Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attieksme

 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Sveikas, meitenes!
Pirms dažām dienām pametu savu draugu, ar kuru biju kopā 2.5 gadus. Iemesls - ilgtermiņa čābīga attieksme pret mani. Šobrīd atrodamies katrs savā valstī, līdz ar to pārdzīvojums nav liels (kā saka - no acīm prom, no sirds laukā). Tas notika virtuālā veidā, tāpēc, protams, nešķiet tik nopietni; mums būs jātiekas jau nākamnedēļ.
Kad tiksimies, tad droši vien viss būs citādāk, jo mums ir ļoti spēcīga seksuālā saikne, tāpēc arī pārtraucu to visu nekavējoties, lai tiekoties iekāre neaizmālētu acis un nekļūtu atkal vāja, atliekot to uz citu reizi.
Es viņu mīlu un nav man cits, bet ar vēsu prātu saprotu, ka labāk esmu viena, nekā ļauju pret sevi tik nevērīgi izturēties. Tagad, esot šķirti, esmu spējīga no attāluma objektīvāk aplūkot dažādas pagātnes situācijas un konstatēt, ka tas taču ir galīgi crazy, ka esmu ļāvusi pret sevi tā izturēties. Tajā liktenīgajā vakarā runājām caur videozvanu, pēc tam es jutos nu tik slikti... Un sapratu, ka tas ir viss. Ja mīlu sevi, tad man tas ir jāpārtrauc. Biju skaisti sapucējusies, smaidīga un mīļa, bet viņš aptuveni 85% laika skatījās man garām uz TV, runādams tikai par sevi un neizsakot man nevienu komplimentu.
Puisis ir foršs, taču viņam ir problēmas ar alkoholu (dzērumā ir sanācis daudz stulbu situāciju), diezgan daudz nīd un slinko, plus pēdējā pusgada laikā izturējies ļoti pavirši pret manām jūtām. Abi esam diezgan strauja rakstura, arī tāpēc, ka esam vēl ļoti jauni, ir bijušas arī dramatiskas situācijas, kuras atceroties, ir slikta sajūta. Puisis ir daudz sasniedzis, pateicoties man - esmu viņam ticējusi, atbalstījusi, plānojusi. Es jūtos nenovērtēta, jo viņš man neizrāda nekādu pateicību vai cieņu. Neuzslavē citu cilvēku priekšā, turpretī es viņu apbrīnoju (man tas ir dabiski). Kad es pati sevi uzslavēju, viņš kļūst dusmīgs.
Tagad viņš man raksta, kaut ko taisnojas, ka mīl, šķiet, ka mazliet arī satraucas, bet es turos un neko viņam neatbildu, jo, manuprāt, šobrīd nekas vairs nav runājams.
Padalieties, meitenes, kurām varbūt ir līdzīga pieredze! Esmu dzirdējusi, ja tiešām mīl, tad tik viegli nepadodas. Vai kādai ir pieredze, ka puisis būtu saņēmies un attiecības būtu izdevies atjaunot? Esmu pieņēmusi lēmumu būt lietišķa un draudzīga, nepakļaujoties lētiem kārdinājumiem. Padiskutēsim!
22.08.2017 17:53 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Esmu dzirdējusi, ja tiešām mīl, tad tik viegli nepadodas.
Noup, ja tiešām mīl, tad strādā ar attiecībām esot attiecībās, ne attopas tikai tad, kad partneris nolēmis pārtraukt attiecības.
22.08.2017 18:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Tu esi uz nepareizā ceļa, vismaz pēdējā paragrāfā. Tu jau sāc nedaudz viņu attaisnot + pieespēju kontaktēties. Viena lieta, ka esi izlēmusi būt atturīga, otra - pati saki, ka nevari izturēt viņu blakus, jo uzreiz kritīsi kārdinājumā
***
Vienvārdsakot, nekad neesmu ticējusi, ka cilvēki mainās. Varbūt i mainās, bet tik reti, ka neticu, ka šī loze būtu mana (tas tagad tā, abstrakti runājot)
22.08.2017 18:23 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
* + pieļauj iespēju it kā normālai komunicēšanai
22.08.2017 18:23 |
 
Reitings 196
Reģ: 27.09.2016
Vienvārdsakot, nekad neesmu ticējusi, ka cilvēki mainās. Varbūt i mainās, bet tik reti, ka neticu, ka šī loze būtu mana (tas tagad tā, abstrakti runājot)

+++ Ja reiz sliktā attieksme, kā pati rakstīji, bija ilgstoši, un laika gaitā nekas nemainījās, tad nemainīsies arī tagad. Varbūt no sākuma viņš nedaudz censtos pierādīt, ka tagad būs citādāk, bet agri vai vēlu viss atkal ieietu vecajās sliedēs.
22.08.2017 18:28 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kāpēc Tev vajag izvēlēties atkal saiet kopā ar vīrieti,kurš pazemo?:-O
22.08.2017 19:00 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Pastāstīšu vēl vienu detaļu. Puisim ir tēvs, kuram ir diezgan nicīga un augstprātīga attieksme pret sievietēm. Dažreiz mani māc šaubas par viņa garīgo veselību (dažādu iemeslu dēļ). To, ka es viņam nepatīku, redzēju cauri jau pirmajā tikšanās reizē. Speciāli nekādas problēmas netaisu, vien ar puisi dažreiz iesmejam, ka tētuks bišķi jocīgs. Nekas tāds.
Acīs viņš smaida un izliekas labiņš, bet mēdz diezgan riebīgi aprunāt aiz muguras. Pastāvīgi atgādina puisim, ka viņam pret mani nav nekādu saistību, vienreiz pat pateicis: tiec no viņas vaļā pēc iespējas ātrāk. Puisis ir mīļš pēc dabas un stāsta man visu šo, un mēs kopīgi grozam galvas - nu kas par muļķībām. Strīdu laikā gan šis arguments tiek izmantots pret mani.
Pēdējo nedēļu abi divatā pavadījuši kopā ārzemēs. Varu vien iedomāties, kādas tēmas tur griezās.
Pēc šī "atvaļinājuma" sekoja liktenīgais videozvans, kura laikā es jutu, ka attieksme it kā ne no šā, ne no tā kļuvusi daudz sliktāka.
Man šķiet, ka puisis spēlē spēlīti ar mani - paskatīsimies, kāda ir maksimāli sliktākā attieksme un kāds ir pūļu minimums, kurš jāiegulda, lai netraucēti turpinātu baudīt labumus
22.08.2017 19:01 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Sniegpulksteniit, es jau šobrīd neko neizvēlos, man vienkārši interesē jūsu viedokļi :-)
22.08.2017 22:35 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Kaneele, no sākuma jau attieksme bija perfekta!
Vai attieksme mainījās, jo es sāku par daudz mīlēt un būt pārāk laba? Nezinu.
22.08.2017 22:38 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Nerātnā, protams, piekrītu Tev. Bet, ja cilvēkam nav pieredzes attiecību veidošanā?
22.08.2017 22:40 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Meksikanka, par to kontaktēšanos - nekontaktēties nebūs iespējams, jo būsim kolēği. Mums jau nav jāatrodas romantiskās attiecībās, tā kontaktēšanās vairāk ir domāta informācijas iegūšanai vienam no otra. Protams, pastāv risks viņa palīdzību meklēt pat visniecīgākajos sīkumos, ko varētu palīdzēt atrisināt kāds cits kolēğis. Bez vajadzības nekomunicēšu :-) savākšos un vienkārši darīšu savu darbu.
22.08.2017 22:45 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, un, ka nav pieredzes? (t) Ja attiecības tiešām interesē, ja tiešām mīl to cilvēku, nekāda pieredze nav vajadzīga. :) Un otrādi - ja nav, tad nav, un nekāda lielā pieredze bezjēdzīgas attiecības neglābs. :-P
22.08.2017 22:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man šķiet, ka puisis spēlē spēlīti ar mani - paskatīsimies, kāda ir maksimāli sliktākā attieksme un kāds ir pūļu minimums, kurš jāiegulda, lai netraucēti turpinātu baudīt labumus
Tādiem puišiem ir jāspēlējas ar rokas palīdzību, ne meitenes valdzināt :)
Problēmas ar grādīgo arī nav nekāds labs rādītājs..
Noup, ja tiešām mīl, tad strādā ar attiecībām esot attiecībās, ne attopas tikai tad, kad partneris nolēmis pārtraukt attiecības.
+++
23.08.2017 00:09 |
 
Reitings 164
Reģ: 18.08.2013
Man arī kaut kas līdzīgs bija. Pusis atzinās, ka jūtas parādās alkohola iespaidā, tad esmu viņam mīļā un vienīgā, bet skaidrā prātā esmu atkal slikta, ģērbjos ne tā, mati ne tā, utt.
23.08.2017 00:18 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Paldies, meitenes, par viedokļiem! (l)
Lai pagaidām situācija atpūšas, nākamnedēļ pastāstīšu sīkāk, ja kaut kas interesants atgadīsies šajā sakarā. ;-)
Baudiet vasaras izskaņu! :-)
23.08.2017 13:51 |
 
Reitings 114
Reģ: 16.08.2017
Vispār labs. Vai viņš gaidīja,ka pametīsi viņu? Viņš nojauta,ka ko tādu plāno? Vai viņam tas bija pārsteigums?
23.08.2017 14:02 |
 
Reitings 32
Reģ: 21.08.2017
Noteikti negaidīja. :-D man pēkšņi apnika pavisam 8-)
23.08.2017 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits