Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu suga izmirusi?

 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Šodien pamodos un sapratu, ka man tas viss ir tik tāl apnicis.
Iepazīšanās saitos nav vispār nevienas sakarīgas sarakstes un vēl mazāk aicinājumi satikties.
Vai man jāgaida un jāzaudē savi labākie gadi?
Studēju un strādāju jomā, kur procentuāli vīrieši ir ļooooti maz, nerunājot jau par vecuma starpību. Jau precēti, ar bērniem. Izklaidēties pēdējā laikā neeju, bet arī kad to darīju, nekas nopietns nespīdēja.
Man ir bijušas 2 attiecības ar internetā iepazītiem puišiem. Vienas ar dzīvē iepazītu puisi 3,5 gadu garumā. Bet tagad jau ilgāku laiku esmu viena. Pat negribu atklāt cik ilgi. Bet tas kļūst par apgrūtinājumu. Aizdomājos par dzīves nozīmi.. Labi, ka ar darba kolēģiem varu runāt par visu un netikt kritizēta, bet puiši, tas ir kaut kāds unikums. Pēdējais, ar ko satikos man stāstīja par to, ka nemeklē caurumu un kalponi, bet nav arī vairs tajā vecumā, kad aiz rociņām staigā. Gribēja runāt par seksualitāti un kas patīk/nepatīk seksā jau pēc 1x tikšanās.
Vai tiešām nav palikuši sakarīgi vīrieši?
Vai jābrauc prom no Latvijas un jāprec kāds ārzemnieks? Es pat īstenība ne precēties gribu, bet lai ir kāds ne babņiks, ne trollis, ne 40-gadnieks, kas meklē stipri jaunāku.
01.08.2017 16:18 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Nu kā saka, reizēm jānoskūpsta tūkstošiem varžu, lai atrastu to vienu, kura par princi pārvērtīsies.
01.08.2017 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Neņem ļoti personīgi, bet parasti tāds tādu pievelk|-)
Pilns ar normāliem vīriešiem, un darbs noteikti nav tā vieta, kur veidot attiecības.
01.08.2017 16:33 |
 
Reitings 134
Reģ: 08.04.2017
Neņem ļoti personīgi, bet parasti tāds tādu pievelk

Tieši tā, Tu pēc savas būtības tādus pievelc un tur neko nevar izdarīt, jo būtību izmainīt nevar. Cilvēka būtība ir nemaināma- kāda ir tāda ir..;-)
01.08.2017 16:38 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Nesatraucies, pirms viira kad pasedeeju otras puses iepaziishanaas lapaa arii satiku visaadus tirliņus.
Ar kaadiem 4 satikos un man pietika ilgam laikam, sapratu kapeec vinji nevar atrast otru pusi.:-|
Savu viiru satiku nejaushi dziivee, negribu siikaak staastiit. Ja esi sakariiga meitene kas nerada "cauruma" priekstatu, tad tavs laiks pienaaks.
.
01.08.2017 16:39 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Vīriešu suga nav izmirusi, bet sakarīgus vīriešus nepiesaista sievietes, kas tik ļoti par to iecepušās un pārdzīvo par to, ka nevar atrast attiecības... Iespējams, negatīva pieredze pagātnē, bet nevajag to projecēt uz visiem sastaptajiem vīriešiem. Ja izmisīgi meklē kādu, tad tas jau acīs redzams - un tas atbaida. Ne jau vizuāli, bet enerģētiskā līmenī. Man šķiet, ka ir kāda pagātnes trauma, kas neļauj saskatīt labo un tāpēc arī nevar piesaistīt jaukus un sakarīgus vīriešus (tādi ir, man paziņu un draugu lokā tādu ir daudz). Jāstrādā sākumā ar sevi un saviem tarakāniem (jātiek no tiem vaļā), un tad arī atradīsies tas īstais.
01.08.2017 16:40 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010

Tieši tā, Tu pēc savas būtības tādus pievelc un tur neko nevar izdarīt, jo būtību izmainīt nevar. Cilvēka būtība ir nemaināma- kāda ir tāda ir..

Nē, izmainīt to var, tikai jāstrādā ar sevi, nevis jāsaskata vaina visā pasaulē, ka ir tik tādi vīrieši palikuši. :)
01.08.2017 16:42 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
paranoid Neņemu personīgi, jo pati to bieži esmu teikusi. Nu šobrīd esmu stipri noslēgta, jo nav vēlēšanās iesaistīties virspusējās attiecībās. Bija man paziņa, ar ko daudz laika pavadījām kopā un izrādījās, ka puisim patīku, bet mani viņš fiziski nepiesaistīja. Jutos kā maita, kad nācās paskaidrot iemeslu kāpēc nevaram būt kopā. Viņš izvēlējās turpmāk nekomunicēt vispār.
Draudzenes jau precējušās.
Visu daru viena - pastaigājos, braukāju ar riteni, skatos filmas.
Negribu tā. Man patīk pabūt vienai, bet vajadzīga arī saskarsme, pieskārieni.
01.08.2017 16:42 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Kādēļ gan par seksualitāti nevar runāt pirmajās tikšanās reizēs?
01.08.2017 16:42 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Es domāju, ka es strādāju ar sevi - esmu mērķtiecīga un neesmu izlutināta un es izmisīgi nemeklēju attiecības, es teiktu, ka pat no tām izvairījos ilgu laiku, bet tagad, kad šķiet dzīve ir sakārtota, tad gribas arī sakārtot privāto dzīvi, jo visi brīnās, ka esmu viena un es parasti atbildu, ka tā ir vieglāk :-D
Jā, varētu būt taisnība Spīdolai , ka drīzāk esmu piedzīvojusi traumu attiecībās un tāpēc man ir zaudēta ticība kaut kam skaistam un īstam. Es apkārt redzu neveiksmīgas laulības.
01.08.2017 16:47 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
nueva Kad ilgu laiku esi bijis bez attiecībām, tad šī tēma satrauc. Pie tam čalis par rētu virs lūpas, kas man ir, pasmējās, ka esot domājis, ka tā man esot neveiksmīga orālā seksa trauma.
01.08.2017 16:49 |
 
Reitings 57
Reģ: 18.07.2017
Kā viens psihoterapijas pasniedzējs (kurš nodarbojas arī ar pāru terapiju) reiz teica, 50% laulību noved pie šķiršanās, un no atlikušajiem 50% tikai aptuveni 10% laulību ir laimīgas. :-(
Arī man ilgu laiku nav bijušas attiecības, tomēr seksualitātes tēma nesatrauc; domāju, ka ir vērtīgi būt atvērtai sarunas tematu daudzveidībai. Taču, ja vīrietis izsaka nievājošus komentārus par rētām un sasaista tās ar neveiksmīgu seksu, tā jau ir pavisam cita lieta. (t)
01.08.2017 16:54 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Man šķiet, ka nav pienācis vēl īstais laiks, jo jūtami iespringsti par to visu - var caur tekstu just, tad dzīvē noteikti jau arī. :-) Kā saka, kad aizmirsīsi par viņiem, tā viens blākš pie tavām durvīm nokritīs, gandrīz burtiski. :D
01.08.2017 16:56 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Varbūt šī tēma mani uztrauc, jo pēdējās reizes, kad bijis sekss, bija vienas nakts sakari un kad lietots alkohols. Lietoju avārijas kontracepcijas tabletes pirmo reizi mūžā. Nu es atbildēju, kas man patīk un nepatīk, bet teicu, ka nepazīstu viņu pietiekami labi, lai par to ar viņu pārrunātu. Sanāk arī, ka strādājām vienā organizācijā un baidījos, ka viņš kaut ko varētu trešajai personai izstāstīt.
01.08.2017 17:03 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Varbūt šī tēma mani uztrauc, jo pēdējās reizes, kad bijis sekss, bija vienas nakts sakari un kad lietots alkohols. Lietoju avārijas kontracepcijas tabletes pirmo reizi mūžā. Nu es atbildēju, kas man patīk un nepatīk, bet teicu, ka nepazīstu viņu pietiekami labi, lai par to ar viņu pārrunātu. Sanāk arī, ka strādājām vienā organizācijā un baidījos, ka viņš kaut ko varētu trešajai personai izstāstīt.

01.08.2017 17:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tu taču pati tiecies pēc tāda dzīvesveida. Varbūt padzīvo celibātā kādu laiku un mainīsies prioritātes, nebūs arī ar kolēģiem par ko tādu jārunā sīkumos, jārisina un jācer, ka tas darbā nenonāks tālāk.
01.08.2017 17:13 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tie, kuri pirmajā randiņā grib apspriest seksu un izsaka seksuāla rakstura "jociņus", parasti ir nogribējušies un visai sekli..(t) Novērojumi iz dzīves. Ar tādiem tiešām nav vērts laiku tērēt.
Normāli vīrieši ir, tikai pārsvarā aizņemti vai vientuļo sieviešu neievēroti, jo kaut kādiem kritērijiem līdz galam neatbilst. Un iepazīšanās lapās tādi arī parasti nesēž, tās ir visādu dīvaiņu mājvieta :-D
01.08.2017 17:14 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Bet tagad jau ilgāku laiku esmu viena. Pat negribu atklāt cik ilgi.

Iemet savu foto diskusijā un es pateikšu cik ilgi Tu vēl būsi viena.:-D:-P
Bet ja par tēmu ....
pēdējās reizes, kad bijis sekss, bija vienas nakts sakari un kad lietots alkohols.

Paga, tu biji pālī un pārgulēji ar vairākiem puišiem?
Vai man jāgaida un jāzaudē savi labākie gadi?

Nevajag būt tik pasīvai un gaidīt kamēr atnāks Tavs "Princis baltajā zirgā". Un neko Tu nezaudē.
Vai tiešām nav palikuši sakarīgi vīrieši?

Man ir tieši tāds pats jautājums attiecībā pret sievietēm. Es personīgi novēroju normālu sieviešu trūkumu.
.
Ja neveicas iepazīšanas portālos, aizej uz kādu pasākumu, nevis nakts klubu, bet uz tiešām kādu kulturālāku vietu, kur apgrozās normāli vīrieši.
01.08.2017 17:15 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Oi neesam kolēģi, bet tikai strādājam vienā organizācijā, dažādās struktūrvienībās.
Es domāju attiecības ar kolēģiem kā tādas, ka tur ir cilvēki, ar kuriem es varu runāt par dzīvi, jo ikdienā nav ar ko runāt.
Jā, laikam pēc komentāriem, sāk likties, ka es neizteikties protu un vispār nožēlojami.
Ne jau vienas nakts sakari man ir regulāri. Celibātā jau pietiekoši dzīvoju. Gribētos redzēt cik daudz ir tādas, kas tā dzīvo
01.08.2017 17:18 |
 
Reitings 121
Reģ: 27.03.2016
Paga, tu biji pālī un pārgulēji ar vairākiem puišiem?

Ne jau. Tādas reizes bija vairāk kā viena.
xanax Es nepublicēšu šeit savu bildi. Varu iedot FB linku :-D Joks
01.08.2017 17:22 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vai man jāgaida un jāzaudē savi labākie gadi?

Neviens tev nav parādā attiecības. Man biežāk gribas to teikt vīriešiem, kas sūdzas par attiecību neesamību, bet partneris nav kaut kāda balva, ko tu iegūsti, sasniedzot noteiktu vecumu vai foršuma līmeni. Ja šobrīd neveidojas attiecības, nu tad neveidojas. Vari paanalizēt, kāpēc, bet tas noteikti nav tāpēc, ka visi normālie vīrieši ir pazuduši no zemes virsas. Iemesli var būt dažādi: vai nu tu neapgrozies tur, kur tādi vīrieši, ar kuriem tu gribētu būt attiecībās, vai nu tu nemāki pamanīt sakarīgos vīriešus un pielaist viņus sev klāt, vai arī vēl kāds no milzumdaudz iespējamajiem iemesliem. Tas nav nekas slikts, ka kādu laiku nav attiecību, pat ja visām draudzenēm ir.
01.08.2017 17:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits