Puisis neiepatikās ģimenei

 
Reitings 2
Reģ: 12.08.2017
Pirms apmēram pusotra gada iepazinos ar puisi. Mīlestība no pirmā acu skata tā nebija, taču tā kā ikdienā sanāca diezgan bieži būt kopā, ātri atradām kopīgu valodu un kļuvām par draugiem. Pamazām šī draudzība pārauga attiecībās un nu jau kopā esam gadu. Ilgi nevedu puisi iepazīstinat ar ģimeni un radiem, gribējās zināt, ka, jā, šis ir cilvēks, ar kuru tiešām gribu palikt kopā.
Sapratām, ka viens otru mīlam, izsapņojām kopīgu nākotni, bija vienādi mērķi un pasaules redzējums, lielā mīla un sajūta, ka beidzot esmu atradusi “savu cilvēku”. Tagad, pēc gada kopā būšanas, parādījās iespēja viņu iepazīstināt ar ģimeni un radiem, jo vasarā plānojās liels radu pasākums. Atvedu puisi sev līdzi, iepazīstināju - likās, viss bija kārtībā.
Puisis ir diezgan nerunīgs, parasti tā runātāja esmu es, viņš vairāk ir darītājs. Mani tuvinieki visi ir diezgan lieli runātāji, parasti pie galda vienmēr tiek mētāti joki un stāstīti atgadījumi, kādam vienmēr ir ko teikt; man jau bija nojausma, ka puisim varētu būt grūti iejusties, taču likās, kaut kā tās sarunas aizies. Man pašai likās, ka viss pagaja veiksmīgi, taču pēc pasākuma sapratu, ka ģimenei pārāk labu iespaidu viņš nav atstājis. Bija tādas piezīmes, kā “nu nezinu, vai viņš tev ir pietiekoši labs”, “tu tikai apdomā labi, pirms sāc kaut ko nopietnu”, “apdomā, vai tiešām ar viņu būsi laimīga”.
Līdz šim es biju pilnīgi pārliecināta par viņu, mums bija lieli plāni uz tuvāko nākotni, taču tagad es mazliet sāku šaubīties. Es ļoti apjuku savās jūtās. Puisi es ļoti mīlu, taču man vajadzēja to ģimenes atbalstu, es cerēju, ka viņu attieksme būs citādāka un es pilnīgi droši varēšu pieņemt turpmākos lēmumus. It kā jau visi saka, viņš tāds nesabiedrisks, kluss, gaidījām, ka būs garāka auguma, bet ja nu tur ir vēl kaut kas? Kaut kas tāds, kas visiem nepatīk, bet ko es pati neredzu? Un tas jautājums: “vai tu esi droša, ka būsi ar viņu laimīga?” Vai tad iepriekš to ir iespējams zināt???
Cik jums svarīgi ir tas, lai puisis iepatīkas ģimenei? Vai viņu šaubas kaut kā ietekmētu jūs un jūsu lēmumu?
13.08.2017 12:21 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.10.2015
Un tu vinju mili? man ari ir svarigi ko gjimene saka, bet tadas saubas raditos tik tad, ja pati vel isti nesaprastu kadas tad tas jutas man tiesam ir, taka neizskatas, kad tev tur milestiba ;)
13.08.2017 14:36 |
 
Reitings 2
Reģ: 12.08.2017
To frāzi par augumu pateica tikai viens cilvēks, un tas jau no teikti nebūtu iemesls šaubīties par jūtām vai iemesls kādam teikt: "apdomā labi savu izvēli". Arī pārējie argumenti, tas, ka viņš neizplūda garās runās, man liekas muļķīgi, tā nav lieta, pēc kā izvērtēt, cik labs ir cilvēks. Bet neviens nebija par puisi sajūsmā, un tad man jāaizdomājas, vai tiešām tikai tāpēc?
Pirmā kļūda bija puisi ievest uzreiz milzīgā radu barā, nevis iepazīstināt tikai ar vecākiem.

Droši vien, ka tā. Tomēr man likās, ka tādā neformālā pasākumā viņš jutīsies labāk, nekā sēžot pie galda ar maniem vecākiem, kur viņš būtu uzmanības centrā un satrauktos vēl vairāk, visu vakaru atbildot uz jautājumiem tādā stilā kā “Cik nopietni nolūki tev ir attiecībā pret mūsu meitu?”. Vismaz es tāda pasākumā noteikti justos labak. atceros, cik nobijusies biju, kad braucu uz iepazīšanās vakariņām pie viņa vecākiem.
Vai viņš ir pirmais puisis, ko Tu iepazīstini ar ģimeni?

Jā, viņš ir pirmais. Ne ar vienu citu viss nav bijis tik nopietni.
Es jau saprotu, ka tas viss ir muļķīgi, tie iemesli un argumenti ir muļķīgi, taču vienalga ir tāda ne visai patīkama sajūta. Varbūt es vienkārši jau biju sacerējusies, ka viņs visiem patiks, jo, manuprāt, nav iemesla nepatikt.
13.08.2017 14:37 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Bet neviens nebija par puisi sajūsmā

Tu gaidīji, ka visi (vai vismaz kāds) uzreiz būs sajūsmā? Maniem vecākiem arī mans tagadējais vīrs sākumā ļoti nepatika... Bet tas man nevienu brīdi nelika šaubīties par manām jūtām pret savu vīrieti.
13.08.2017 14:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ija tādas piezīmes, kā “nu nezinu, vai viņš tev ir pietiekoši labs”, “tu tikai apdomā labi, pirms sāc kaut ko nopietnu”, “apdomā, vai tiešām ar viņu būsi laimīga”.
ieteikumi , ko var pateikt butiba par jebkuru, ari tadu kas loti patik.Nekur tava stasta neizalsiju ka neiepatiaks, tas ka uzreiz neiemileja un nav stava sajusma ir normali. Tav reakcija gan divania, labi paradi ka pusis tiai patik, no milestiabs tur nav it neka..Padoma par to.
13.08.2017 15:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu gaidīji, ka visi (vai vismaz kāds) uzreiz būs sajūsmā? M
vai ne ? Ja vel clveks nav komunikabls bez humora izjutas logiski ka pirma reize bus neveiklaka, it ipasi liela radu lokaa. Un ka var but sajusma par cilveku ko vispar nepazist?
13.08.2017 15:03 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ja tev tik maz vajadzeja lai mainitos viedoklis par virieti, tur tapat nekas nebija.
13.08.2017 16:58 |
 
Reitings 854
Reģ: 07.03.2015
Brazil, bet Tu pati nebiji par viņu sajūsmā no pirmās tikšanās reizes. Iemīlējies, kad biji labāk iepazinusi un pavadījusi vairāk laika kopā. Dod laiku arī savai ģimenei viņu labāk iepazīt.
13.08.2017 17:19 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Man būtu vienalga, ko ģimene saka. Turklāt, tas jau ir bieži pieredzēts - runīgie un skaļie izturas negatīvāk pret klusajiem, un izdomā sazin ko, lai attaisnotu savu nepatiku vai neērtības sajūtu viņu tuvumā. Gluži vienkārši tāpēc, ka nesaprot tādus cilvēkus un tā īsti nemaz nevēlas saprast.
Gan jau pieradīs, nav ko ņemt galvā:-) Tas tiešām izskatās vienkārši pēc raksturu nesaderības starp ģimeni un draugu.
13.08.2017 17:47 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
To frāzi par augumu pateica tikai viens cilvēks

Vismaz viens cilvēks Tavā ģimenē ir idiots, ja reiz mēra cilvēka adekvātības līmeni centimetros.
Pirmā kļūda bija puisi ievest uzreiz milzīgā radu barā, nevis iepazīstināt tikai ar vecākiem.

Tomēr man likās, ka tādā neformālā pasākumā viņš jutīsies labāk

Nu jā, tas ir pilnīgi normāli iemest aitu vilku barā un pēc tam brīnīties ka kaut kas ir nogājis greizi.
“Cik nopietni nolūki tev ir attiecībā pret mūsu meitu?”

Man likās ka tādus murgus sen vairs neviens nejautā.
---
Bet par tēmu. Dod gan saviem tuviniekiem, gan puisim laiku, pieradini viņus viens pie otra. Komunicējiet no sākuma tikai ar vecākiem, tikai tad kad kontakts ar vecākiem būs, tad arī ved viņu pie citiem radiem.
13.08.2017 18:36 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
To frāzi par augumu pateica tikai viens cilvēks
Vismaz viens cilvēks Tavā ģimenē ir idiots, ja reiz mēra cilvēka adekvātības līmeni centimetros.

Nav jau teikts, ka tas bija tik nopietni domāts. :D
13.08.2017 18:43 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Komunicējiet no sākuma tikai ar vecākiem, tikai tad kad kontakts ar vecākiem būs, tad arī ved viņu pie citiem radiem.

+1
Nav nekas super patīkams, bet nav arī nekas traģisks. Iepējams, ka viņiem (ģimenei) vienkārši ir grūti pierast pie tā, ka esi izaugusi. Ceru, ka puisis nav sakreņķējies?
13.08.2017 18:54 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
ja es būtu kādu no ģimenes klausijusi, būtu palaidusi garām lielisku vīrieti. Ja zini, ko gribi & šis vīrietis ir tieši tas, ko vēlies, atbildi ģimenei savu izvēli. Tavs lēmums par Tavu dzīvi ir noteicošais.
13.08.2017 19:07 |
 
Reitings 71
Reģ: 07.08.2017
Brazil, noteikti ar puisi un Tevi viss ir kārtībā, vienkārši ja pirmais puisis kuru pazīstini ar ģimeni un ģimene tā, tad arī jutīsies tā dīvaini. ;-)
13.08.2017 19:16 |
 
Reitings 71
Reģ: 07.08.2017
Bet klausi sev, savai sirdij. Ja jūti saikni pret cilvēku, tad tas pats galvenais. ;-)
13.08.2017 19:20 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pirmkārt, manā uztverē ģimene neko tāāādu briesmīgu nepatieca. Te no svara bija tas, ka tev ir uzradies pirmais nopietnais pusis un visi par to satruacas (kas ir pavisam normāli). Neviens neteica, ka puisis ir slikts. Vnk izteica bažas par tevi pašu - vai tu pati jūties laimīga?... Šādi jautājumi un frāzes būtu arī tad, ja puisis būtu atvērts un runīgs, un visi viņā iemīlētos no pirmā acu uzmetiena. Šis ir tas, ko es jautātu savai meitai jebkurā gadījumā, neatkarīgi no iespaida par viņas pirmo puisi, jo man pats svarīgākais ir, lai viņa ir laimīga un apmierināta. Un man būtu svarīgi saņemt no viņas mutisku apstiprinājumu un redzēt viņas acīs pārliecību. Tam nav nekāda sakara ar simātijām/antipātijām pret puisi kā tādu.
Otrkārt, komentārs par augumu - normāls. Ģimenē, kur visi ir pļāpīgi un brīvi izteikt savas domas, kas tāds ir gaidāms. Ko redzu, to saku. Tev bija pašai jāsaprot, ka tas viss ir ģimenes iekšienē, atklāti savā starpā. Nu, ja puisis ir īss, kas tur tāds, lai par to neieminētos?... Ne jau viņam to sejā iemeta, bet vnk labestīgi gan jau pasmējās un tevi pakacināja ar šo.
Treškārt, tu tiešam esi gatava attiecībām, ja reiz tādi sīkumi spēj tevi šādi ietekmēt?...
13.08.2017 19:54 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.12.2015
ui, tieši šī iemesla dēļ vēl nevienu neesmu vedusi atrādīt. nav jau arī tā īsti bijis ko vest, bet nu arī ja būtu, laikam neradītu, cik ilgi vien iespējams. Jo man besī kad aizbraucu pie vecākiem, kā mamma aprunā visus citus... tam kaimiņam tāda, tā tur ar to, tas tāds, tas šītāds- rezumē- visi ir slikti, visi kaut kur atrod briesmīgas otrās puses... ne par vienu ne savu, ne māsas vai ccitu ģim.locekļu draugu utt. otrām pusēm neko labu neesmu dzirdējusi un kad ilgi šitā klausās, pazūd vēlme atrādīt savu otru pusi, kad tāda būs, jo tai taču arī bšu 1- vainas un nebūs man piemērots noteikti... Brr...
13.08.2017 20:00 |
 
Reitings 503
Reģ: 30.10.2014
Es pati esmu ļoti klusa un nerunīga, es cenšos, tiešām, bet man nesanāk un es jūtu, ka vīra mammai ar mani ir pagrūti komunicēt, vīram nav, viņš mani mīl un saprot un ar viņu un bērnu es arī atveros, bet vīra vecākiem mana klātbūtne nav nekāda komforta zona, tāpat kā man viņu klātbūtne, taču mēs visi esam pieauguši cilvēki, cienam viens otru, es mīlu viņu dēlu un manam vīram nebija radušās šaubas vai esmu viņam tāpēc piemērota.
Skatos, ka man ļoti paveicies :-D
13.08.2017 20:17 |
 
Reitings 174
Reģ: 05.06.2017
Ak, kungs! Gribēju jau rakstīt savas domas, bet WiskAs tik perfekti uzrakstīja visu to, ko gribēju rakstīt, ka pat vairs nav, ko piebilst! Es arī esmu ļoti klusa, nerunīga un introverta būtne. Bieži vien ar grūtībām spēju atrast tēmu sarunai ar paziņām, kur nu vēl svešiem cilvēkiem, tāpēc zinu, ka savulaik, esot attiecībās, tieši tas kalpojis par iemeslu puiša vecāku nepatikai pret mani, lai gan es patiešām ļoti centos, pat lauzu sevi, mēģinādama sevi mainīt, bez maz vai no ādas līdu ārā, kamēr beigu beigās sapratu, ka esmu muļķe, tā darot - man nav no sevis jātēlo tas, kas neesmu, tikai tāpēc, lai kādam iepatiktos. Tagad esmu sapratusi galveno - galvenais, lai mana otrā pusīte mani mīlētu, lai pieņemtu tādu, kāda esmu. Bet, ja kādiem radiem vai draugiem nepatīk mana daba un tas, kāda esmu, tad, diemžēl, tā nav mana problēma, jo cilvēki ir dažādi un visiem nav jābūt vienādiem. Bet teikšu vienu - tādi spriedumi no radu puses ir ļoti nepatīkami. Bez maz vai tas, ka cilvēks ir mazāk runātīgs un pirmajā iepazīšanās mirklī netarkšķ un sev pilnīgi svešiem cilvēkiem nestāsta anekdotes, ir kaut kas tik šausmīgs, ka jāsāk pārdomāt vai ar tādu jāsaista sava dzīve. Tā it kā tās būtu tās galvenās lietas, kuras norādītu uz to, cik šis puisis būs gādīgs, atbildīgs, uzticīgs. Nereti tieši tie, kuri ar muti māk braukt un visiem ar saviem nebeidzamajiem stāstiem acis aizmālēt, ir tie tipi, kuri sadzīvē neko daudz ne jēdz, ne prot, bet nu tas tā...
14.08.2017 00:23 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Esmu vienisprāt ar Edie un WiskAs. Es arī uzreiz neatveros svešā kompānijā. Abi ar draugu esam klusie tipiņi taču viens otra vecākiem nav iebildumu ne pret vienu. Galvenais, ka esot divatā mums ar komunikāciju biss ir forši un ko gan vairāk vajag?!
15.08.2017 23:13 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Galvenais, ka esot divatā mums ar komunikāciju biss ir forši un ko gan vairāk vajag?!

Piekrītu. Ja vienīgā problēma, ko radi saskata, ir mazrunīgums un augums (wtf?(t)), nepievērstu tam nekādu uzmanību. Es arī justos neērti un nespētu atvērties aktīvām sarunām, ja mani iesviestu otras pusītes radu barā, kur nevienu no tiem cilvēkiem nepazītu.
Pieļauju, ka pat runātīgie un atvērtie cilvēki nesapņotu par tādu situāciju, labāk tomēr sākumā iepazīstināt tikai ar vecākiem, un tad vēlāk pakāpeniski satikt pārējos.
15.08.2017 23:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits