Es iemīlējos Indietī pareizāk sakot vīrietī no Sri Lankas.

 
Reitings 32
Reģ: 01.06.2015
Sveiki.
Es vēlējos izkratīt sirdi.
Es iemīlējos Indietī pareizāk sakot vīrietī no Sri Lankas.
Es biju sev teikusi, ka nekad nebūšu Ar tumšo kopā. ( neesmu rasiste) riebjas pat vārds Babajs un riebjas , kad cilvēki to pielieto. Bet Ne par to.
Un te nu es esmu. Lieki piebilst, ka nerakstu šeit tāpēc , ka esmu laimîga. :-/
Kad izšķīros ar savu pirmo mīlestību likās, ka nekad nemīlēšu. Jā, neslēpju, ka esmu pārgulējusi ar cilvēkiem pret kuriem neko nejutu. Un tad es jutu to pretīgo sajūtu/nožēlojami. Jo es taču vienmēr esmu gulējusi tikai ar mīļoto cilvēku pie sāniem. Tàdi ir bijuši divi.
Tā nu laiks gāja Un indietis man gadu centās pievērst uzmanību. No sākuma , likās ka pat piespiedu kārtā, bet tad es pēkšņi sajūtu to sajūtu atkal, pēc kuras tiecos. Ir tik daudz cilvēku ar kuriem var pārgulēt un tik maz ar kuriem vēlies pamosties un pasmaidīt . Tādas man bija sajūtas.
Es biju un joprojām esmu laimīga, ka man bija iespēja sajust.
Kur ir problēma? Laikam jau mūsos. Abi esam skorpioni -nekad nepiekāpjamies , abiem temperaments Un tā nu sākās strīdi. No sākuma mazi, pēc tak jau lielāku in gandrīz katru otro dienu.
Nedzīvojam kopā.
Nezinu kur ir kļūda bet nevaram mēs sadzīvot. Es viņu mīlu, viņš mani arī. Nu divi pavisam tupi cilvēki.
Vai tā ir mentalitāte, ādas krāsa, vai mēs neesam spējīgi vai vienkārši liktenis?
Es vēlos ar viņu pamosties katru rītu un smaidosai lūkoties viņa acīs. Nē. Man nav rozā briļļu es vienkārši jūtu ká sieviete.:-)
16.08.2017 05:35 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
kāpēc Tu man neatbildēji noteiktā laikā, kad tas bija svarīgi? Kāpēc Tu nepaklausīji mani , man bija taisnība. Man nepatīk , ka Tu klausies citos un tā tālāk.

Manuprāt, izstāstīts pārāk nekonkrēti. Šajā gadījumā vīrietis tiešām izklausās pēc tāda, kuram patīk otru cilvēku terorizēt. Tai pat laikā trūkst konkrēti piemēri. Varbūt autore nav atbildējusi tiešām svarīgā, kritiskā situācijā, kad atbilde bijusi bez maz vai dzīvības un nāves jautājums. Varbūt vīrietis ieteicis kā rīkoties, autore nav paklausījusi, darījusi pa savam, beigu beigās salaižot visu ķīselī. Varbūt apkārtējie borē, ka nevajag tikties ar citas tautības vīrieti, bet autore vairāk klausās citu runās, tāpēc vīrietim nepatīk tas, ka vairāk klausās citos. Varianti var būt simtiem. Kamēr te netiek pateikts par ko konkrēti ir šie strīdi, tikmēr mēs te visas varam zīlēt kafijas biezumos - ir tas vīrietis kaut kāds neriktīgs vai tomēr attiecībās vienīgā saprāta balss.
16.08.2017 23:17 |
 
Reitings 284
Reģ: 18.04.2017
Skorpioni ir riebīgi pēc rakstura.
Man daži tādi draugi ir. Mīl riebīgi pateikt.
19.08.2017 13:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 01.06.2015
@Neons Komentárs tiesam vieta, Paldies. :-)
31.08.2017 13:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!