Dzīvokļa iegāde

 
Reitings 57
Reģ: 29.03.2015
Sveikas!
Interesējos par Rīgas mikrorajoniem. Plānoju iegādāties dzīvokli Rīgā, tā kā nav specifiski noteikts rajons pētu visus Rīgas mikrorajonus.
Varbūt varat īsumā pastāstīt par mikrorajonu, kurā dzīvojat. Plusus un mīnusus.
Paldies! :-)
11.09.2017 10:37 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Rimi pretī Banku augstskolai? Vairāk nekā normāls.

Tas jā. Es domāju, ka pašā Sarkandaugavā tālu nebraucot ir tikai tas mini rimi pie kapiem, duntes ielā maxima (otru tagad ceļ no jauna) un mego. Apkārt ir tikai mazie veikaliņi. Man šobrīd braukšanas ziņā tuvāk sanāk Purvciems.
12.09.2017 10:50 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Mans rajons ir Pļavnieki, netālu no Ušakova kepkas.
Man patīk, bet piekritīšu, ka jāskatās tiešām pa kvartāliem vai pat atsevišķām mājām.. Man forši ir tas, ka ir tā pati Kepka un tai apkārt esošās ielas un gājēju takas, veloceliņš gar Dreiliņiem un uz Juglu, divi nelieli parciņi - ir, kur iziet un nav jāmaldās pa svešiem pagalmiem. Centrs ir aptuveni 30min attālumā. Ir veikali, gan Maximas, gan Rimi, skolas un bērnudārzi arī (cik man zināms, gan krievu, gan latviešu bērnudārzi, ja tas ir aktuāli). DUS, picērijas un fast foodi.
Ar sabiedrisko var aizbraukt uz gandrīz jebkuru Rīgas galu, izņemot Mežciemu (kas ir gandrīz vai tuvākais rajons, bet nu labi)
Liels mīnuss ir, ka nav kur mašīnu likt. Neesmu dzīvojusi citos Rīgas rajonos, nezinu, kā ir citos pagalmos, bet nu te ir traki.. Katru vakaru jābraukā un jāmeklē nez cik ilgi, ieliņas ir šauras un katrs savu braucamo cenšas iespiest ka tikai kādā vietiņā.
Rajons ir krievisks, ja tas ir aktuāli un tam pievērš uzmanību. Bērnu laukumu ir maz, vismaz manas mājas apkārtnē nav neviena (neskaitīšu tos pāris vecos aprūsējušos dzelžus un grants kaudzi), līdz tuvākajiem jāpaietas, bet nu ir tas lielais pie kuras tur vidusskolas blakus Kepkai.
Mājās pāri lielajam krustojumam dzīvo visādi narkomāni un cietumnieki, pa to ielas pusi nekad neeju, jo katrreiz sanāk redzēt kādus galīgi ērmīgus tipiņus, dzirdēt sarunas par cietuma varoņdarbiem utt.
12.09.2017 11:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par autostāvvietām runājot, rēķinieties ar to, ka centrā ir labākas izredzes dabūt stāvvietu nekā mikrorajonos. OK, es nerunāju par tādām vietām kā Vecrīga, Merķeļa iela, bet gan Dzirnavu, Čaka, Tērbatas, Lāčplēša, utt. ielas, viss Grīziņkalns ir ļoti pateicīgs, jo pirmskara mājām ir iekšpagalmi, kuros pārsvarā savu auto var turēt par velti, pie kam aiz slēdzamiem vārtiem. Kas manā skatījumā ir otra labākā opcija uzreiz aiz pazemes autostāvvietas zem mājas (kurai arī ir savi trūkumi). Man ir šāda "ekstra", kolēģim, kas dzīvo Dzirnavu/Barona stūrī, arī.
12.09.2017 19:03 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.08.2014
Āgenskalns - mazāk nekā 10 minūtes līdz centram, viss ir tepat uz vietas. Ļoti zaļš rajons, ir vairāki parki, ar autostāvvietām problēmu nav. Bomzīši ļoti maz, tas vairāk uz pašu tirgu attiecas, ārpus tā var teikt, ka nav vispār, par dzērājiem tas pats. Arī naktī, pat ejot cauri tirgum, jūtos diezgan droši, 3 gadu laikā neviens nav piesējies.
12.09.2017 19:15 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nesen pārvācos uz centru :) Man patīk, viss tepat aizsniedzams. Dzīvoju Ģertrūdes ielas galā - ļoti ērta piebraukšana mājām no Jelgavas (man tas visai svarīgi), dzīvoklis no tagadējā darba vispār atrodas 10 minūšu gājienā :D Tas vienīgais par ko bēdājos, mainot darbu. Ar draugu skrienam sportot uz Grīziņu (tieši neliela skrējiena attālumā), netālu arī Miera parks, kas man ļoti patīk!
OK, es nerunāju par tādām vietām kā Vecrīga, Merķeļa iela, bet gan Dzirnavu, Čaka, Tērbatas, Lāčplēša, utt. ielas,

Mums, starp citu, ļoooti noveicās. iekšpagalma māja - nav jālauza galva, kur mašīnu likt... Citādāk - nezinu, kur mēs viņu liktu :-/
.
Iepriekš 3 gadus dzīvoju Maskačkā. Oj, kas tik nebija darīts - i pa nakti mājās no vecrīgas iets, i ar pēdējiem transportiem braukts. Jā, bija reizes, kad 15. trolejbusā sanāca sabīties, bet dzīva esmu un nekad neapzagta.
12.09.2017 19:58 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
nekad neapzagta.

Oj, nekad apzagta :D :D :D Fail :D
12.09.2017 19:59 |
 
Reitings 190
Reģ: 06.01.2017
TRY tu ko nejauc? Pļavnieniekos pie Ušaka kepkas nav neviena skola cik zinu. Purvciema pusē gan, 84. vidusskola.
Bet, kas attiecas uz Pļavniekiem tad tas ir sliktākais Rīgaa rajons!
12.09.2017 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits