Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Man izskatās, ka tas nāk no šīm tavām emocijām un individuālajām paražām, jo neko tik drastisku es nesaskatīju, kā raksti.
Pilnībā piekrītu - emocijas. Protams, ka piekrītu arī petunijayyy pēdējam komentāram, ka ja tas ir atkārtojies jau iepriekš, vajadzētu ieviest back-up plānu.
04.08.2017 01:09 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Dzīvniekiem ko ēst bija, bet kā jau teicu ,pietika uz divām dienām, aizvakar bija ko dot. Vakar no rīta ar,bet vēlāk vakarā jau nē,tad ja nebūtu atvests, es no rīta pajautātu , kad būs un ja gadījumā pateiktu ka tikai vakarā, es aizietu nopirktu ,lai līdz vakaram ir ko dot.
Ne jau 2nedēļas viņi sēdēja badā. Un es sēdēju un gaidīju 2nedēļas barību. :-D
04.08.2017 01:09 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Viņai varbūt iepirkt paiku "katram gadījumam " vēl 3 mēnešiem ? :-O kāēc tu redzi tikai vienu pusi , bet nemaz negribi ieraudzīt to , ka saimnieks šeit ir vainīgais ? Ja jau par kapeiku pišanu , tad ko tad tas drauga brālis nenopirka uzreiz pavairāk barības , bet apzināti izvairās no barības pirkšanas ? Lūk tā ir kapeiku pišana no saimnieka puses ! Noruna ir un paliek noruna , labi , vienreiz noiet kaut kas grīstē , bet kā var ignorēt 3 mēnešus ?!?
04.08.2017 01:09 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Uzskatu, ka tikai slikts cilvēks var sodīt dzīvniekus par to, ka viņu saimnieks nepilda solījumus. Nejau saimnieks cieš. Gan jau acīs skatoties nemaz neko rupju viņam nepasaki un tikai smaidot atgādini, bet savas dusmas izgāz uz dzīvniekiem

Viņa jau zvanīja un prasīja, ne jau klusēja un pie sevis priecājās, re kā drīz cietīs dzīvnieki, ieriebšu saimniekam.
04.08.2017 01:10 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
elzaelza paldies,ka saproti. :-)
Tiešām, nav man grūti nopirkt,bet ko man katram gadījumam nopirkt katram liekus ,10kg barību,a ja nu?
04.08.2017 01:17 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Es reizēm pat somā nēsāju kaķu slapjo barību, lai pabarotu kādu bezpajumtnieku kaķi

Labāk būtu piezvanījusi dzīvnieku patversmei , lai bezpajumtniekus savāc , nevis bārstījusi savu "lāča pakalpojumu" . Kāda jēga no tavas labestības ? Tu neizglābsi ne to konkrēto kaķi , kuru satiekot paēdini , ne citus bezpajumtniekus .
04.08.2017 01:17 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār tā kaķu barošana ,dara tikai sliktu,jo kaķi pierod ka ir kāds kas iedod ēst,bet kādu dienu nav, nolikts, pie tam viņi vairojas tajās vietās kur tiek baroti. Un ja žēl ir tad varēji uz mājām tos ielas kaķus paņemt.
04.08.2017 01:23 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Šis stāsts manī vieš divus scenārijus: 1. Saimnieks arī mājās šādi izturas pret saviem mājdziniekiem. Dod ēst, kad pagadās; 2. Viņš cer parazitēt uz Sognare rēķina - domā, ka gan jau pati nopirks.
04.08.2017 01:24 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Patversmes ir pilnas, ko viņas darīs ar tiem dzīvniekiem? Toties Rīgā ir iespējams par velti ārstēt un sterilizēt kaķus. Ēdināšana nav vienīgais "mans pakalpojums". Katrā ziņā labāk nekā skaitīt kapeikas citu makos visās diskusijās, Elza, vai piekrist pieskatīt dzīvniekus, bet neuzņemties par viņiem atbildību, Sognare.
Nav jāpērk trīs mēnešiem, var nopirkt tik, lai pietiktu pāris dienām un tad skatīties, kas notiek tālāk ar šo situāciju. Vai var atdot tos dzīvniekus saimniekam. Bet šo pēdējo punktu ļoti ignorē. Laikam bail jebko sliktu pateikt saimniekam vai atteikt šo savu pieskatītāja pakalpojumu.
04.08.2017 01:26 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Nav jāpērk trīs mēnešiem, var nopirkt tik, lai pietiktu pāris dienām un tad skatīties, kas notiek tālāk ar šo situāciju.
+
04.08.2017 01:30 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Dzīvnieki pēdējo reizi ēda aizvakar. Sorry, normāls cilvēks jau tajā pašā dienā, kad izbeigtos pārtika vai nākamajā, ja tas bija vēls vakars, aizietu un nopirktu kādu mazo pārtikas iepakojumu, lai sagaidītu saimnieka atvesto lielo iepakojumu, nevis sēdētu un gaidītu. Pamēģini pati neēst divas dienas.
04.08.2017 01:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nav jāpērk trīs mēnešiem, var nopirkt tik, lai pietiktu pāris dienām un tad skatīties, kas notiek tālāk ar šo situāciju.

Ne jau bezjēgā pirkt un lai stāv, ja nu saimnieks izdomā nevest, kaut bija teicis, ka atvedīs. Sognare jau rakstīja, ka rīt būtu nopirkusi, viss būtu bijis. :-)
04.08.2017 01:31 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dzīvnieki pēdējo reizi ēda aizvakar.

Kur tad tas ņemts, ka divas dienas nav ēduši vispār neko?
04.08.2017 01:32 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Patversmes ir pilnas, ko viņas darīs ar tiem dzīvniekiem? Toties Rīgā ir iespējams par velti ārstēt un sterilizēt kaķus.

Kāda tev starpība , ko darīs ? Tu izdari labu darbu , piezvanot un nododot bezpajumtniekus organizācijām , kuras jau pašas izlems , ko darīs - iemidzinās vai uzturēs , kamēr kāds adoptē . Un kurš tad uzņemsies rūpes par velti ārstēt un sterilizēt bezpajumtnieku kaķus ?Par šo īstenībā es arī šaubos , nezinu , kur tad ir tādas vietas , kur bezmaksas var attārpot un sterilizēt dzīvnieku , cik zinu tas prieks izmaksā vispār diezgan daudz . Un Kā tu to sev iedomājies , nesapratu , tu paņem kādu bezpajumtnieku , aizved pie vet.ārsta , to saārstē , sterilizē vai kastrē un tad tu vienkārši izlaid to atkal uz ielas ? Baigā jau nu palīdzība , tāds "viens solis uz priekšu , divi atpakaļ " , ar tādu pieeju Latvijai vēl ilgi vajadzēs nonākt līdz tam , lai valstī nebūtu nereģistrētu un bez mājām esosu dzīvnieku .

Katrā ziņā labāk nekā skaitīt kapeikas citu makos visās diskusijās, Elza

nē , tas nav labāk , jau minētu iemeslu dēļ . Tā tava labestība ir lāča pakalpojums , bet reālu labumu sabiedrības un dzīvnieku labā tu ar to neizdari . Es vismaz , ja skaitu , tad skaitu virtuālā forumā un ar to nevienam kaitējumu nenodaru :D
04.08.2017 01:33 |
 
Reitings 760
Reģ: 26.07.2017
Bet tad dzīvnieks nebūtu ēdis jau 48h. Mazais iepakojums jau nemaksā tik dārgi. Jāizvēlas mazākais no ļaunumiem - dzīvnieks neēdis vai barība mazliet pāri palikusi. Es noteikti izvēlētos otro.
04.08.2017 01:35 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Ja žēl naudas, saimniekam var parādīt čekus, pateikt, ka biji solījis, neatvedi, es nopirku barību, bet tie ir tavi dzīvnieki, tāpēc tev jāsamaksā. Vai, ja solīšana atkārtojas, kas tā arī bija pēc tava teksta, pateikt, ka atsakies pieskatīt dzīvniekus un aizvest pie viņa. Iekšas par vāju, lai tā izdarītu?
04.08.2017 01:35 |
 
Reitings 1335
Reģ: 24.04.2017
Elza, ja nezini, tev ir visas iespējas lietot Google un atrast klīnikas, kuras par velti ārstē un sterilizē bezpajumtnieku kaķus. Sterilizēšana ir svarīga, lai nevairotos jauni kaķi. Iemidzināt veselu, ne uz miršanas robežas kaķi - sviests. To, ko daru vai nedaru ar patversmēm, lai paliek manā ziņā. Izskatās, ka tomēr esmu informētāka par tevi šajā jautājumā, ja reiz zinu par tām klīnikām, tā kā sarunu ar tevi beidzu.
04.08.2017 01:39 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ja dzīvoklis būtu mans,tad vēl pa šo varētu padiskutēt,bet taka tas ir drauga,tad es nevaru norādīt ,vai dzīvnieki paliks vai tiks atdoti. Bet draugs situāciju zin un pateica, ka nākamreiz uz viņa darbu aizvedīs. Bet rīt gan es kārtīgi parunāšu. Tomēr nav godīgi,ka es laicīgi brīdinu, ka barība iet uz beigām,bet beigās es tā sliktā,ka dzīvniekiem nenopirku ēst,bet pats saimnieks nevainīgs jerins.
04.08.2017 01:39 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet tad dzīvnieks nebūtu ēdis jau 48h.

Bez ''oficiālās'' barības jau tika dots arī kaut kas cits, no tā, kas mājās un no rīta būtu arī īstā barība.
04.08.2017 01:42 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Sterilizēšana ir svarīga, lai nevairotos jauni kaķi. Iemidzināt veselu, ne uz miršanas robežas kaķi - sviests.

svarīga tad , ja tie ir mājas kaķi , nevis ielu kaķi ! Pat sterilizējot ielas kaķi , tu nepaglābsi viņu no nāves - paskries zem mašīnas , saķers kādu zarazu , nomirs badā vai nosals . Un tev šķiet normāli , ka pa ielām klaiņotu ielas kaķi , lai arī bezpajumtnieki un visiem ar žēlsirdību viņus jābaro un javairo antisanitārus apstākļus ? Tas , ka tu zini kaut kādas bezmaksas klīnikas , nenozīmē , ka tu saproti vispār visu sistēmu kopumā . Cik tuvredzīga domāšana . Vari neatbildēt arī , man arī nav vairs par ko runāt ar tādu tuvredzīgu pieeju . |-)
04.08.2017 01:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits