Pārdomas

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Šorīt man tāds pārdomu brīdis..
Izskatās ka visi apkārt ir tik ļoti laimīgi, tikai es viena ne.. Skatos, ka katru otro meiteni dzīves draugs ved ceļojumos atpūsties.. Nedēļas nogalēs uz viesnīcu Spa.. Dāvina dāvaniņas, kas rada prieku.. Restorāni..
Bet man? Kas man no tā tiek? Nekā pilnīgi..
Es protams priecājos par to kas man ir. Kaut vai par skaisto gadalaiku, par jauno lūpukrāsu, ko pati sev nopērku.. Bet kur ir tas, ka kāds grib mani iepriecināt, izrādīt rūpes un cenšas mani darīt laimīgu, cik nu tas ir iespējams? Mans puisis no tā neko necenšas un nedara. (t) Man tikai jānoskatās un jāpriecājas par citiem, tikai ne par sevi pašu.. Tik ļoti žēl sevis, savas dzīves.. Es nejūtos laimīga un piepildīta. Kamols kaklā parādās ik dienu. (t)
--------
Vai katrai no jums tas viss nosauktais tiek? Vai esmu vienīgā, kurai jānoskatās un tikai jāpriecājas, ka citiem ir labi? :'-(
Lūdzu pastāstam!
Lai brīnišķīga šī skaistā diena!
01.10.2017 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 3169
Reģ: 29.01.2009
Kā tu zini ka vinas pasas to visu neorganize un beigas pat nemaksa?
01.10.2017 14:43 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
Manējais man puķes dāvina tikai svētkos. Pārsteigumus netaisa, kopā izlemjam kaut kur doties. Kad bija rozā brilles, tad puķes bija bieži un visādas dāvanas, nu vairāk nav. Dažām manām draudznēm un paziņām ir tā kā tu aprakstīji, un tām dažām draudzenēm otrās pusītes arī ir laidušas pa kreisi piedevām.. nezinu vai sakritība vai kā... Ir viena, kurai draugs jūrnieks (pāris gadus tik kopā) ceļojumi, 100 rožu pušķi, restorāni utt. Nu viņa lido 7tajās debesīs. Bet viens bet, viņš nevēlas ne bērnus, ne precēt viņu, tā arī pateicis....
Man, protams, gribētos kādu puķu pušķi biežāk, bet gluži tā ka viņš tērētu simtus manai lutināšanai laikam nē, jo labāk jūtos, ka tā naudiņa ierip krājkontā.
01.10.2017 15:09 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Ja ta informācija ir redzeta sociālajos tīklos, tad tur var paradīt kā vien grib un katrs saprot, kā māk.. Un nekur nav teikts, ka tie puiši paši pārseidz meitenes.. varbūt viņas pašas saplāno tādas brīvdienas, pusis vnk izmaksā.. vai ierauga smuku pulksteni internetā, draugs nopērk..
Man vnk tā ir :-D mans draugs ir pilnīgi bez izdomas, ka dažreiz pat tracina, bet viņš cenšas vismaz tā izpatikt.. vnk noperk to, ko es ļoti vēlos.l, izvairoties no kļūdīšanās. Es gan internetā neko nepublicēju, bet no malas izskatās, ka baigi lutina un tik dāvina. visi spa vīkendi arī ir manis ierosināti, dodamies kopā.. es nezinu, vai vīrieši mēdz būt tik romantiski, kompetenti spa procedūru klāstā.. utt. Mums labi strādā variants - “atvieglosim dzīvi, vnk pasaki, ko tu gribi, es nopirkšu!” :-D
01.10.2017 15:09 |
 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2017
Atrodiet laiku sev.
01.10.2017 15:21 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Breivik piekrītu par visu 101%:-)
Var jau būt, ka trollis, bet tad laba tēmas noturība:-D Autorei nav jēgas meklēt citu vīrieti, jo šajā ziņā nekas nemainīsies. Vīrieši ar statusu un naudu, kāds, spriežot pēc viņas iemīļotajām tēmām, būtu nepieciešams tēmas autorei, parasti dod priekšroku pašpietiekamām sievietēm (ja runa ir par veselīgām nevis atkarīgām attiecībām...), tas nozīmē, ka jāsāk ar personīgo attīstību un drīzāk jāmeklē koučs, kas palīdzēs saprast savas problēmas, jo problēma pilnīgi noteikti nav ārpusē, bet pašas attieksmē pret lietām.
01.10.2017 16:56 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Zinu ka trollis, bet-
Sociālajos tīklos var uzburt kādu dzīvi vēlies. Kāpēc tas būtu jāuztver nopietni?
Spriežot pēc citām autores diskusijām, viņai ir nopietnas attiecību problēmas. Arī aiz troļļa stāv cilvēks, kas parasti caur trolli projecē savu sāpi. Tas vīrietis viņu nedara laimīgu nevienā veidā- kāda jēga tādu turēt? Vienai noteikti būtu labāk, turklāt atbrīvotos iespēja satikt labāku (kad tiks sakārtota galva).
03.10.2017 20:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits