviju:
Lai mazinātu uztraukumu, noskaņo sevi uz: kā būs - būs. Ja arī izgāzīšos - pa galvu jau neviens tāpēc nesistīs. Ja būs lemts - dabūsi šo darbu, ja nedabūsi tad tam ir kāds iemesls - vai nu Tevi gaida vēl labāks darbiņš, vai nu arī tas patiesībā nebūtu Tev piemērots, vai Tev tur nepatiktu, vai arī Tev šobrīd ir vajadzīgs kas cits u.t.t.
Mums jau tikai liekas, ka zinam kas mums vajadzīgs un ka tas nu būtu tieši, tieši TAS! Bet patiesībā ir tā, ka to kas mums ir vajadzīgs mēs dabūsim un to kas nav, to ne! Daudzas reizes dzīvē tas ir pierādījies, pat ja tajā brīdī šķiet savādāk!
Un nereti - ja nav lemts, bet tam tomēr pieliek visus spēkus, lai to tomēr iegūtu, neskatoties uz to, ka tam ceļā liekas visi iespējamie šķēršli un liekas - kāpēc?! Rezultāts parasti ir tāds, ka attopas ar domu - tas nav man. Un nekādu laimi tas nenes.
Atvaino, aizfilozofējos.
02.10.2017 13:39 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Ja jau aicina uz darba interviju, tas vien ir rādītājs. Vienīgais ieteikums - esi dabiska un mierīga, pat ja Tevi neizvēlēsies, būsi guvusi vērtīgu pieredzi (ja vien intervētājs būs profesionālis) un sapratīsi, kas Tev vēl trūkst sevis uzlabošanai, lai veiksmīgi kandidētu darba tirgū.
02.10.2017 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
nikitinna, Paldies, Tava filozofēšana palīdz :)
02.10.2017 13:52 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Man nav pieredzes kā ir izgāzties darba intervijā, jo visās vietās, kur esmu bijusi uz intervijām, beigās tiku pieņemta. Arī ejot uz pašu pirmo interviju, īpaša uztraukuma nebija, jo kaut kā viegli to uztvēru - neeju jau uz ešafotu, tas ir tikai darbs, nepieņems šeit, meklēšu tālāk.
02.10.2017 13:54 |
 
Reitings 55
Reģ: 17.09.2017
Ja uzņēmums nopietns, tad viņiem noteikti būs daudz kandidātu ar pieredzi. Reālistiski skatoties, ar mājaslapas izlasīšanu vien būs grūti ar viņiem konkurēt. Ļoti iesaku kārtīgi izgūglēt ''interview questions for xx'' kur xx ir tavs amats, youtubē skatīties/analizēt mock-interviews, iet cauri case studies, ja relevanti tavam darbam utt. Jo labāk būsi sagatavota, jo mazāks būs stress, un jo augstāka iespēja darbu iegūt. Neiesaku paļauties uz ''ai, gan jau kaut kā, ja būs tad būs, ja nebūs tad nebūs,'' it sevišķi, ja šis uzņēmums ir tavu darba devēju topa augšgalā.
02.10.2017 14:08 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
6617, paldies. Es intervijai šoreiz gatavojos tā nopietni. Šoreiz nemaz nevēlos izbraukt cauri ar: "aij, kaut kā" variantu kā agrāk. Par youtube neiedomājos, Paldies, paskatīšos. Uzņēmuma mājaslapai izgāju cauri saistībā ar viņu daudzajiem apbalvotajiem projektiem, lai zinu ko līdz šim ir sasnieguši.
02.10.2017 14:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits