Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cistīts

 
Reitings 37
Reģ: 17.07.2017
Sveikas! Varbūt kāda no Jums zin kādus labus medikamentus, kas palīdzētu cistītam. Mājas apstākļu variantu esmu izmēģinājusi - dzērveņu morsi, pašas dzērvenes, kapsulas un attīrīt to vietu ar nomierinošiem uzlējumiem. Nepalīdz. Tad nu jāķeras klāt medikamentiem, bet ir problēma, ka nekādi netieku pie ārsta un vēl stabilu nedēļu netikšu, tāpēc varbūt tomēr kāda varētu ieteikt kādus medikamentus šim iekaisumam? Negribas ielaist.
05.09.2017 16:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ieej aptiekā pakonsultēties, bet, cik zinu, parasti bez antibiotikām neiztikt.
05.09.2017 16:35 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Tās lietas var ļoti viegli novest līdz smagākam stāvoklim, jo ne vienmēr ļoti jūt. Pirms kāda laika arī man bija šī problēma, diskomforts nebija liels, bet jutu, ka nav īsti lāgā. Tad nu lietoju tautas līdzekļus ar domu, ka tik viegla forma tiks izārstēta, jo pie ārsta arī nevarēju ierasties. Tā nu pēc dažām dienām temperatūra uzkāpa līdz 37 grādiem un vēl pēc dienas jau mocījos ar 41 grādu temperatūru. Izsaucu ģimenes arstu, kurš man izrakstīja Furamags un teica, lai dodos nodot analīzes. Tajā brīdī nodomāju nopietni? Mēs dzīvojam viduslaikos vai? Kāpēc man jāmaksā 20 eiro par mājas vizīti, kurā man iedod recepti, bet uz vietas pat asins analīzes noņemt nevar, kamēr es knapi kustos. Apstākļi neļāva man no mājas iziet, doties uz slimnīcu, jo nebija neviens, kas pieskatītu bērnu, un vajadzēja gaidīt pirmdienu. Apmetu ar roku ģimenes ārstei un pirmdienā devos uz slimnīcu. Uztaisot analīzes konstatēja, ka man ir pamatīgs nieru iekasums un analīzes vājprātīgas: CRO (C reaktīvais olbaltums) bija 336. Lietoju divu veidu antibiotikas un daudz skaloja nieres. Negribu sabiedēt, protams, vienkārši patīkamas atmiņas.:-D
Varbūt aizej uz Gulbi analīzes nodot, lai vismaz būtu skaidrs un situācija būtu zem kontroles. Nu nezinu kādas zāles bez receptes dos. Varbūt kādam ir bijusi pieredze.
05.09.2017 17:00 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Vēlos piebilst, ka 41 grādu temperatūra 3 dienas pēc kārtas bija ļoti jautrs pasākums. Zāles temperatūras nodzīšanai palīdzēja labi ja stundu, kuras laikā man bija ļoti karsti un pēc tam atkal strauji temperatūrai ceļoties, kļuva nežēlīgi auksti. Tā visu laiku - svīstu > trīcu > svīstu > trīcu. It kā nekā smieklīga, bet atceros ar jautru prātu. :D
05.09.2017 17:03 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Ja majas ir, tad dzer Nimesilu, jebkuras pretiekaisuma zales. Ibumetin, Ibustar .
05.09.2017 17:19 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Kait vai ibumetins.
Bet izcili būtu dabūt Furamags un viss.
Daaaaaaudz šķidruma, lai vairak jāčurā. Dzīvas dzērvenes, dzērveņu morsi, sēdēšana uz karstaa ūdens bļodas,lai tvaiki silda visu tur lejā.
05.09.2017 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 2486
Reģ: 29.01.2009
Man cistīts ir diezgan bieži bijis un antibiotikas neatceros, ka būtu lietojusi. Es parasti dzeru daudz šķidrumu - ūdeni un brūkleņu vai milteņu tēju un, ja ir mājās, tad dzērveņu sulu, bet ne citus dzērienus. Dzert vajag daudz, cik vien vari izdzert, protams, nepārspīlējot. Man vismaz pāriet dažu stundu laikā, bet svarīgi turpināt lietot šķidrumu arī tad, kad ir jau labāk. Ja ir pavisam slikti, tad lietoju Furamagu.
05.09.2017 17:55 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
..man arī šī pati problēma aktuāla.:-(
05.09.2017 18:09 |
 
Reitings 73
Reģ: 11.02.2017
Principā pievienojos idejai par to, ka vajag nodot urīna analīzes, lai redzētu, cik nopietna lieta- kāds ir EGĀ un CRO. Domāju, ka bez Furamag neiztikt. Varbūt vari sazvanīt ģimenes ārstu, izskaidrot situāciju un aizsūtīt kādu pēc receptes un uz aptieku?
No bezrecepšu zālēm - Urinal Akut, No-spa, Ibumetin. Uroloģiskās tējas un dzērvenes vairumā.
Mana mēnesi ilgā pašārstēšanās no cistīta beidzās ar sekām uz mūžu - tiklīdz vēsas kājas, uzreiz viss no gala. Tā kā labāk ātrāk pie ārsta!
05.09.2017 18:56 |
 
Reitings 56
Reģ: 24.06.2016
Fitolizīna pasta
05.09.2017 19:00 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ieteiktu tiešām apmeklēt ārstu, nodot asins un urīna analīzes un lai raksta antibiotikas. Man ik pa laikam vairākus gadus uznāca cistīta lēkmes, ārstējos ar bezrecepšu medikamentiem un tautas medikamentiem līdz vienreiz bija tik traki, ka nonācu slimnīcā un man pateica, ka analīzes ir briesmīgas un būtu bijis labāk griezties agrāk un normāli visu izārstēt vienreiz, nevis ķēmoties līdz paliek ļoti slikti.
Pēc tās reizes, kas bija gadu atpakaļ, traki nav bijis. Pašlaik man ik pa laikam arī kaut kas uznāk, bet ļoti minimāli un ļoti ātri pāriet, ja uznāks atkal kaut nedaudz vairāk, tad noteikti iešu pie ārsta, nevis pašārstēšos, jo tās sāpes, ar kurām nonācu uz slimnīcu, bija trakas, es tiešām pat minūti nevarēju izmest no galvas domas par wc, viss ļoti sāpēja, bet mans nedaudzais urīns bija koši sarkanā krāsā.
Slimnīcā dabūju uzreiz pretsāpju poti, izrakstīja recepšu pretsāpju zāles un antibiotikas. Teica, ka ļoti daudz jādzer ūdens, tējas, lai organisms tīrās.
05.09.2017 23:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 25.11.2012
Man šī vaina bija pirms mēneša,Fitolizīna pastu ieteica ginekoloģe,kuru šodien apmeklēju.Dzēru Furamagu un Dr.Tereško tēju nieru iekaisumiem-tēja ļoti labi palīdzēja,iesaku!
05.09.2017 23:17 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es arī savulaik ar pašārstēšanos tiku līdz nieru iekaisumam un slimnīcai. Kopš tā laika, kopš jūtu pirmās pazīmes, ka cistīts tuvojas, uzreiz dzeru ļoti daudz zāļu tējas, ūdeni un dzērveņu sulu - tā ir iespējams paspēt izskalot visu slikto ārā. Nu un, protams, Furamags. Taču, ja kļūst arvien sliktāk un parādās arī temperatūra, ir jābrauc uz slimnīcu. Ar nierēm nedrīkst jokot un vilkt garumā.
05.09.2017 23:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir pētīts, ka 30% sieviešu atbrīvojas no cistīta simtomiem nedēļas laikā bez medikamentozas ārstēšanas.
Protams, ja diskomforts ir neizturams vai arī nepaliek labāk.. ir vērts aizčāpot pie ģimenes ārsta, nodot analīzi un padzert to pašu Furamagu :)
05.09.2017 23:27 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Aizčapo pie ģimenes ārsta (akūtā stunda!), lai izraksta antibiotikas.
05.09.2017 23:34 |
 
Reitings 34
Reģ: 28.11.2014
Starpcitu, Furamagu, ja smuki palūdz, var dabūt aptiekā arī bez receptes :-) bet tas nenozīmē, ka pie ārsta nevajag doties!
06.09.2017 08:44 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Tikai un vienīgi furamags, cīnījos nedēļu ar aptiekā ieteiktajām zālēm, pat nedaudz nepalīdzēja, ar Furamagu jau pēc 3 dienām bija neaprakstāmi labāk. Bet tās ir recepšu zāles.
06.09.2017 10:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Noteikti iesaku aiziet pie ārsta! Pati ar šo kaiti cīnos nu jau vairāk par mēnesi, esmu tuvu izmisumam. Nodevu urīna analīzes Gulbī, atklāja paaugstinātu leikacītu skaitu, izrakstot Furamagu. Izdzēru kursu (3x dienā, 10 dienas) - nepalīdzēja, brīžiem sāpes bija neizturamas. Tad nosūtīja uz padziļinātām urīna analīzēm, atklājot zarnu nūjiņu (kas ir katram cilvēkam, tikai dzīvo citur, bet pie cistīta tā maina lokācijas vietu), izrakstīja antibiotikas (nosaukumu uz sitiena neteikšu).. 6dien iesāku dzert antibiotikas un 6dien arī bija tik spēcīga lēkme, ka pat 4 Furamaga tabletes nepalīdzēja, līdz ar to brīvdienas nogulēju gultā - tējas (dzeru brūkleņu lapu novārījumu, aptiekā var palūgt spec. tējas), biju tuvu izmisumam. Nu jau 4. dienu dzeru antibiotikas, B vitamīnu un pagaidām nekādu pazīmju nav, bet es tam vairs neticu. Ticēšu, kad izdzeršu kursu un vismaz mēnesi nekas nesāpēs. Jā, pēc antibiotiku kursa pabeigšanas, nogaidot 2 dienas, vajadzēs atkal nodot analīzes
06.09.2017 10:31 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Bet, kas tā par lietu?
Tā ir kāda speciāli izplatīta infekcija vai kā?
Jo, tagad lasu, ka vairākām meitenēm ir problēmas, man paziņām pagājušo ned arī sākās...
Un ziemā arī es pati kļuvu par upuri, un tajā laikā arī daudz paziņām tas bija, agrāk vai nu nepievērsu uzmanību, bet nelikās, ka tas būtu tik ikdienišķi....
06.09.2017 10:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Loģiski, ka nepievērš uzmanību, kamēr pašai tā nav. Es arī neaizdomājos agrāk par to, ka tā ir tik pretīga saslimšana.. agrāk vidusskolā bija, bet uz īsu mirkli un ne tik saasināti.
06.09.2017 10:39 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
meksikanka, man tas pats, pirms daudz gadiem bija, bija jau aizmirsies! Bet tagad, kad bija vnk. elles mokas....
06.09.2017 10:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits