Vai ceļu vētru ūdens glāzē?

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tātad tā, lieta tāda,ka drauga brāļa dzīvoklī notiek remonts, un uz to laiku savus dzīvniekus atveda pie mums. Protams saprotu, skaļi trokšņi, krāsas. Bet lieta tāda,ka tika norunāts , ēdienu pērk viņš, burus tīra viņš. Nav grūti pabarot, aizeju iedodu ēst un miers. Taču jau ne pirmo reizi , ir tā,ka es par barību laicīgi brīdinu,vismaz 2nedēļas iepriekš ,ka drīz beigsies, tā lai nav pēdējā dienā,ka attapos,ka nav ko ēst dot. Atbild ,labi ,tad un tad ievedīs. Nekā nav tā nav. Kad es zvanu, un saku,ka dienām 3vairs tikai pietiks, tad atbilde šodien vai rīt atvedīs. Ok , es ar rēķinos ar to ,bet ne tajā pašā dienā,ne nākamajā dienā nav un beigās viņa dzīvnieki sēž būri neēduši. Dzīvnieki jau nav vainīgi,bet ja noruna bija ka viņš pats par saviem dzīvniekiem rūpēsies, tad lai tur savu vārdu. Pie tam,es laicīgi pasaku, ka barība iet uz beigām. Ja nevar ievest,tad var pateikt,ka nesanāks,un palūgt man vai brālim lai nopērk un pēc tam norēķināties ar naudu,bet nē. Katru reizi ir viens un tas pats. Labi,ok, tad vai tad atvedīšu , bet beigās pienāk diena,kad nemaz nav ko dot. :-/. Kad mēs kur braucām, un savu kaķi atstājam mājās, es nopērku daudz barību + vēl pati interesējos vai vēl ir , bet te pat ar regulāru atgādināšanu nevar laicīgi parūpēties par saviem dzīvniekiem. Gandrīz 3mēnešus šādi .:-/
03.08.2017 22:20 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Tad sanāk, ka viņam tik daudz dienu nav tīrīts būris, ja Tu saki, ka Tu tur neej klāt? Es nepārmetu, tikai jautāju...
05.08.2017 17:54 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Putnu būrim apakša nav tā atvilktnes tipa? To var vienkārši izņemt un iztīrīt. būra "mēbeles" kā laktas, spoguļus, mantiņas un kas tur vēl ir, nav bieži jātīra. Izņem, aizver būra durvis, notīri, ieliec atpakaļ. Man 20 gadus atpakaļ bija parasts būris, bet draudzenei ir tāds, kur ēdam un dzeramtraukam priekšā plastmasas klapīte, ja izņem trauku, traukam paredzēto caurumu aiztaisa klapīte.
05.08.2017 17:55 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es, ja godīgi, nemaz nezinu, cik bieži šiem dzīvniekiem jātīra būri. :D Man tādi mazie nav bijuši nekad.
05.08.2017 17:57 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pasadena tev taisnība, es jau nto lapu garumā kā "vista kladzinu",ka dzīvnieki badā nesēdēja, dzīvniekiem barību nav žēl vai grūti nopirkt, ja vajadzētu,tad nopirktu.
Bet šķiet,ka es esmu uzrakstījusi,ka es dzīvniekus turēju badā,jo man žēl kapeikas un man ir principi turēt badā dzīvniekus,kamēr saimnieks pats nenopirks ēdamo.
05.08.2017 17:57 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Vakar lasot te pēdējos komentārus tieši iedomājos cik gan mēs katrs esam dažādi.
Es arī ar lielāko prieku tīrītu būri, cienātu ar kārumiem un visādi citādi lutinātu. Nemaz negaidītu, ka vīrietis (vēl pie tam topošais/esošais radinieks) brauks tīrīt būri, ja es sieviete būdama un vēl pie tam ne slima, tāpat sēžu mājās. Zinot sevi, ļoti iespējams, ka tie dzīvnieki tiktu arī pie jauna inventāra, ja man tas liktos šiem nepiemērots. :-D
05.08.2017 17:58 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Apple pie diemžēl jā,bet viņš labi zināja, klāt eju, bet tikai tik cik ēdamo iedodu un vairākas reizes dienā dodu dzert ūdeni svaigu.
05.08.2017 17:59 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Undiya man prieks,ka tā darītu,bet Varbūt pēc tam kad viņš paņems atpakaļ savus dzīvniekus,man ar vajadzēs braukt uz mājām pie viņa un tīrīt,barot,jo es tak neesmu slima un vīrietim nav tas jādara .
05.08.2017 18:06 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man vecos laikos bija kanaarijputnini!Es atceros,ka tiirijaam buuri katru dienu,putniem ir taada iipatneeja smaka,ja neiztiira to buuri,tad loti nepatiikama smaka...Es noteikti nezuznemtos skatiities tos dziivniekus,ja zinaatu,ka nespeesu visu izdariit!Es veel iedomaajos,ja esi staavoklii ,un tagad veel elpot visas taas dziivnieku smakas...Gruuti jau teikt -mees esam tik dazaadi cilveeki.Tas kas vienam kriit uz nerviem,citam ir ok!Man loti nepatiik taas minku kastes arii-taas smiltis es tiiriju vairaakas reizes dienaa ,jo neneormaali nepatika taa smaka...Minka gaaja aaraa,bet "kaartojaas" ieksaa kastee:-D
05.08.2017 18:09 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Sognare, nu, ja tu būtu tik laipna es domāju, ka nevienam iebildumu nebūtu! :D
Briesmīgas gan tās smakas papagailim un trusim. :'-( Ja būri tīra vienreiz nedēļā, tad varētu būt, ka smird tā, ka pieiet tuvāk par metru nevar. Kaut gan manai omei bija papagaiļi un es nezinu cik ilgi tas būris būtu jāatstāj netīrīts, lai justu jel kādu smaku. Par trusi nerunāsim, pašai bija un smaržoja kā mazs, tīrs, jauks siena kamolītis. :D
05.08.2017 18:14 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Smakas jau ir individuāli, kā kuram cilvēkam. Man nav nekas pret kaķa WC smaku. Protams, ka iztīrīt vajag, bet nav tā, ka riebjas. Toties ārkārtīgi nepatīkama šķiet tipiskā suņa smaka.
Starp citu, ar dažādiem dzīvniekiem ir ļoti individuāli, man bija kaķene, kuras WC centos tīrīt 1x dienā, bet reizēm aizmirsu, jo nesmirdēja. Tagad ir tāda, kur prasās iztīrīt 2x dienā, nu to nevar aizmirst izdarīt. :-D Un nav viņai šķidrs vēders, vienkārši cita, specifiska smaka.
05.08.2017 18:16 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man bija viļņpapagaiļi/ pieskatīju draudzenes papagaiļus, būri tīrīju 1x nedēļā, biežāk neprasījās, nekādu smaku nejutu vispār. Tā, ko jūt, apostot putnu tuvāk, man šķiet nevis smaka, bet forša smarža. :-) Tiešām.
05.08.2017 18:18 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Otrs,kāpēc man brūk virsū par būra tīrīšanu, ja būtu vajadzība, es palūgtu draugam. Vai arī tas būs bezatbildīgi no manas puses ,prasīt draugam iztīrīt burus?
05.08.2017 18:23 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man loti nepatika kastes satura smaka-minkas kastee-no taam smiltiim-graudiniem ...Laikam esmu juutiiga uz smarzaam ,jo mees nelietojam pilniigi neko smarziigu maajaas!Deguns taapec varbuut loti juutiigs!
Taa putnu smarza nav taada,ka "elpu rauj",bet ir taada specifiska,atceros veel no tiem laikiem ,kad braucu pie savas Vaacijas tantes ,un vinai bija vesela papagailu istaba...Vina neemaas taa kaartiigi ar to tiiriisanu.
05.08.2017 18:25 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Sognare, kāpēc tev šķiet, ka tev brūk virsū? :D Es tikai izteicos par to kā es rīkotos tādā situācijā. Ja vien dzīvnieki nemirkst savos izkārnījumos, tad man galīgi vienalga kurš no jūsu ģimenes tos būrus tīra.
05.08.2017 18:29 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Kaķu kasti tīra draugs, bet pirms grūtniecības tīriju es, no rīta un vakarā. Izņemot ārā kakas un kunkulus ,kas bija izveidojușies, vajadzības gadījumā pieberu klat smiltis un nedēļas beigās ņēmu un mainiju visu kasti. Kaķim kaste ir ar jumtu, tādēļ smaka ar nav ļoti jūtama.:-)
05.08.2017 18:31 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Sognare, es īsti nesaprotu Tavas diskusijas jēgu.
Ja cepiens ir par dzīvniekiem - esi uzņēmusies atbildību, turpmāk zināsi, ka nav Tev jāņem pieskatīt dzīvnieki, tas nav Tavs, Tev nepatīk un punkts. Piemēram, es nekad neuzņemtos pieskatīt kāda bērnu. Nu nepatīk, nu.
Ja cepiens ir par cilvēkiem, kas solīja pirkt, nest pārtiku, nākt, tīrīt būrus, bet nenāk un netīra, respektīvi, Tev nav iebildumu pret dzīvniekiem, bet pretenzijas ir pret dzīvnieku īpašnieku - welcome to the real life. :-D Diemžēl tādu cilvēku ir daudz, kuri visu ko sasola un tad neko no tā nepilda. Tava izvēle - turpināt kontaktēties vai nē.
05.08.2017 18:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Undiya nemirkst sūdos, bet nomainīt vajadzētu,tādēļ ar tam brālim meitene atbrauks un iztīrīs, acīmredzot viņiem tā ir sarunāts.
05.08.2017 18:33 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Ja cepiens ir par cilvēkiem, kas solīja pirkt, nest pārtiku, nākt, tīrīt būrus, bet nenāk un netīra, respektīvi, Tev nav iebildumu pret dzīvniekiem, bet pretenzijas ir pret dzīvnieku īpašnieku - welcome to the real life. Diemžēl tādu cilvēku ir daudz, kuri visu ko sasola un tad neko no tā nepilda. Tava izvēle - turpināt kontaktēties vai nē.

Tieši tā, esmu pieradusi,ja es ko solu,tad to ari pildu un man nav saprotams kā var teikt vienu,bet rīkoties savādāk. Un ja kādu apstākļu dēļ vai dēļ kā cita es nevaru izpildīt solīto, manuprāt ir tikai normāli,ja es par to pabrīdinu citus. Ja nevar izpildīt solīto,tad manuprāt nav ko solīt to ko nevar izpildīt.
05.08.2017 18:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es piekrītu, ka tas nav forši, iepriekš jau rakstīju, ka pati saskāros ar līdzīgu situāciju, bet tad ņem un pasaki to dzīvnieku īpašniekam. :-)
05.08.2017 18:46 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Dažas lapas atpakaļ rakstīju ka nākamā dienā pēc tam kad tika atvesta barība, draugs runāja ar brāli un pateica ,ka tiks vesti atpakaļ dzīvnieki,ja būs atkal šāda situācija.
05.08.2017 18:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits