Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Šorīt man tāds pārdomu brīdis..
Izskatās ka visi apkārt ir tik ļoti laimīgi, tikai es viena ne.. Skatos, ka katru otro meiteni dzīves draugs ved ceļojumos atpūsties.. Nedēļas nogalēs uz viesnīcu Spa.. Dāvina dāvaniņas, kas rada prieku.. Restorāni..
Bet man? Kas man no tā tiek? Nekā pilnīgi..
Es protams priecājos par to kas man ir. Kaut vai par skaisto gadalaiku, par jauno lūpukrāsu, ko pati sev nopērku.. Bet kur ir tas, ka kāds grib mani iepriecināt, izrādīt rūpes un cenšas mani darīt laimīgu, cik nu tas ir iespējams? Mans puisis no tā neko necenšas un nedara. (t) Man tikai jānoskatās un jāpriecājas par citiem, tikai ne par sevi pašu.. Tik ļoti žēl sevis, savas dzīves.. Es nejūtos laimīga un piepildīta. Kamols kaklā parādās ik dienu. (t)
--------
Vai katrai no jums tas viss nosauktais tiek? Vai esmu vienīgā, kurai jānoskatās un tikai jāpriecājas, ka citiem ir labi? :'-(
Lūdzu pastāstam!
Lai brīnišķīga šī skaistā diena!
01.10.2017 10:44 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Jàmeklè cits puisis! ;)
01.10.2017 10:48 |
 
Reitings 920
Reģ: 25.09.2017
Laime jau nav ceļojumos, SPA, restorānos un dāvanās bet gan attieksmē. Katrs cilvēks ir savādāks, ir vīrieši, kuri katru nedēļu dāvina ziedus, bet ir tādi, kuri reti dāvina,bet tas nenozīmē, ka viens mīl mazāk un otrs vairāk. Vienkārši katram vīrietim ir sava saprašana. Nav taču tā, ka viņš tev nekad neko nav uzdāvinājis, vai nekur nav aizvedis. Un pat tad, ja nav,uzaicini viņu pati kaut kur...motivācijai :)
01.10.2017 10:51 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Ja tas ir tas, kas tevi dara tiešām laimīgu, laiks izvērtēt prioritātes. :) tas, protams, ir patīkami, bet nevajag jau uz to ieceklēt visu laimi. Kaut kas nepatīk, pati saorganiz kaut ko un iesaki, pārsteidz viñu un viñš sāks pārsteigt tevi.
01.10.2017 10:59 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Es diezgan ticu tai Gerija Čepmena teorijai, ka eksistē 5 mīlestības valodas, caur kurām katrs izjūt/izpauž mīlestību savā veidā. Acīmredzot autores mīlestības valoda ir dāvanas, dāvanu saņemšana - tā viņa izjūt pārliecību par otra cilvēka jūtu spēcīgumu. Savukārt viņas izredzētā mīlestības valoda ir pavisam cita, tāpēc jau viņa nesaņem to, ko vēlas.
Mana mīlestības valoda, piemēram, ir kopīgi pavadīts laiks, ja esmu attiecībās, pēc iespējas vairāk vēlos būt kopā ar otru cilvēku, kopā būšanas brīži mani dara laimīgu un pacilā. Savukārt mana draudzene ir precējusies ar jūrnieku, mīl viņu bez gala, bet ir apmierināta ar biežu nošķirtību attiecībās un tieši tāpat kā autore kūst no dāvanām - uztver tās kā tiešu viņa mīlestības apliecinājumu. Pazīstu arī vienu sievieti, kuras mīlestības valoda ir saldi vārdi, viņai nepārtraukti vajag, lai saka komplimentus, slavē viņu kā lielisku mīļoto un saimnieci, un atzīstas mīlestībā, tikai tā viņa jūtas pa īstam mīlēta.
Nedomāju, ka autores puisis tā pēkšņi varētu mainīties, ja nav nasks uz dāvināšanu, tad diez vai pēkšņi tāds kļūs. Varbūt pati uzdāvini jums abiem spa, iespējams, viņam iepatiksies un pēc tam parunāsieties, un viņš nospriedīs, ka šādā veidā kopīgi pavadīts laiks ir bijis tā vērts, lai to atkārtotu un tajā ieguldītu naudu. Tomēr nedomāju, ka tas mainīs viņa mīlestības valodu. Samierinies, vai meklē citu.
01.10.2017 11:48 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
atkal avenes neatveda?
01.10.2017 11:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Avenes vai drēbēm naudu neiedeva?
01.10.2017 11:56 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Nu atrod sev naudas maku,kur problēma?
01.10.2017 12:09 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Varbūt meitene iepriecina puisi vai arī viņi visu organizē kopā un kopīgi iepriecina viens otru?
Vispār mazāk vajag sēdēt sociālajos tīklos, tur tiek radīta mākslīga ilūzija, ka visiem viss ir ideāli.
01.10.2017 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Neesi, neesi vienīgā, kurai jānoskatās :)
Es, piem., esmu viena! Reizēm ir skumji, bet pārsvarā ir ok, jo a) kāds noteikti būs, b) ja proti izbaudīt un koncentrēties uz labo ko dod vienatne. Izdomā, ko tu gribi, un dzīvo saskaņā ar to. Ja neapmierina puiša rīcība, no sākuma izrunātos ar viņu, ja nemainās - točna meklē citu puisi. Netērē savu laiku nožēlā, citu vērošanā, salīdzināšanā, nedod dievs, skumjās- kā ta tā - citiem ir, man nav. DARI, lai Tev būtu tā, kā TU gribi :)
01.10.2017 12:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atbildes gan jau nebūs, troll. :D
01.10.2017 12:29 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Vingrojumi lūpu jaunībai.
1. Plati atver muti piedodat tai ovālu formu. Tagad pacenšaties pasmaidīt ar lūpu kaktiņiem. 10 reizes.
2. Izstiepjat lūpas tūtītē. Noturat dažas sekundes. Tad plati pasmaidat ar aizvērtiem zobiem. Atkārtojat 10 reizes.
3. Atver muti un pēc kārtas atkārto patskaņus ‘’a’’, ‘’e’’, ’’u’’, ‘’o’’. Sekojat līdzi, lai lūpas nemaina savas pozīcijas. Atkārtojat vingrojumu 10 reizes.
01.10.2017 12:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jolly-Roger, ar kādu nolūku to autorei iesaki? :D
01.10.2017 12:47 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Jolly-Roger, ar kādu nolūku to autorei iesaki?

Tu arī gribi pamēģināt?:-)
01.10.2017 13:02 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Neticu nekādām mīlestības valodām, tikai katra cilvēka uztverei par lietām, kuras dzīvē ir svarīgas un dara laimīgu. Kādu laimīgu darīs jauna manta, bet kādu citu tas neinteresēs un dzīsies pēc netaustāmiem notikumiem, kas iekšēji piepilda. Tas, ka neko nedāvina, nenozīmē, ka nemīl, tāpat kā tas, ka nemitīgi dāvina, nenozīmē, ka mīl.

Esmu audzināta starp dāvanu haipu. Arī vecāki vienmēr viens otram dāvināja dāvanas, kuras nabadzīgiem/vidusmēra cilvēkiem šķistu lielas un dārgas. Vārdu sakot, visi visiem dāvina un uztver to kā normu. Lai gan es nebiju īsti mierā ar to, sekoju līdzi šiem noteikumiem, kas manī ieaudzināti līdz satiku kādu, kurš nedāvināja un kuram pašam nepatika saņemt, jo uztvēra to kā mākslīgi radītu pienākumu. Es uzķēru šo domu un jutos atvieglota, ka dāvanu plīvurs ir kritis un varu lietām skatīties bez jebkādiem traucēkļiem, respektīvi, cilvēka attieksmi pret mani un to, ka dāvanu neesamība nevienam no mums neatņem sajūtu par fantastiski kopā pavadīto laiku un laimes sajūtu.
Es redzu tēvam cauri un saprotu, ka viņa dāvanas mammai ir nevis no sirds, bet gan sava ego spodrināšana. Es saprotu, ka citiem ļoti patīk dāvināt, bet tā nejūtas visi un tas uzkrauj sava veida pienākumu dāvināt pretī. Un citiem patīk saņemt, bet dot pretī nevēlas, kas nereti vērojams no sieviešu puses, jo viņām for some reason šķiet, ka ir to pelnījušas. Ja attiecības bez dāvanām šķiet tukšas, tad jāmeklē sugar daddy. Pat nezinu,
kāpēc šķiežu laiku šim trollim. :-D
01.10.2017 13:35 |
 
Reitings 567
Reģ: 19.09.2017
Breivik, kāpēc Tev ir sakrājies tik daudz sakāmā?
01.10.2017 13:47 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Tāpēc, ka neesmu izpildījusi lūpu vingrinājumus, patīk ļerkstēt un vēl lai slinkie lasītāji nemaz nesāktu lasīt.
01.10.2017 13:53 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.09.2017
Ja neizjūti mīlestību tikai tādēļ, ka nesaņem dāvanas tad protams būs grūta dzīve skatoties uz katru otro meiteni kurai ir, kas šikāks.
Nu jābūt attiecībās tai emocionālajai saiknei, kad jūties laimīga piepildīta un mīlēta.
Manas draudzenes puisis arī viņu apdāvina, ved ceļojumos un internetā liek visu, ka izskatās viņi būtu septītajās debesīs, bet dzīvē ir pavisam savādāk, un tas man lika piedomāt pie tā ko tomēr mēs redzam un kā tas tomēr ir, jo publika, sociālie tīkli ir viens liels fufelis. Realitāte tomēr paliek realitāte.
Ko gribu teikt, ir tas, ka mazāk vajag skatīties pār plecu un meklēt, kas kuram labāk, bet sastādīt tādu dzīvi pēc kuras pati jutīsies laimīga un nevajadzēs lieki justies mazvērtīgākai.
01.10.2017 14:09 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.09.2017
Ups, piemirsu trollis. :D :D
01.10.2017 14:10 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.09.2017
http://cosmo.lv/forums/topic/207087-nak/
Viņu tak nevar uztvert nopietni. :D :D :D
01.10.2017 14:21 |
 
Reitings 28
Reģ: 04.09.2017
Mums ar draugu arī tā biju, jūtos it kā nenovērtēta. Tad vienu reiz izrunājāmies, un viņš man tā arī pateica, ka nebija par to iedomājies:-D Pēc tās reizes mums viss ir mainījies. Kopā daudz ko daram un esam laimīgi. Bet vai Tu kādreiz iepriecini savu draugu? Kaut ko nopērc? Vai tikai pagatavo ēst un izmazgā drēbes? Varbūt vērts pamēģināt ar to?(l):-)
01.10.2017 14:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!