Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmais solis

 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Ko domājat par visiem stereotipiem, ka puisim ir jāraksta/jāsāk darīt lietas pirmajam?
08.08.2017 09:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
stulbi vīrieši mēdz baidīties no gudrām sievietēm.
Eh, kā taisnība. :D Un labi gan, ka tā. :-P Un te pat ir vienalga, vai meitene atbilst laikmeta skaistuma standartiem, vai nē. :) Un skaistuma standarti, protams, mainās. :-P Dažbrīd pat tīri radikāli. ;)
09.08.2017 11:31 |
 
Reitings 132
Reģ: 29.05.2017
Bet jums ir bijis tā, ka puisi tā patīk, nu tā patīk, un komunikācija notiek, bet tādu īstu soli arī neviens nesper? Man zvana draudzene, stāsta, iepazinusies ar puisi, sarakstās, sazvanās, bet nekas nenotiek, taču ieteikums pašai uzaicināt, tika izbrāķēts kā galīgi nepieņemams.

Man piem bijusi gana liela pieredze, lai zinātu - ja viņš neaicina, viņš negrib aicināt. Ja labi grib, tad visu var. Un ja reiz mēs sarakstamies/komunicējam un es esmu nohintojusi, ka esmu ieinteresēta, bet viņš neko nedara - nu tad neko.
09.08.2017 09:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ar gudrību gan izbraukt grūtāk, ja nav kam to izrādīt. :-D
09.08.2017 00:31 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Runājot par instagram sievietēm, kurām ļoti patīk dienu un nakti pucēties, taisīt bildes un gaidīt sapņu princi, kas pret viņām izturēsies kā pret princesēm - neko vairāk par idiņiem arī nav pelnījušas, ja domā, ka var izbraukt ar izskatu.
Tāpēc pierakstīju izcelto nosacījumu. :D
09.08.2017 00:27 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
tāpat kā skaista sieviete automātiski nenozīmē stulba sieviete

Tas pats, ko gribēju pateikt. :D
09.08.2017 00:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Protams, ka nav jālec pie katra, bet lielāka izvēle nenozīme kvalitatīvāka izvēle. Inteliģenti, jauki vīrieši, kuriem testosterons nemaisās ceļā taču labi saprot, ka tukšs cilvēks ir tukšs cilvēks kaut pēc pirmajām sarunas minūtēm.

Nu jā, es tik domāju, ka IG populārās meitenes var arī nebūt tukšas, varbūt kādas intereses ko neizrāda uz āru un tad pie lielas uzmanības ir iespēja to atklāt un kādam iepatīkas. Ja uzmanības nav, nav arī iespēja parādīt sevi.
09.08.2017 00:26 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Un ir arī vīrieši, kas ķer pelēkās peles, lai izklaidētos, nu interesantāk un brīdi ar tādu, būt pirmajam draugam, pirmajam, kurš salauž utt., nu adrenalīns un apziņa, ka esi apčakarējis it kā gudro.
Jā, pelēkajām pelēm ir vieglāk pielīst, jo nav daudz to pielūdzēju un automātiski sapriecāsies, bet stulbi vīrieši mēdz baidīties no gudrām sievietēm. :D Pelēkā pele uzreiz nenozīmē gudra sieviete tāpat kā skaista sieviete automātiski nenozīmē stulba sieviete.
09.08.2017 00:25 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Šim gan es nepiekrītu. IG meičām var būt lielas izvēles iespējas, nav jau akli jālec pie katra, kurš pasauc. Un ir arī vīrieši, kas ķer pelēkās peles, lai izklaidētos, nu interesantāk un brīdi ar tādu, būt pirmajam draugam, pirmajam, kurš salauž utt., nu adrenalīns un apziņa, ka esi apčakarējis it kā gudro.
Protams, ka nav jālec pie katra, bet lielāka izvēle nenozīme kvalitatīvāka izvēle. Inteliģenti, jauki vīrieši, kuriem testosterons nemaisās ceļā taču labi saprot, ka tukšs cilvēks ir tukšs cilvēks kaut pēc pirmajām sarunas minūtēm. :)
09.08.2017 00:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Man gan nav žēl pelēko peļu, lai arī kādas kuram tās šķistu. Ļoti skaistām sievietēm nereti iet grūti mīlas dzīvē, jo uzmanību pievērš neīstie vīrieši, kuri grib tikai iebāzties. Pelēkajām pelēm lielākas iespējas atrast sev piemērotu dzīvesbiedru, jo vīrietis, kurš pievērsīs uzmanību, nebalstīsies galvenokārt uz smuko ģīmi, bet uz personību, un testosteronnieki automātiski atsijāsies. Jā, viņai būs mazāk pielūdzēju, taču izpaliks apjukums par to, kādi tad īsti ir vīrieša nolūki.

Šim gan es nepiekrītu. IG meičām var būt lielas izvēles iespējas, nav jau akli jālec pie katra, kurš pasauc. Un ir arī vīrieši, kas ķer pelēkās peles, lai izklaidētos, nu interesantāk un brīdi ar tādu, būt pirmajam draugam, pirmajam, kurš salauž utt., nu adrenalīns un apziņa, ka esi apčakarējis it kā gudro.
09.08.2017 00:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Caloo, ko tu vari stresot uzreiz? :D Izteicu, ka tāds variants pastāv un viss.
09.08.2017 00:13 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Duujaa, dieva dēļ... (t)
Un ja viņu mājās gaida un pa reizei klopē kāds? Paplašini redzesloku - nav viss melns un balts. Speciāli tāpēc rakstīju - atteikt var būt sarežģīti!
09.08.2017 00:12 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Pasadena, nezinu, man jau liekas, ka tas "otrais variants" runā par briedumu un izaugsmi. Kad saproti, ka vērtība ir nevis smukā ģīmītī un garajās kājās... Taču ne visi vīrieši sasniedz šo "gudrību" un tā arī visu mūžu skraida pakaļ purniņam un dibentiņam...
Tā patikšana jau bieži vien ir tāda virspusēja. Cilvēks tomēr ir jāiepazīst, lai saprastu, vai tur var izveidoties kas pamatīgs. Un pat ja cilvēkus saved kopā nepareizi apstākļi, tas nebūt nenozīmē, ka tikšanās turpinājums nebūs laimīgs līdz mūža galam.
Lieli plusi!
Man gan nav žēl pelēko peļu, lai arī kādas kuram tās šķistu. Ļoti skaistām sievietēm nereti iet grūti mīlas dzīvē, jo uzmanību pievērš neīstie vīrieši, kuri grib tikai iebāzties. Pelēkajām pelēm lielākas iespējas atrast sev piemērotu dzīvesbiedru, jo vīrietis, kurš pievērsīs uzmanību, nebalstīsies galvenokārt uz smuko ģīmi, bet uz personību, un testosteronnieki automātiski atsijāsies. Jā, viņai būs mazāk pielūdzēju, taču izpaliks apjukums par to, kādi tad īsti ir vīrieša nolūki.

Runājot par instagram sievietēm, kurām ļoti patīk dienu un nakti pucēties, taisīt bildes un gaidīt sapņu princi, kas pret viņām izturēsies kā pret princesēm - neko vairāk par idiņiem arī nav pelnījušas, ja domā, ka var izbraukt ar izskatu. Man uzmanību tā nekad nav pievērsuši tie saucamie kretīni, jo gluži vienkārši neatbilstu viņu standartiem un nespiedzu pēc to uzmanības, jo saprotu, ka aiz tā visa slēpjas tukšs cilvēks, no kura sagaidīt daudz problēmbrīžu. Un kad kāds ir gadījies, ātri vien nozudis. Vai nu sapratis, ka es neesmu tukšs caurums, vai arī izdomājis iet pie nākamās pretendentes. :D Es labprāt būtu bijusi atvērtāka un spērusi pirmos soļus, bet man ir tā problēma - destruktīvais adrenalīns, ja cilvēks ļoti patīk. :D
09.08.2017 00:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nav arī teikts, ja izrāda interesi, uzreiz grib savākt – izklaidei varbūt, īslaicīgi, tāpat diez vai būtu vienīgais un pēdējais, ja iet uz tādu soli.
09.08.2017 00:11 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nē, interesants ir tavs secinājums, jo acīmredzot lasi, bet nedomā līdzi.
:D
Mēs runājam par situāciju, kur ļoti iepatīkas precēts cilvēks. Es viņu savākt nemēģinātu, bet atteikt, ja viņa izrāda savas simpātijas un mēģina savākt mani, nav nemaz tik vienkārši.

Nu bet atsaukties, zinot, ka mājās viņu gaida un mīl kāds cits?
09.08.2017 00:05 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Pasadena, piekrītu. ;-)
09.08.2017 00:05 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neatteiktu sievietei, kura ir precēta, bet mētājas riņķi? Interesanta doma.

Nē, interesants ir tavs secinājums, jo acīmredzot lasi, bet nedomā līdzi.
Mēs runājam par situāciju, kur ļoti iepatīkas precēts cilvēks. Es viņu savākt nemēģinātu, bet atteikt, ja viņa izrāda savas simpātijas un mēģina savākt mani, nav nemaz tik vienkārši.
09.08.2017 00:01 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Neon, to žēlumu es domāju pa jokam :-D godīgi sakot, man liekas, ja atvērtu diskusiju par to, ko katrs saprot ar jēdzienu "pelēkā pele" vai "pelēkās peles" aprakstu, tad viedokļi varētu būt diezgan atšķirīgi.
09.08.2017 00:00 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
bet pašam brīvam esot, atteikt gan var būt sarežģīti...

Neatteiktu sievietei, kura ir precēta, bet mētājas riņķi? Interesanta doma.
08.08.2017 23:54 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Bet gadās tādas sabiedrības, tādas kompānijas, kur puišu vidū skaitās nenormāli/neadekvāti satikties ar vot tādām, ne modeļu tipa, meitenēm.

Es ieteiktu šim cilvēkam mainīt sabiedrību, kompāniju kurā uzturas.
08.08.2017 23:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Pasadena
Zini, mana mamma saka "precējies jau vēl nav miris" :D

:D Tā jau smejas gan un dzīvē gadās visādi. Pirmais gan es šādu soli nespertu, zinot ka otra puse ir precēta, bet pašam brīvam esot, atteikt gan var būt sarežģīti... :D
08.08.2017 23:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits