Pārdomas

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Šorīt man tāds pārdomu brīdis..
Izskatās ka visi apkārt ir tik ļoti laimīgi, tikai es viena ne.. Skatos, ka katru otro meiteni dzīves draugs ved ceļojumos atpūsties.. Nedēļas nogalēs uz viesnīcu Spa.. Dāvina dāvaniņas, kas rada prieku.. Restorāni..
Bet man? Kas man no tā tiek? Nekā pilnīgi..
Es protams priecājos par to kas man ir. Kaut vai par skaisto gadalaiku, par jauno lūpukrāsu, ko pati sev nopērku.. Bet kur ir tas, ka kāds grib mani iepriecināt, izrādīt rūpes un cenšas mani darīt laimīgu, cik nu tas ir iespējams? Mans puisis no tā neko necenšas un nedara. (t) Man tikai jānoskatās un jāpriecājas par citiem, tikai ne par sevi pašu.. Tik ļoti žēl sevis, savas dzīves.. Es nejūtos laimīga un piepildīta. Kamols kaklā parādās ik dienu. (t)
--------
Vai katrai no jums tas viss nosauktais tiek? Vai esmu vienīgā, kurai jānoskatās un tikai jāpriecājas, ka citiem ir labi? :'-(
Lūdzu pastāstam!
Lai brīnišķīga šī skaistā diena!
01.10.2017 10:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Avenes vai drēbēm naudu neiedeva?
01.10.2017 11:56 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
atkal avenes neatveda?
01.10.2017 11:54 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es diezgan ticu tai Gerija Čepmena teorijai, ka eksistē 5 mīlestības valodas, caur kurām katrs izjūt/izpauž mīlestību savā veidā. Acīmredzot autores mīlestības valoda ir dāvanas, dāvanu saņemšana - tā viņa izjūt pārliecību par otra cilvēka jūtu spēcīgumu. Savukārt viņas izredzētā mīlestības valoda ir pavisam cita, tāpēc jau viņa nesaņem to, ko vēlas.
Mana mīlestības valoda, piemēram, ir kopīgi pavadīts laiks, ja esmu attiecībās, pēc iespējas vairāk vēlos būt kopā ar otru cilvēku, kopā būšanas brīži mani dara laimīgu un pacilā. Savukārt mana draudzene ir precējusies ar jūrnieku, mīl viņu bez gala, bet ir apmierināta ar biežu nošķirtību attiecībās un tieši tāpat kā autore kūst no dāvanām - uztver tās kā tiešu viņa mīlestības apliecinājumu. Pazīstu arī vienu sievieti, kuras mīlestības valoda ir saldi vārdi, viņai nepārtraukti vajag, lai saka komplimentus, slavē viņu kā lielisku mīļoto un saimnieci, un atzīstas mīlestībā, tikai tā viņa jūtas pa īstam mīlēta.
Nedomāju, ka autores puisis tā pēkšņi varētu mainīties, ja nav nasks uz dāvināšanu, tad diez vai pēkšņi tāds kļūs. Varbūt pati uzdāvini jums abiem spa, iespējams, viņam iepatiksies un pēc tam parunāsieties, un viņš nospriedīs, ka šādā veidā kopīgi pavadīts laiks ir bijis tā vērts, lai to atkārtotu un tajā ieguldītu naudu. Tomēr nedomāju, ka tas mainīs viņa mīlestības valodu. Samierinies, vai meklē citu.
01.10.2017 11:48 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Ja tas ir tas, kas tevi dara tiešām laimīgu, laiks izvērtēt prioritātes. :) tas, protams, ir patīkami, bet nevajag jau uz to ieceklēt visu laimi. Kaut kas nepatīk, pati saorganiz kaut ko un iesaki, pārsteidz viñu un viñš sāks pārsteigt tevi.
01.10.2017 10:59 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Laime jau nav ceļojumos, SPA, restorānos un dāvanās bet gan attieksmē. Katrs cilvēks ir savādāks, ir vīrieši, kuri katru nedēļu dāvina ziedus, bet ir tādi, kuri reti dāvina,bet tas nenozīmē, ka viens mīl mazāk un otrs vairāk. Vienkārši katram vīrietim ir sava saprašana. Nav taču tā, ka viņš tev nekad neko nav uzdāvinājis, vai nekur nav aizvedis. Un pat tad, ja nav,uzaicini viņu pati kaut kur...motivācijai :)
01.10.2017 10:51 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Jàmeklè cits puisis! ;)
01.10.2017 10:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)