Kas liek justies lieliski?

 
10 gadi
Reitings 136
Reģ: 16.08.2013
Sveikas, meitenes!
Ikkatrai dzīvē ir bijis tāds mirklis, kad šķiet, ka nekas vairs nepatīk, neko negribas, viss ir slikti, bet ir tādi brīži, kad ej pa ielu, brauc mašīnā (dari jebko citu) un domā - viss ir tik labi! Dzīve ir skaista! Pēkšņi ieplūst spēks, gribas uz sevi un pasauli skatīties ar lielu prieku, rosās prātā daudz pārdomu par nākotni, par visu labo, gribas sapucēties un parādīt arī sevi pasaulei un smaidīt līdz ar to.
Kad jūs piedzīvojat tādas sajūtas? Kad jūtaties vislabāk? Vai ir kādas konkrētas lietas, kas pacilā, vai šādas sajūtas mēdz uznākt negaidot?:-)
27.09.2017 23:01 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Labi laikapstākļi vienmēr palīdz! Bet citreiz gan paliek bēdīgi, kad ārā spīd saulīte, ir silts, daudzi kur dodas, bet man jāpavada laiks vienai, ja draugs, draudzenes u.c. ir aizņemti. :D
29.09.2017 14:25 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.05.2017
To foršo sajūtu es sāku iepazīt, es izbaudu brīžus, kad esmu vienatnē ar sevi. Tas ir tāds pārdomu laiks par visu dzīvi, pozitīvismu man palīdz uzturēt mūzika, atpūta, iedvesmojoši cilvēki un nākotnes mērķi, sapņi. Domāju, ka bez mērķiem uz ko tiekties nebūtu tās sajūtas, vajag kaut ko uz ko tiekties un kādu progresu dzīvē.
Es esmu ļoti izmainījusies pēdējā gada laikā un turpinu to darīt, viss kaut lēnām, bet iet uz priekšu. Jābūt iekšā tai ticībai sev un saviem spēkiem.
Es varu teikt, ka uz dzīvi skatos pozitīvi, tomēr gadās dienas, kas ir sliktas un tās ir vienkārši jāpārdzīvo, jāpieņem un jāsaprot. Piespiest sevi justies labi es nevaru, to nevajag... dodu sev laiku arī pabēdāties un atgūties, atdzīstu un pieņemu visas savas emocijas kā normālas. Pat, ja ir slikta diena, es zinu, ka būs labi, tikšu pāri, jo sev uzticos un pazīstu.
Studijas mani aizrauj, parāda pasauli, vispār izglītošanās kā tāda ir lieliska, tik daudz iespējas:-D
29.09.2017 16:12 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.08.2013
Arī es dzīvoju Rīgā un par dabu jāpiekrīt.
Man pie sevis gribas smaidīt un priecāties, kad pēc garas dienas vakarā ejot mājās jūtu gandarījumu par labi padarītu darbu, vēl paskatos apkārt uz skaisto dabu, kaut vai uz pilnajām ielām centrā, un tad ir tāda piepildījuma sajūta! (l)
Arī kvalitatīvi pavadīts laiks ar saviem tuvajiem, bet tā jau ir pavisam cita sajūta.
29.09.2017 16:36 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Šis noteikti nebūs populārākais viedoklis, bet man lieliski palīdz justies darbs. Tās dienas, kad redzu, ka manus pūliņus novērtē un manas zināšanas kādam noder. Tā kā strādāju IT sfērā, tad katra atrisinātā problēma un novērstais bugs liek justies diez gan pacilājoši.
29.09.2017 17:00 |
 
10 gadi
Reitings 195
Reģ: 29.01.2009
Pikniki ar draugiem, garas pastaigas, piedzīvojumi, pusdienas vai vakariņas kopā ar ģimeni, staigāt pa jumtiem saulrietā/saullēktā/naktī,fotografēšana "īstajā vietā un laikā", grāmatas, garšīgs eils, dalīšanās kopīgās atmiņās.
30.09.2017 12:13 |
 
Reitings 175
Reģ: 26.05.2017
Pēdējā laikā piekopju metodi - tajā mirklī, kad šķiet, ka viss ir slikti un jau varētu sākt panikot, dusmoties uz visu utt., lieku sev mierīgi apsēsties un padomāt vai tiešām tiešām ir tik slikti? Un parasti jau tā atbilde ir "nē, nav", vienkārši tajā konkrētajā brīdī kaut kas i nogājis greizi, kaut kas nenotika tā kā biju to iedomājuies, kas vispār ir lielākai daļai milzīga kļūda - iedomāties kā būs un tad cieši turēties pie šīs pārliecības, nemaz nepieļaujot domu, ka var notikt citādāk un šis citādāk bieži vien ir pat labāk.
Otrs, ko daru, kad nāk sliktais periods - sēžu un domāju TIEŠI KĀPĒC man tagad tā ir. Vai gadījumā neesmu atkal pieļāvusi tādas pašas kļūdas kā agrāk.
Ļoti palīdz intervijas ar dažādiem man interesantiem cilvēkiem, arī LTV1 raidījums 100g personības, priekš manis ir zelta bedre - Tu klausies, ko cilvēks stāsta, domā, kā redz pasauli un tas liek pašas domām sākt griezties citā virzienā un tas pamatīgi uzlādē garīgo bateriju!
30.09.2017 14:28 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Pēdējā laikā tas ir labi pavadīts laiks ar draudzenēm. Latte, kūka un pļāpas ar draudzeni kādā omulīgā kafejnīcā ir īsts balzams dvēselei.
Tāpat manu noskaņojumu uzlabo laba grāmata un skaistumkopšanas procedūras.
30.09.2017 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Izcila mūzika, protams; skaistumkopšanas procedūras; kafija ar daudz piena un cukura; duša; laba saruna ar tuvu, uzticamu draugu; kā jau te minēja, arī filmas kaut par karu vai nabadzību liek vairāk novērtēt savu situāciju, līdz ar to pateicība = jušanās labāk.
30.09.2017 14:54 |
 
Reitings 321
Reģ: 20.09.2017
Uj, pavisam aizmirsu - iepirkšanās! Tā man tāda kā terapija šad un tad. Pat, ja neko nevajag, tomēr vajag kaut ko nopirkt. :)
01.10.2017 11:39 |
 
10 gadi
Reitings 136
Reģ: 16.08.2013
kafija ar daudz piena un cukura

Man arī tā ir! Citreiz pat liekas, ka dzeru cukuru ar kafiju, nevis kafiju ar cukuru! :D
Laiks - Jā, iepirkšanās arī ir terapija, it īpaši tad, ja patiešām izdodas atrast ko super! :)
Liels prieks, ka dalāties ar stāstiem par to, kas jūs iedvesmo, jūtos arī vairāk iedvesmota un šķiet, ka sāku pamanīt sev apkārt arvien vairāk lietu/cilvēku/notikumu, kas liek justies labāk!
02.10.2017 00:39 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Kas liek justies lieliski?

Kustēšanās, vis kas ar to saistīts, bez tās būtu grūti iedomāties dzīvi.
02.10.2017 00:52 |
 
Reitings 2244
Reģ: 31.05.2017
Ja jāapsver tāda neskustēšanās, tad daudz ko varētu upurēt lai tikai ptu ptu to nebūtu jāpiekopj, nerunājot, ka jāzaudē! Un par laimi tas nav vienīgais piepildījums, kas eksistē, pretējā gadījumā ko iesāktu kam nav paveicies ar to, ir kā sevi piepildīt pat nekustoties, kas to vairs nevar, jo aŗī viņi dzīvo un ir laimīgi, tas aŗī parāda, ka nevienam to tā nevar noņemt - laimes, prieku vai labu pašsajūtu.
02.10.2017 01:06 |
 
Reitings 313
Reģ: 12.01.2014
Šodien darbā saņēmu labus vārdus par izdarīto darbiņu, tagad arī tāda lieliska sajūta (l)
02.10.2017 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits