Lidmašīna

 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Hay!
Sooo pec apm gada lidoju uz māsīcas kāzām uz Kipru (nezinu kada pilseeta). Lidosu no Lietuvas. Varbuut kads zin cik apmeram izmaksaa bilete... cik dienas ieprieks perkot buutu letaak? Kadi padomi. buus tikai rokas bagaza.
20.08.2017 20:51 |
 
Reitings 81
Reģ: 16.08.2017

Par tēmu - strīdēties nevaru, jo türisma jomā nestrādāju un neesmu nekādi saistīta, bet man ieteica pirkt biļetes 6 mēnešus pirms lidojuma.

Es pirku 3.mēnešus pirms, dažreiz 6, vai 7. :D Skatos kad izdevīgāk. :)
21.08.2017 14:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Maggi, var! Neesmu ar ID ceļojusi uz Kipru, bet uz dažām citām Eiropas valstīm.
Oficiālā info: http://www.pmlp.gov.lv/lv/sakums/pakalpojumi/personu-apliecinosi-dokumenti/personas-apliecibas/celosana-eid.html
***
Pirktu biļetes nevis 3-6 mēnešus pirms, bet tad, kad cena mani apmierinātu. Ne vienmēr ir tā, ka 3 mēnešus iepriekš ir lētāk. Vienkārši regulāri skatītos piedāvājumus
21.08.2017 15:10 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
meksikanka, es ar šo atradu. Paldies Tev :) !
21.08.2017 15:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
bet ir gana daudz cilvēku, kas nevar atļauties ierasties kāzās pat LV. Žēl, ka tā. Tāpēc īsti nesaskatu problēmu kāzās ārzemēs (cilvēkiem, kas var ierasties kāzās LV + liekos 200 EUR atvēlēt biļetēm).

Liekie var arī nebūt. Ne par to.
Katrs rīko kāzas tā, kā vēlas. Ja jaunais pāris grib apprecēties ārzemēs - lai precas! Šādā gadījumā jaunajam pārim jāsaprot, ka varbūt dažiem viesiem varētu būt problemātiski ierasties kāzās finansiālu apsvērumu dēļ un galvenais, lai jaunais pāris visiem neko nepārmet, ja tie atsakās doties uz viņu kāzām, kas notiek citā valstī.

To arī paudu.
Jā, visām kāzām jānotiek godājamo viesu rajona dzimtsarakstu nodaļā, var pilnīgi mierīgi nākt bez dāvanas un randomā saģērbtiem, lai tikai nediskriminētu nevienu. Vai otrs variants - kāziniekiem jābūt tik bieziem, lai uzsauktu godājamiem nabaga viesiem transportu, naktsmītni un uzkodas pa ceļam, lai nabaga viesis nedo dies neizjūt finansiālu diskomfortu. Sadomājušies te, pē.

Smieklīga interpretācija. :D
21.08.2017 17:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es tikai apkopoju godāto viesu viedokļus. Ne tikai smieklīgi, bet arī absurdi.
21.08.2017 17:26 |
 
10 gadi
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Biļeti ieteiktu pirkt 2-1 mēn. pirms.Tur jau jāskatās vai Kiprā tajā brīdī ir/nav sezona.Ja ir, tad gluži lētākas biļetes nedabūsi arī pirms gada pērkot.Ja nav, attiecīgi lētāk.Vispār ir jāapbruņojas ar pacietību un jāskatās piedāvājumi,tiklīdz saproti,ka IR tad ņem ciet.Cenas mēdz svārstīties.Ja nemaldos 400-600 €.Lai jauki.
21.08.2017 17:33 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ja ir tādi draugi kā elzaelza un Duuja, tad ienaidnieki nav vajadzīgi.
22.08.2017 01:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Hippie Chick kā tad savādāk , jo tādas kā tu augstāk vērtē naudu , nekā uzticamus draugus ! Nemaz nešaubījos ;)
22.08.2017 01:49 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
un pievienošu jau sevis rakstīto , lai kārtējo reizi aklās nesāk izdomāt to , ko neesmu teikusi .
no jaunā pāra ir tikai normāli , ja tiek piedāvāts segt , ja ne visus , tad vismaz pusi no izdevumiem , kaut vai tās pašas lidojuma biļetes . Lūk tas būtu godīgi un cēli .

Ja jaunajam pārim esmu svarīga , tad būtu tikai skaisti piedavāt apmaksāt kaut kādu daļu . Cita lieta , piekristu vai nē , bet piedāvājumam būtu jābūt . Tā arī veidojas uzticamas un draudzīgas attiecības , kur nav kaut kādas mantrausības , bet tīra , godīga draudzība .
22.08.2017 01:59 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Kāpēc jūs domājat , ka jūsu dēļ var tērēt pusotru mēnešalgu , bet jūs pašas neesat gatavas apmaksāt vismaz kaut kādas izmaksas ? Esat skopules , jums žēl piedāvāt apmaksāt kaut ko ? Tā jau jūsu problēma , ka kāzas rīkojat sazin kur un gribas lekt augstāk pār savu dibengalu , sakot , ka redz tā jau jārīko kāzas ! Jūs taču rīkojat kāzas sevis dēļ ? Tad kāpēc uzveļat visu atbildību uz aicināmo pleciem un sūdzaties , ka jau tā jātērē tik daudz kāzām , traki , ja vēl aicināmiem jāizmaksā .
Kārtējo reizi dubultmorāle . Mantrausīgās kuces :-P
22.08.2017 02:04 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
elzaelza - grūti noticēt, ka esi divu bērnu māmiņa. Mantrausīga šeit esi tikai tu, jo tu ne tikai par to visvairāk runā, bet visu laiku tik par un ap naudu. Kāda tev starpība kā citi grib svinēt SAVAS kāzas? Tu taču neesi aicināta, bet cepies par neko. Makes sense.
22.08.2017 02:28 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
callmetwisted runāju par naudu , jo šeit nepārtraukti tiek slavināts izšķērdīgs dzīvesveids . Kā kāda starpība ? Tad jau to uzdod arī iepriekšējām , kuras neizteicās tikai par "kad labāk pirkt biļetes uz Kipru ", bet gan izteica viedokli , ka jaunajam pārim būtu jāpiedāvā kaut ko izmaksāt .
Tu šajā tēmā vispār itin neko neesi atbildējusi par būtību , lai gan uzdrošinies komentēt manu viedokli un vēl vērtēt kaut ko . Es tavu viedokli neprasīju , ko te cepies par mani ? Divkose . Un kāds vispār sakars ar maniem bērniem ? Vēl jo vairāk tas parāda to , ka man ir izpratne par naudas pārdali , nevis pa labi pa kreisi te mētāties ar extra ceļojumiem , lai tikai pagodinātu jauno pāri ar savu klātesamību . Ja viņiem esmu svarīga , tad piedāvās kaut ko izmaksāt .
22.08.2017 02:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Izskatās, ka kādai atkal ir sasāpējis... cik esmu bijusi uz kāzām ārzemēs (ne pie "bagātniekiem"), parasti nodrošina apmešanās vietu/viesnīcu uz 1 nakti (tālāk paši) un savāc no lidostas (nelielas kāzas). Nekad nav ienācis prātā, ka jaunajam pārim ir PIENĀKUMS kaut ko izmaksāt, kur nu vēl biļetes. Tāpat kā viesim nav pienākums tērēt savu sūri grūti nopelnīto naudiņu uz svešām kāzām. Vienmēr ir opcija pateikt, ka nebūsi.
22.08.2017 07:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ņemot vērā, ka autore ir minējusi, ka lidos no Viļņas, tad man prātā nāk wizzair. Un ja laicīgi skatīties, tad iespējams noķert par labu cenu (pat ja pa vidu ir pārsēšanās, tagad slinkums skatīties, vai no Viļņas Wizzair lido pa tiešo uz Larnaku vai citu lidostu)
***
Liekie var arī nebūt. Ne par to.

Par TO Tu vispār neko jēdzīgu tā arī nepateici.
22.08.2017 08:34 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Kāpēc jūs domājat , ka jūsu dēļ var tērēt pusotru mēnešalgu , bet jūs pašas neesat gatavas apmaksāt vismaz kaut kādas izmaksas ? Esat skopules , jums žēl piedāvāt apmaksāt kaut ko ? Tā jau jūsu problēma , ka kāzas rīkojat sazin kur un gribas lekt augstāk pār savu dibengalu , sakot , ka redz tā jau jārīko kāzas ! Jūs taču rīkojat kāzas sevis dēļ ? Tad kāpēc uzveļat visu atbildību uz aicināmo pleciem un sūdzaties , ka jau tā jātērē tik daudz kāzām , traki , ja vēl aicināmiem jāizmaksā .
Kārtējo reizi dubultmorāle . Mantrausīgās kuces

Ak jel, ak jel. Nu, ja tev nav tās naudas, ja daži simti eiro ir puse mēnešalgas, tad varbūt jādomā kā nopelnīt vairāk, nevis jāperas par to, ka nevari atļauties to un šito? Konkrēti par kāzām runājot - tā ir jaunā pāra diena, ja tev tās kapeikas ir svarīgākas, kā piedalīties šajā īpašajā dienā, tad, dieva dēļ, paliec mājās, visiem tā būs labāk - gan tev eiriki ietaupīsies, gan jaunajam pārim nebūs jāpavada laiks ar tādu nenovīdīgu mantrausi.
22.08.2017 08:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hippie Chick, netērē enerģiju :D Tas taču skaidrs, ka kur naudas tēmas, tur elza.. kā savulaik Elmo :D Un neviens normāls cilvēks, kas ar savu dzīvi un finansēm apmierināts, NEKAD nerunās tik prasti un rupji.. Elmo jau arī mūs mācīja, ka ar taxi braukt ir greznība, jo kursē arī autobusi ..
22.08.2017 08:40 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
To neapmierinātību jau itkā var saprast, jo citiem nauda ir pietiekami un viņi var atļauties braukt uz draugu kāzām ārzemēs, bet elzaelza knapi pietiek izdzīvošanai, jo cilvēks, kas var atļauties dzīvot, nebūs tik pilns ar žulti. Bet nu komiski tomēr, sevišķi, kad sāk citiem mācīt kā tērēt VIŅU naudu.
22.08.2017 08:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Šeit pat runa nav par izdzīvošanu, tā ir tāda dzīves filozofija. Pats smieklīgākais, ka viņa uzskata, ka pati ir normālības paraugs, "latviete vidēji statistiskā", bet visi pārējie ir kaut kādi trakie tērētāji.
22.08.2017 09:40 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Atkārtošu, jūs maļat to pašu, bet neizskatāt citu situāciju - tikai mantrausība, egoisms un visādi citādi apzīmējumi. Nevienu loģisku domu Hippie Chick par tēmu nepaudi.
Ja ir tādi draugi kā elzaelza un Duuja, tad ienaidnieki nav vajadzīgi.

Gaidu atvainošanos. Kā tu uzdrīksties ko tādu paust par mani? Palasi vēlreiz, ko tieši es rakstīju, bez savām antipātijām un tad, ja iebrauksi, parunāsim.
22.08.2017 12:01 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Duujaa es jau padevos , nav jēgas kaut ko skaidrot , jo tāpat nesadzirdēs .
Ja ceļojumu , turklāt ņemot vērā attālumu un kopējās izmaksas , uzskata par kapeikām , un manu 800 eur algu par izdzīvošanu un to , ka ar cosmo aprobežojas visa valsts , tad jau nekas cits neatliek kā nopūsties un klusībā pie sevis nolamāt par izlutinātām un izlepušām cacām , kuras ārpus cosmo dzīves neredz itin neko . Nezin kā dzīvo vidusmēra cilvēks Latvijā . Un jā , braukt ar taksi ir dārgāk kā braukt ar sabiedrisko . Bet izlepušām cacām to nesaprast .
22.08.2017 12:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!