Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības ar puiša brāli

 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2016
es esmu nonākusi piņķerīgā situācijā.
Ar puisi esam kopā pus otru gadu. Kad tikko sākām dzīvot kopā aptuveni pirms gada, drauga vecākais brālis (25) piedāvāja darbu man. Es to nevarēju izturēt, man bija par smagu, darbs bija LVM man bija jānēsā dien dienā smagi baļķi un zari ko viņš nozāģēja. Es atteicos toreiz un nu esmu viņa uztverē palikusi caca, baltrocīte, kura neko nemāk un nevar. Kā tukšpauraina caca esmu viņa skatījumā, tikai dēļ tā, ka toreiz nepaliku strādāt.
Un viņš to visu, ka esmu caca, tukšpaure, saka savam labākajam draugam (26) aiz muguras. Nav svarīgi, kur es to uzzināju.
Es jau tā aizbraucot pie drauga vecākiem vienmēr palīdzu, malku sakrauju ziemai, zāli nopļauju pagalmā, izturos laipni. Vecākiem es patīku!
Brāļa labākais draugs ir vispār teicis, kam manam puisim tik nevarīgu kazu vajag lai sūta ellē un atrod labāku, brāļa draugs tikai piebalso.
Viņš reāli uzvedas tā kā kaut kāds paparazzi, to ko redz par mūsu attiecībām, izstāsta savam labākajam draugam un galvenais visu slikto. Reizēm pat izdomātus faktus.
Mēs ar puisi esam mēģinājuši ar viņu runāt, bet tas ir tā kā pret sienu, jā, jā, saprot visu bet reāli vēl pēc tam ieņirdz abi kopā ar savu draugu.
Un galvenais, ka acīs nevar neko no tā visa pateikt.
Tas man nereāli grauj pašapziņu. Iekšā viss grauž un vārās..
Es teicu puisim , lai runā ar savu brāl, bet puisis tikai saka, viņam ir vienalga, lai runā ko grib.
Ar viņa brāli nav vērts runāt, strādā, savos 25 gados dzīvo kopā ar vecākiem.
Ā, un viņš vēl ir atļāvies mūs abus nosaukt par sīkajiem alkoholiķiem (atkal aiz muguras protams) , lai gan alkoholu vispār nelietojam. Viņš ir tas, kas iet uz ballītēm, piedzerās.
Kā rīkoties? Es nespēju mierīgi dzīvot zinot šādu situāciju.
22.08.2017 18:19 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Jūs dzīvojat vienā pilsētā un draugu loks ir viens un tas pats?
22.08.2017 18:36 |
 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2016
Pasadena,
Nē, bet ļoti tuvu. Un diezgan bieži ciemojamies pie vecākiem. Jo mums jāpalīdz darīt visādus darbus, puiša brālis netaisās pat mazo pirkstiņu nekur piepacelt, jo spekulē ar to, ka ir darbs un uzskata, ka tam kuram ir darbs nekas nav jādara
22.08.2017 18:43 |
 
Reitings 32
Reģ: 26.11.2016
Rezultātā kurš gan palīdzēs vecākiem, ja ne mēs abi? Kaut arī darbs ir, bet vecākiem jāpalīdz. Vecākais brālis to negrib darīt, kā minēju
22.08.2017 18:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Uzmet mīksto un nepievērs viņam uzmanību. Galvenais,ka mīļotais, vecāki redz kāda Tu esi. Brālim Tev nekas nav jāpierāda, nav uzspīlēti jāsāk čaklu tēlot!
Ja sāksi citur strādāt, tad diez vai attieksme mainīsies,bet kas zin. Iespējams,ka viņam nepatīk,ka Tu nestrādā un rads tērē pa tukšo naudu uz Tevi, bet kāda gan viņam daļa?
Vispār jau sievietēm nav jādara darbi,kuri paredzēti vīriešiem un bojā muguru, veicina dzimdes noslīdēšanu.
Ziemā vari iemest acīs -redz kāds siltums mājās ir no manis sakrautās, atnestās malciņas.
22.08.2017 18:51 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pateiktu visu, ko par tādu klaču veci domāju un tad uzliktu mīksto.
22.08.2017 18:54 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es ieteiktu izvairīties, cik iespējams, bet distanci saglabāt civilizētu un laipnu (lai drauga vecāki nejustos ierauti situācijā). Ļoti pareizi darīji, ka atteicies strādāt un, pat, ja Tu būtu caca- baltroce, so what? Tavam draugam taču jāizvēlas meitene, kura viņam patīk, nevis meitene, kura būs laba strādniece brālim.
22.08.2017 18:56 |
 
10 gadi
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Ignorē.Gan jau paaugsies prātiņā.
22.08.2017 19:06 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Tu kaut kur strādā?
Mēģinātu pa mierīgo, distancēties, lieki nekontaktēties. Ja nenomierinātos, dīdītu draugu, lai tiek galā ar savu brāli. Ja pēc tā nekas nemainītos, tad sejā pateiktu pilnīgi visu, ko par šo domāju (gan par aprunāšanu aiz muguras, gan to, kādēļ sievietei strādāt fiziski smagu darbu, kas paredzēts vīriešiem ir ļoti kaitīgi un kā tas var beigties, gan to, ka baltrocītis savās mājās (vecāku mājas, bet ja jau tur dzīvo, tad arī viņa) nevar ne pirkstu pakustināt, un brāļa draudzenei mājas darbi jāveic viņa vietā), un samazinātu kontaktu līdz minimumam.
Esot pie vecākiem, runātu ar vecākiem, brāli ne gluži ignorējot, bet lieki ar viņu sarunas neuzsāktu, būtu ar vēsu attieksmi. Tas tomēr nav cilvēks, no kura var izvairīties pilnībā. Un labi, vismaz ka draugs un viņa vecāki redz, kāda esi.
22.08.2017 19:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Laikam absurda doma,bet ja nu drauga brālis tev gribēja piedāvāt darbu ,lai būtu tavā tuvumā,bet tu atteici un viņš to uzreiz kā atraidijumu uztvēra, un tādēļ tagad tevi cenšas visādi pazemot.
Nu tikai tādēļ,ka atteicies strādāt pie viņa,liekas pārāk nenopietni,lai šādi uzvestos, tur ir kas vairāk.
22.08.2017 20:06 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Varbūt brālim patīc? :D Vai tāds cilvēks, kuram patīk citus kontrolēt, bet tu nenovērtēji viņa darba piedāvājumu, pēc viņa domām, tāpēc cepas?
23.08.2017 13:40 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Pateiktu visu, ko par tādu klaču veci domāju un tad uzliktu mīksto.

Laikam kaut kā līdzīgi es.
Publiski paprasītu, lai nemīž un pasaka visu acīs, lai nav vēlāk jāiet un jāpļurina riņķī Vienkārši - kā kāda jocīga situācija - uzreiz teiktu? Nu ? saki tagad, lai nav jāklausās viņa versija no citiem cilvēkiem. Protams, ja iekšās ir kaut ko pateikt acīs :D
Visdrīzāk sejā neko nepateiks.
23.08.2017 13:57 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Strūdele, ja nepateiks, tad jau tāpat var pļerzāt riņķī pēc tam. Ir kas vienkārši runā un runā, nedomājot gandrīz paši līdzi, kāpēc.
30.08.2017 08:54 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es pateiktu, ka zinu visu ko viņš pļurksts aiz muguras un lai acīs netēlo. Ā un es necenstos pierādīt, ka esmu strādīga un pār varēm necilātu smagumus utt. Tas kur un vai tu strādā attiecas uz tevi un draugu ne viņa brāli. Tas, ka viņš izvēlējās tādu darbu, tev neuzliek nekādu pienākumu. Galvenais necenties izdabāt, ka tik par tevi kādu labu vārdiņu pasaka.
30.08.2017 09:04 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Es drošvien pie ģimenes pusdienu galda pateiktu, ka zinu, ka viņš mani pazemo aiz muguras un neaizmirstu piebilst, ka pats ir lūzeris savā vecumā dzīvojot ar vecākiem :) ja cilvēks to dara aiz mugururas, pierāda vien to, ka viņam nebūs ko teikt pēc tāda pārsteiguma.
30.08.2017 09:40 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Es nesaprotu kāpēc tik daudzas iesaka pateikt visu ko domā...
Reāli no tā tikai iegūsi tikai kašķi, sabojātu omu un iespējams sabojātas/neveiklas attiecības ar drauga ģimeni.
Tā pat nesaprotu kāpēc ir jācepas par to, ka viens tirliņš, kuram skauž, ka brālim dzīvē viss ir OK, tik ļoti jāņem pie sirds un jāpārdzīvo ko viņš dara vai nedara.
Es vienkārši ieturētu distanci un ja viņam nav nekas interesantāks par ko runāt, lai tak runā.
30.08.2017 09:49 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pateikt ko domā var dažādi, un ne obligāti tur jābūt salīdzinājumiem, ka viņš ir lohs, neveiksminieks, jo dzīvo ar vecākiem vai.... (jebkāds cits salīdzinājums), bet diezgan konkrēti informēt tādu tenku vāceli, ka viņa intrigas nesasniedz mērķi, un ka Tu esi spējīga to acīs pateikt, nevis aiz muguras. Un par turpmāko uzlikt mīksto.. distancēties un tēlot neko nezinošu gan uzskatu par strausa reakciju
30.08.2017 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits