Dāvanas

 
Reitings 96
Reģ: 10.12.2016
Čau čau! Zinu, ka pirms kāda laika, biju veidojusi pati sarunu, par dāvanām puisim/draugam/mīļotajam un arī šoreiz ir kas līdzīgs. Pavisam biju piemirsusi, ka pēc pāris dienām mums ir iepazīšanās diena. Vēlētos kaut ko jauku un mīļu uzdāvināt, bet ja Jums ir idejas, tad tas var būt arī pašas taisīts kaut kas. Tikai kas? Domāju par kādu sīkumiņu un nieciņu, kas vienkārši būtu jauki. Mīļās meitenes, vai kādai ir kas padomā? Kaut kas kreatīvs. Interesants. Foršiņššs. Ļoti ceru uz idejām, jo mans avots nav diez ko bagāts. :D Visu ņemšu vērā no Jums. Paldies!(l)(l)(l)
22.08.2017 01:46 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Fotoalbums, kur zem katras bildes ir uzrakstīts neliels stāsts, man šķiet ļoti forša dāvana, it īpaši, ja prot interesanti uzrakstīt un visu pasniegt. Lai gan fotoalbums pats par sevi man kā dāvana nepatiktu, bet pašas rakstīts stāsts to visu pasākumu varētu pamatīgi izglābt. Manam viedoklim noteikti ir kāda saistība ar to, ka man nepatīk lasīt e-grāmatas, toties fotogrāfijas es labāk glabāju digitālā formātā, nevis drukātā.
Pilnīgi varu piekrist šim:
parasti jau vīrietim nav problēmu pašam nopirkt jebkuru dārgo štruntu un tieši tādu kā patīk

Kā arī neuzskatu, ka svētkos vajadzētu dāvināt kaut ko paliekošu (it īpaši tad, ja pašai pat nav idejas ko dāvināt). Tad jau labāk tiešām pašceptu torti vai kādu citu pašgatavotu neikdienišķu ēdienu. Ja ēšana nav viens no mīļākajiem hobijiem, tad var arī kādas kopīgas aktivitātes, piemēram, koncerta apmeklējumu vai kopīgu lēcienu ar izpletni (būs par ko stāstu uzrakstīt fotogrāmatai, kuru dāvināsi pēc gadiem 10).
27.08.2017 23:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits